Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

vistiek nesuprantu su tais mokesčiais :hmm:

 

tai 45 eurai už dvaro aplankymą? nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus?

o jeigu nori su edukacija ir maistu, tai tada jau skaičuoja galvas? ir tada ima po 15 nuo galvos už visą programą, į kurią jau įskaičiuota dvaro lankymas?

ar kaip?

 

 

bet tai blyn, anam gyvenime buvo 15 LITŲ TAS APSILANKYMAS....

http://www.edukacine...obio-ieskojimas

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 01 rugpjūčio 2017 - 12:58

Katuk, euras ir infliacija ir va tau rezultatas ;) šiaip tai čia juokas pro ašaras :(

Atsakyti

45 - verandos nuoma visai dienai. Programos nėra.

Arba

15 nuo suaugusio žmogaus už programą (pavedžiojimas + bandelės + viralas, kuris yra sotūs pietūs), ir už dvaro patalpas kartu (atskirų 45 nėra). Nakvynė neprivaloma, tiesiog yra kaip bonusas.

Atsakyti

pasiūlykit kas nors ką nors alternatyvaus ir Kaune :)) nes per mažas pasirinkimas dar kol kas...

Atsakyti

vistiek nesuprantu su tais mokesčiais :hmm:

tai 45 eurai už dvaro aplankymą? nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus?

o jeigu nori su edukacija ir maistu, tai tada jau skaičuoja galvas? ir tada ima po 15 nuo galvos už visą programą, į kurią jau įskaičiuota dvaro lankymas?

ar kaip?

bet tai blyn, anam gyvenime buvo 15 LITŲ TAS APSILANKYMAS....

http://www.edukacine...obio-ieskojimas

nu kam tas lobio ieškojimas.juk jei rasi jį litais,tai kam gi jis tau :)

Atsakyti

Ristina, mačiau mano žinutes palaikinai :rolleyes: Gal atvažiuosi iki Vilniaus? Galiu ir nakvynę pasiūlyt :mirksiukas:

Atsakyti

45 - verandos nuoma visai dienai. Programos nėra.

Arba

15 nuo suaugusio žmogaus už programą (pavedžiojimas + bandelės + viralas, kuris yra sotūs pietūs), ir už dvaro patalpas kartu (atskirų 45 nėra). Nakvynė neprivaloma, tiesiog yra kaip bonusas.

nu blyn brungiai tos bundelės gaunas.... o dar jei su mėsa...

nu kažkaip tavo reklama sunkiai skinasi kelią :D

Atsakyti

Ristina, mačiau mano žinutes palaikinai :rolleyes: Gal atvažiuosi iki Vilniaus? Galiu ir nakvynę pasiūlyt :mirksiukas:

 

Mąstau :mirksiukas: jei mano vyrai sutiks važiuot. Nes jie rastų ką veikt mane palikę.

Jei ne - visuomeniniu transportu savarankiškai galėčiau pasiekti sostinę :bigsmile: tada ir nakvynė gal būtų neprošal :D

Atsakyti

Niekas pirkt neverčia.

Bandelės - pagūglinau - neveganinės, bo su varške.

Verandinis mezgimas įvyks, o dėl edukacijos kainos, tai ji nuo 300e.

Ps pagūglintuose 15 litų buvo arba viralas, arba bandelės ir trukmė 1.5 -2 h.

Dvaras priklauso bendruomenei, ji moka visas sąskaitas. Produktai irgi jau ne litais kainuoja. Pasakorės gal dvi, šeimininkutė irgi ne viena govėdą mokins ir prižiūrės. Kai pasižiūri iš atlygio pusės, kaina normali.

Ps Aš pamenu laikus, kai Vilniuj viešojo transporto taloniukas iš vairuotojo perkamas, kainavo 0.6 lt ;)

Pasisakiau.

Ppss. Pasakymą "man per brangu" suprantu ir naudoju. Pvz. Sodyba Anykščiuose man per brangu kaip NT turėti.

Atsakyti

Ristina, tikrai būtų smagu tave pamatyti :wub: Dėl nakvynės tai gali drąsiai mano namus planuoti ;)

Atsakyti


Ps Aš pamenu laikus, kai Vilniuj viešojo transporto taloniukas iš vairuotojo perkamas, kainavo 0.6 lt ;)


O aš pamenu taloniukus po 4 kapeikas :D

Atsakyti

O, džyzas, tai alternatyvus meetas tą pačią dieną? Žiauru, sakyčiau, kad taip reik rinktis... Medituosiu... Katuks, jeigu gali pafotkint tuos bumbulus, tai mergička pažiūrėtų, gal pravers, jeigu jums tikrai nereikalingi. Darbuojasi, kantrybė dar neišsemiama :).

Atsakyti