Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Olaiva, 01 Rug 2017 - 20:52, parašė: ir turbūt tie stalai bus taip ir apsėsti tų bobučių,nu tikrai nėr ten ko važiuot į tą dvarą :hmm: :D
Tai už 45 e išsipirksit tą stalą  :rolleyes:
Atsakyti

Abelo, kas bus? Zaisliukam gal kad visi skirtingi?

Atsakyti

Nu ir diskusijos šiandien  :oh: 

Parvažiavau namo po savaitės klajonių  :D   

Bet kokie faini Olaivos mezginiai  :wub: taip ir norėjau stverti ir bėgti  :unsure: 

Atsakyti
Dontstop, mes 6 suaugę ir 5 vaikai. Bet ėmėm papildomai pavėsinę, kuri tik viena yra, tai gal todėl ir rezervavo. O šiaip vietos tikrai rasit. Blogiausiu atveju ten šalia dar tų kempingų yra.
Atsakyti

Viskas aišku - ryt pilnatis. Sm nebeturi tos ikonėlės, kurią dabar panaudočiau.

Atsakyti

Lace, alternatyvų buvimas sveikintinas, bet būtent tavosios pateikimas asmeniškai man nuskambėjo kaip peiliu per stiklą. Ypač su pagretinimu su informacija tavo kitose žinutėse.

 Atsiprašau, jei kažkaip ne taip nuskambėjo  :unsure: aš kažkokioje netaikoje pat su savim - matyt rekia  kurį laiką kur tyliai kampe patūnoti...

Atsakyti

Abelo, kas bus? Zaisliukam gal kad visi skirtingi?

Tai žinoma  :mirksiukas: "užsakymai" pilas kaip iš gausybės rago  :P "Žiūžavas" ponis mano mergytei, "žiūžavas" ponis su kitokiu "žiūžavu" ragu (vienaragis) atvykstančios draugės mergytei, "jyjas" (LT ryžas) katinukas mažam leliukui, violetinis ponis kitam mažam berniukui ir "dinojaujas" violetinis mano berniukui  :blink: oi, ir dar du žali dinojaujai mano vaikam  :oh:  :mirksiukas: oi, ir dar 6 šalikai visokiems jau turimiems žaislams, kad "jiemą nesusaltų" :oh:  :blink:  :oh: žodžiu, nėr kada eit į darbą ar mokytis, reik sėst nert  :lol: bet šiaip labai įdomus periodas dabar su tais mano smalsučiais :) pvz.: šiandienos aktualijos: kas nupirko visokius daiktus namuose ir kas juos užnešė čia į 4a. Įskaitant langus, sienas, grindis ir t.t. Vakar dienos aktualijos: kodėl žmonės rūko ir kada mama su tėčiu bus maži, kad vaikai galėtų juos vestis į darželį (nes šiandien buvo pirma diena daržiuky po 1,5mėn. atostogų)  :wub: savaitgalio aktualijos po svečiavimosi senelių sode: mama, paisiimkim kiemą ir vartus ir vežkimės į Kauną, mums trūksta lauko Kaune  :lol: 

Atsakyti

Donstop - kur jūs iškeliaujat? Man praėjo kelioninė euforija ir grumiasi mintyse kitų metų kelionės norai su urvelio poreikiais - ir naujos orkaitės, ir gartraukio beveik reikėtų, pavėsinės sode ir  sodo baldų, norėtųsi daug talpesnės spintų lentynų sistemos vietoj esamos itin nepraktiškos... Jau žinau, kas nugalės :), ale vus tiek visko reikia :).

 

 

Važiuosim aplink Lietuvą palei jos sienas, per atokiausius nuo Kauno regioninius parkus, su 2 nakvynėm Latvijoj (Tervėtėje ir Daugpily)  :)

Mum kasmet tenka rinktis: arba remontai, arba kelionės. 10 metų jau gyvenam dabartiniam mūsų bute, kai kuriuose kambariuose iki šiol remontas nepadarytas, o kai kur jau ir antrą raundą reikėtų pradėt  :ax:  Na bet visada nusveria kelionės. Remontai, daiktai man didelio džiaugsmo ir malonių įspūdžių nepalieka  :) Kitais metais įsidarbinus naujoj vietoj  gal negausiu atostogų vasarą, tai tuomet remontuosim virtuvę  :)

 

Dontstop, mes 6 suaugę ir 5 vaikai. Bet ėmėm papildomai pavėsinę, kuri tik viena yra, tai gal todėl ir rezervavo. O šiaip vietos tikrai rasit. Blogiausiu atveju ten šalia dar tų kempingų yra.

