Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Untold - taigi ryt, ane? Pagooglinsiu ir pribūsiu, jei Ingrigai tinka.

Man tinka  :D

Katuk ilgo sijono neturi?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 01 rugpjūčio 2017 - 10:31

Jei bus 20 galvų suaugusių, tada:

1)gaunam dvarą dienai ir nakčiai, su leidimu naktavot po stogu (lovų nėr, tai turistiškai), visus rūkančius kurdinant palapinėse (kas nori veža ir stato) parke; DVARAS MEDINIS, ar vaidenas, sužinosim. Olaiva, kiek turi mezgimo lempučių???

2) gaunam pilną ekskursiją ir edukaciją (pagrabinių bandelių kepims i poniško viralo virims, i valgyms. Poniškas viralas - soti sriuba su frikadelem, skryliais ir daaaug daržovių), ir leidimą naudotis šašlykine (vyraaaaai);

3) mokam po 15 nuo suaugusio, po 12 nuo vaiko nuo 12 metų (mažesni for free). Vsio.

Galvojam ir rašomės iki rugpjūčio 10 d. 12 val. imtinai. Nedalyvavimo suprantamas priežastis išdėsčiau Kerpenai, jos nesikeičia.

Atsakyti

Tai jeigu galima nakvynė gal patogiau po darbų išvakaro suvażiuot  :hmm: 

Atsakyti

Nu, nakvynė čia jau utopinis scenarijus, nors nesakau, kad nesmagu būtų su Edvardu Žirkliarankiu :D bet kažin ar realu, aš tai sakyčiau, kad realiausias minimaliausias variantas su pagrabinėm bundelom :D bet aš pasirašau bet kokiam scenarijui, nes man labai patinka netradicinė vieta, aplinka, o dar su edukacija ir tematika tam tikra, tai tik visom keturiom už, nes šiaip vargu ar kada aplankyčiau, nors realiai man arčiausia, ranka pasiekiama bet be gadget pagalbos ar gi aš ten atsidurčiau :D

Atsakyti

aš už benakvynį variantą vienos kvy dienos :)

Atsakyti

nu nakvynė palapinėj nelabai vilioja. kaip ir ant čiužinio.

edukacija vilioja.

bandelės su įdaru kažin :hmm:

viralas kažkaip tais ne mano skonio :D

15 čia už edukaciją tep brangiai?

Atsakyti

Čia, Katuk, kaip aš suprantu, 15 eur būtų už viską pilnos programos scenarijumi :)

Atsakyti

Čia, Katuk, kaip aš suprantu, 15 eur būtų už viską pilnos programos scenarijumi :)

nu man kaip vienai tai dar pusė velnio, bet pvz  šeimai tai jau tokia sumelė ddesnė gautųsi

Atsakyti

nu man kaip vienai tai dar pusė velnio, bet pvz  šeimai tai jau tokia sumelė ddesnė gautųsi

Nu, kai jums nevalgomas maistas tai taip, tikrai, bet šiaip tai gal normaliai  :hmm:  Tačiau, nemanau, kad stebuklingu būdu atsiras 20 galvų norinčių, kitu atveju išlieka 45eur.+ kažkiek...

Atsakyti

Mano galvos nebeskaičiuokit :rolleyes:

Galvojau, kad kompas numirė - nu jau visai senučiukas :huh2: o pasirodo tik pelė nugaišo :lol:

Atsakyti

Alernatyvus susitikimas "ne-dvare" jau pradeda materializuotis - mes su Nite pradėsim mano kieme mezgt apie 10 val. kas norit, galit jungtis. :4u: Meniu dar derinamas, bet panašu, kad bus šaltibarščiai ir tuno pyragas :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 01 rugpjūčio 2017 - 12:19

Oho, kad čia pasipylė pasiūlymų! :) taip išeina, kad nors kur nors 15d. reik sudalyvaut :D su nakvyne aš tai niekaip ir šiaip dar nesu tikra, ar bus galimybė. Sužinosiu savaitės gale ;)

Atsakyti