Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu kam tas lobio ieškojimas.juk jei rasi jį litais,tai kam gi jis tau :)

Taigi litus po šiai dienai bankas keičia. O jei dar pasitaikytų litai pirmųjų metų leidimo, tai geriau ir už eurus :D 

Atsakyti

O, džyzas, tai alternatyvus meetas tą pačią dieną? Žiauru, sakyčiau, kad taip reik rinktis...

nu taigi laivadienis tik vienas :D

Atsakyti

Niekas pirkt neverčia.

Bandelės - pagūglinau - neveganinės, bo su varške.

Verandinis mezgimas įvyks, o dėl edukacijos kainos, tai ji nuo 300e.

Ps pagūglintuose 15 litų buvo arba viralas, arba bandelės ir trukmė 1.5 -2 h.

Dvaras priklauso bendruomenei, ji moka visas sąskaitas. Produktai irgi jau ne litais kainuoja. Pasakorės gal dvi, šeimininkutė irgi ne viena govėdą mokins ir prižiūrės. Kai pasižiūri iš atlygio pusės, kaina normali.

Ps Aš pamenu laikus, kai Vilniuj viešojo transporto taloniukas iš vairuotojo perkamas, kainavo 0.6 lt ;)

Pasisakiau.

Ppss. Pasakymą "man per brangu" suprantu ir naudoju. Pvz. Sodyba Anykščiuose man per brangu kaip NT turėti.

išvartei čia bele kaip.

jeigu visos kainos būtų adekvačiai prilygintos atlyginimui, tai žinok gal ir būt viskas normaliai. nepamirškim, kadgi nukakimas į tą dvarą irgi kainuoja šiek tiek.

iniciatyva tikrai sveikintina.

bet.

jeiug yra iš ko rinktis, aišku pasirinksiu pigesnį variantą. na, sakykim, kainos ir paslaugos santykiu.

pvz. organizuojamės su kursiokais susitikimą po 20! metų. sodybos kaina išeina maždaug po 20 eurukų dviem parom su pirtim ir nakvyne. nu tai vat. o galvų skaičius ne toks ir didelis. mūsų kursas ir šiaip nedidelis, o dar aišku, kad ne visi planuoja susirinkti.

bet kažkaip ar neatrodo, kad aš viena čia domiuosi tuo dvaru? nes nu realiai kiek būtų dalyvaujančių?

Atsakyti

Restar, gi rašiau, kad man labai poilsiadienio laiko gaila vairavimui. :B O pamegzt su kompanija tai norisi - vat ir pasiūliau alternatyvą :rolleyes:

Atsakyti


bet kažkaip ar neatrodo, kad aš viena čia domiuosi tuo dvaru? nes nu realiai kiek būtų dalyvaujančių?

Tai tu dar svarstai :rolleyes: o kai kas jau nusprendė :D 

Atsakyti

Manęs kosminės kainos jau nebestebina. Bet stengiuosi kovoti su nekurių godumu tiesiog nepirkdama. Taip sakant neskatinu vartojimo :D  Aišku yra būtinumai, bet visokios pramogos dažniausiai į tą sąrašą nepatenka. O pigesnių ar net nemokamų alternatyvų visada yra.

Atsakyti

Jeigu skaičiuojam tik kas apsimoka ar neapsimoka, tai gyvent išvis neapsimoka, čia tiesiog arba yra noro arba ne :)

 

Aš kaip beskaičiuočiau, man kaip dirbančiai, 45eurus net ir iš 5 padalinus visai išgalima suma, žinoma, kiekvienas pajudėjimas iš namų jau kainuoja,  netgi nešantis maistą savo, vistiek kainuos, jei viską suskaičiuosi, tokiu atveju pigiau tik namuose :)

 