Viskas aišku  :)

Mes bandysim pradžiai į nemokamą, bet norėtųsi turėt atsarginį variantą, jei nemokamam nebus vietų  :)​ 

Atsakyti

Abelo, o aš šiandien kaip tik atidaviau 15 pliušinukų visiškai dykai. Beje, labai sunkiai "iškišau", nieks nenorėjo imt, siūliau darželiui, šiaip per pažįstamus, daviau skelbimą SM, galu gale per MM radau norinčią, po mėnesio paieškos, jau galvojau teks į konteinerį išnešt  :wacko:  Faini rankų darbo žaisliukai, bet mane atbaido, kad turim per daug parduotuvinių  :hmm:  (atidavus 15, liko dar apie 90  :oh: )

Atsakyti

Donstop, čia ta ilgoji kelionė aplink Lietuvą? Mes nemažai keliavom LT, kai dvynukai maži buvo, nes namie buvo neįmanoma :), lengviau kelionėj. Ir ant pat Širvėnos ežero kranto, Žaldoko name nakvojom. Tą sykį buvo taip, kad kur tik bekeliavom - pakliūdavom į miesto šventę - Kėdainių, Pakruojo, Žagarės, Biržų... Dėl to nakvot rast buvo sunkiau.

Tiesa, Katukas klausė apie daržus. Nu viskas paaugo, apžėlė. Vietoj ravėjimo - nulėkėm prie ežero :). Bliūduką pomidorų nusiskynėm, 1 agurką, 3 cukinijas ir 2 paprikas. Juokingas mano daržas - daug vilčių, mažai naudos :). Kurkliai atsiriekia sau nemažą dalį. Ir daržininkė nemokša kol kas, nesigauna viskas savaime...

Atsakyti

Abelo, o aš šiandien kaip tik atidaviau 15 pliušinukų visiškai dykai. Beje, labai sunkiai "iškišau", nieks nenorėjo imt, siūliau darželiui, šiaip per pažįstamus, daviau skelbimą SM, galu gale per MM radau norinčią, po mėnesio paieškos, jau galvojau teks į konteinerį išnešt  :wacko:  Faini rankų darbo žaisliukai, bet mane atbaido, kad turim per daug parduotuvinių  :hmm:  (atidavus 15, liko dar apie 90  :oh: )

OHO! Tu net suskaičiavus esi?!?! :) Mes labai prašom visų, kad kuo mažiau tų parduotuvinių pliušinukų būtų. Geriau kažkokie konstruktoriai ar tiesiog spalvinimo/lipdukų knygutės. Patys niekada neperkam, tai kol kas kiekis pamanomas, nors aišku, neišvengiam. Gal reiks suskaičiuot įdomumo dėlei :) Ir tik dabar (prieš mėnesį kokį) kažkaip užmatė mane RV bevartančią žaisliukus ir pradėjo prašyt nertų. Tai tie du šuniukai ir kačiukai mano pirmieji :) matysim, kiek čia su jais žais :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 01 rugpjūčio 2017 - 22:16

Važiuosim aplink Lietuvą palei jos sienas, per atokiausius nuo Kauno regioninius parkus, su 2 nakvynėm Latvijoj (Tervėtėje ir Daugpily)  :)

Mum kasmet tenka rinktis: arba remontai, arba kelionės. 10 metų jau gyvenam dabartiniam mūsų bute, kai kuriuose kambariuose iki šiol remontas nepadarytas, o kai kur jau ir antrą raundą reikėtų pradėt  :ax:  Na bet visada nusveria kelionės. Remontai, daiktai man didelio džiaugsmo ir malonių įspūdžių nepalieka  :) 

Va ir pas mane toks variantas. Per 12-a metų šiam bute pirmą kartą darausi remontą ir keičiu baldus, o kelionių per tą laiką tai ohoho kiek būta  :D​ 

Atsakyti