Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aš kadangi ir taip nemezgu....

aha :D ir nevalgai :D nei viralo, nei bundukų :lol:

Atsakyti

Labai indomios čia diskusijos :) vis kas kelis postus traukia į vieną arba kitą pusę :D

O aš šiandien grobio gavau :) tai va, paspalvinsiu temą ;)

20170801_152825_medium2.jpg

Atsakyti

Verandins  mezgimas įvyks, o dėl edukacijos kainos, tai ji nuo 300e.

Ps pagūglintuose 15 litų buvo arba viralas, arba bandelės ir trukmė 1.5 -2 h.

 

 

 Įdomiai diskutuojat :) Kadangi nedrįstu į mezgadienius siūlytis , nes beveik nieko nebemezgu, nereiktų man ir savo trigrašio kišti....bet labai intersna pasidarė , kas per  kelių valandų edukacija už tokią sumą?????? :blink:  :blink:  čia jau ir lobį suorganizuoti galima už tą sumą....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 01 rugpjūčio 2017 - 18:01

Žiūriu, citatose ateities žinutės : rgs 1 ;)

Slėgį net aš pajutau, pati išsigandau ir vyrą išgąsdinau. Bet jau gerai. O buvo - einu kaip per ne savo žemę...

Vilmak, taigi greičiausiai bus pamezgimas dvaro verandoje, dalinant 45e ant mezgančiųjų. Ir fotografuosim viską. Tas apsisprendęs tonas iš to, kad 5 mezgančios jau susirenka.

Gi prabangus variantas buvo ekskursija + maistas karštas + desertas + gaminimo pamokos.

Lace, alternatyvų buvimas sveikintinas, bet būtent tavosios pateikimas asmeniškai man nuskambėjo kaip peiliu per stiklą. Ypač su pagretinimu su informacija tavo kitose žinutėse.

Atsakyti

Atsiprašau, aš ne į temą įsiterpsiu  :D  (į mytų temą - rgp 11 išvažiuojam į savo vasaros kelionę, grįšim tik dvidešimt kažkelintą, tai deja...)

Liniuka, bandžiau į tą kempingą skambinti, sako, nerezervuoja jie vietų, tiek tik nuramino, kad jų tikrai bus. Gal jūsų didelė kompanija buvo, kad pavyko užsirezervuot iš anksto?  :)​ 

Atsakyti

Terezza, 

 

staltiesė:

1) bendras vaizdas

 

20170730_162941_medium2.jpg

 

2) pritraukimas20170730_162947_medium2.jpg

 

Mezgėjos pažaidimas 1939 m. Perpus mažesnės nei naujagimiui kojinaitės (iš mokinių rinktos senų rankdarbių pavyzdžių kolekcijos)

 

20170730_163220_medium2.jpg

 

Mane sužavėjusi sofutė iš tos erdvios ir šviesios verandos

 

20170730_162840_medium2.jpg

 

Atsakyti

Terezza, 

 

staltiesė:

 

NumirAu ir patekau į rojų  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 01 rugpjūčio 2017 - 19:08

Donstop - kur jūs iškeliaujat? Man praėjo kelioninė euforija ir grumiasi mintyse kitų metų kelionės norai su urvelio poreikiais - ir naujos orkaitės, ir gartraukio beveik reikėtų, pavėsinės sode ir  sodo baldų, norėtųsi daug talpesnės spintų lentynų sistemos vietoj esamos itin nepraktiškos... Jau žinau, kas nugalės :), ale vus tiek visko reikia :).

Iš fotkės tai nelabai šviesi ta veranda. O dar kas nors toj verandoj yra be sofutės?

Atsakyti

Restar, o neburbėdama gali pagalvot, kad fotografuojant telefonas susinormuoja į šviesiausią reikalą? Langai šviesūs, taigis, aplinka užtamsėjo.

Va, pagūglinau 

5709347845_cfdbf335ed_b.jpg

Atsakyti

Va, pagūglinau 

Nu sorry, bet tikrai veidai visų kaip pagrabe  :B tik viena bobikė kikena sau į dekoltą   :hihihi: 

Atsakyti

Bendruomenės pirmininkė :D Atominė. Ją ir sutikau sekmadienį.

Dvare pamačiau ir foto atpažinau, paskui susikambinau/susirašiau su savo klasės auklėtoja. Pražydus moteris! Gyvenimas po 60-ies yra :D

Atsakyti

ir turbūt tie stalai bus taip ir apsėsti tų bobučių,nu tikrai nėr ten ko važiuot į tą dvarą  :hmm:​  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 01 rugpjūčio 2017 - 19:53