Kalbant apie kainas apskritai, tai būtent paslaugos ir pramogos brango labiausiai, čia iš serijos, jei nori šventę švęst tai mokėsi kiek prašysiu, jei negali ar nenori, tai lieki prie suskilusios geldos, kiek teko girdėt, kiek dabar kainuoja pvz vestuvės, tai plaukai ne tai kad šiaušiasi, bet stovi :D 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 01 rugpjūčio 2017 - 15:20

Aš šiandien kažkoks Skrudžas McDakas esu - primečiau, kad kelionė kokius 30 eur kainuotų, plius edukacija su bandelėm - brungu už kelias valandas pamezgimo bendraminčių būry :hmm: Bet čia kaip tam mano mylimam posakyje - "Kai nori - ieškai kelio, kai nenori priežasties". :D aš šiuo atveju matyt priežasčių ieškau :unsure:

Atsakyti

Aš gal baigiu savo depresines nuotaikas skleisti - visai nenoriu sugadinti šaunios iniciatyvos, važiuokit, smagiai pasibūkit, tik medinio stogo nenuneškit savo kvykesiais... :D iš tiesų tai matyt truputį pavydžių jūsų noro, užsidegimo kažkur važiuoti, edukuotis ir visaip kitaip smagiai veikti. Kitą kartą tikiuosi ir aš prisijungsiu. :4u:

Atsakyti

Jeigu skaičiuojam tik kas apsimoka ar neapsimoka, tai gyvent išvis neapsimoka, čia tiesiog arba yra noro arba ne :)

 

Aš kaip beskaičiuočiau, man kaip dirbančiai, 45eurus net ir iš 5 padalinus visai išgalima suma, žinoma, kiekvienas pajudėjimas iš namų jau kainuoja,  netgi nešantis maistą savo, vistiek kainuos, jei viską suskaičiuosi, tokiu atveju pigiau tik namuose :)

 

Kalbant apie kainas apskritai, tai būtent paslaugos ir pramogos brango labiausiai, čia iš serijos, jei nori šventę švęst tai mokėsi kiek prašysiu, jei negali ar nenori, tai lieki prie suskilusios geldos, kiek teko girdėt, kiek dabar kainuoja pvz vestuvės, tai plaukai ne tai kad šiaušiasi, bet stovi :D

ei ei , 9 vs 15 nu tai yra skirtumas gi. netgi 0,4 karto. (pasitaisom kol nieks nepastebėjo....

aš kol kas randu daugiau minusų, bent jau kiekybine prasme, to važiavimo :D

 

Nite, o svarstau dėl to, kad  "i chočetsa ir koletsa".

 

man atrodo vestuvių puota su visais pribumbasais tikrai ne iš būtinųjų reikalų

 

nors realiai kai pagalvoji, tai net ir nemokama pievutė Arklio muziejuje kainuotų pietus apie 10 eurų ir net daugiau :D

 

nežinau, dar iki 10 dienos laiko yr. o jeigu kompanija susirinktų, tai aš kaip tas žydelis....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 01 rugpjūčio 2017 - 15:29


Nite, o svarstau dėl to, kad  "i chočetsa ir koletsa".

:D taigi kiekvienam savo :D

Man ta "edukacija" apskritai tam tikrą atmetimo reakciją sukelia, o jei dar ir už nemažus pinigus :hmm:

O labiausiai tai kaip Lace gaila laiko važiavimui :rolleyes: be to, planas buvo pamegzt su kompanija - o gaunasi : važiuok, edukuokis, valgyk, vėl važiuok - o tai kada megzt :lol:

Atsakyti

:D taigi kiekvienam savo :D

Man ta "edukacija" apskritai tam tikrą atmetimo reakciją sukelia, o jei dar ir už nemažus pinigus :hmm:

O labiausiai tai kaip Lace gaila laiko važiavimui :rolleyes: be to, planas buvo pamegzt su kompanija - o gaunasi : važiuok, edukuokis, valgyk, vėl važiuok - o tai kada megzt :lol:

aš kadangi ir taip nemezgu....

Atsakyti