Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

o tai gal galima ne tą pačią dieną :rolleyes:  sudalyvautume abiejuose :lol:  mytukuose

Atsakyti

Aha, Lace, parašyk, kada kvieti ir atbildėsim pakieminėt :). Man, žinok, kažkas pusiau link pokelioninės depresijos, kai neatrandu sau naujo džiaugsmo. Ir neprisiruošiu poros lagaminų iškraut...

Untold - taigi ryt, ane? Pagooglinsiu ir pribūsiu, jei Ingrigai tinka.

Liniuka kaskart vis primena savo pokyčus. Tokiai žavuolei  viskas tinka.

Kerpena - o tavo rūbelis su pamušalu ar ne? Pirmoj foto tikrai super. Nors sau tau niekaip tokio rūbo neįsivaizduoju.

Mano dičkis išėjo į darbą pirmą dieną. Įvykis.

Dičkė mergina sugalvojo iš siūlų bumbuliukų kilimuką darytis. Reketuoja siūlų ir kamuoja pagalbos prašymais :).

Atsakyti

qqte, rimtai? :D Nu šiaip nesakau, maniškis irgi sudėtų sau ir Džiugui sudėtų, moteriškėms tai jau nelabai, bet tikrai nepagalvotų apie daugelį smulkmenų, tiesą sakant, kai aš galvoju, jam nereikia galvot, tai gal ir visai patogu,  tiesiog turbūt nėra progos pasireikšt. Kai aš gulėjau ligoninėj savaitę ir Kukulis dar buvo mažas, MB pripažino, kad nėra lengvas namų šeimininkės  darbas, o bet tačiau, aš padidėjo pastangos po to - NE  :rolleyes:

Atsakyti

Maniškiai paskutiniu metu visi savo daiktus patys kraunasi. Vyrui tai niekada gyvenime nekroviau daiktų. Vaikų tai dar mažosios šiek tiek pasižiūriu  ką dedasi. O kitų nebent paklausiu  ar nepamiršo tarkim maudymuko, kepurės nuo saulės, ar pan. Man tik visokius daiktus bendrus reikia sužiūrėt. Dabar net sunku pačiai įsivaizduot, kaip kažkada 5 vaikam reikėdavo sudėt daiktus, o lyg ne kuo daugiau pavargdavau nuo išsiruošimo, kaip dabar.

Paskui dar iššūkis į mašiną susitalpint. Šiandien tai tik trise važiuojam, tai kaip ir laisvai tilptume, bet dar mamą su sesers vaiku vežam, tai vis tiek talpintis reikia sunkiai.

Tai va, atostogos beveik mėnesį nežinau kada pavyks kiek prisijungti. Iki

Atsakyti

Mano dičkis išėjo į darbą pirmą dieną. Įvykis.

Dičkė mergina sugalvojo iš siūlų bumbuliukų kilimuką darytis. Reketuoja siūlų ir kamuoja pagalbos prašymais :).

:bigsmile:  Restar, nugis galiu perleisti kokia 20 kamuoliukų. tik tokių biškelį tamsesnių spalvų. maniškė prieš keletą metų norėjo gamintis ir.... nepatiko :oh:

maniškės šiandien išbildėjo 6 valandą :blink:  Santariškėse savanoriauja. tiksliau dabar jau Santarose.

 

vis noriu paklaust, ar jau apžiūrėjai savo augintinius sode po kelionės?

mano agurkai pradėjo derėt kaip išprotėję, o pomidorai tai taip - atsargiai. po pora pomidoriukų pasidalinam visi 4 draugiškai. nu ir cukinijos tokios paršelinės. o visa kita..... pusę lapinių suėdė amarai, burokų lapus irgi, bet nupurškiau, tikiuosi bent vieną kokią šaknį išgauti....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 01 rugpjūčio 2017 - 09:45

Ech tas daiktų krovimas... Nors mane labiau erzina iškrovimas grįžus. Kraunu aš savo ir M., o vyras susikrauna savo pats. Na ir dar jis atsakingas už visokius turistinius reikmenis. Į mašiną talpinamės sunkiai... Važiavom savaitgalį, prikrovėm bagažinę iki lubų (tiesiogine žodžio prasme, nes visureigis), o tada prisiminėm, kad neįsidėjom šašlykinės :B  Viskas out ir vėl iš naujo. Tilpom :D 

Dėl mytų kol kas nieko nesakau. Labai neapibrėžti asmeniniai planai.

Atsakyti

ai, nu. su kelioniniu bagažu, tai ką galiu pasakyt iš savo patirties.... viskas įmanoma :D išmoksti ir sutilpti, ir sumažinti kiekius

tik kad mano auto  bagažinės turi tendenciją vis mažėti. reiktų dabar susipakuot :oh:  ir pritariu visom - sunkiausia išsikrauti grįžus

Atsakyti

dar pasiskųsiu :D  gi užėjo ant LT karščiai. o aš... prisidirbau, ir vaikštau su kelnėm :B

priešais namus, už keliuko, yra neprižiūrima pieva, ten gla anksčiau koks sodas buvo, ar šiaip užsisėję, auga kelios vyšnios. savaitgalį nusprendžiau padaryti vaikams gero ir nuskinti tas boooordines vyšneles. tam reikėjo bristi per žolę iki juosmens. o aš tai su šorčiukais..... tai va. jaučiau, kad kažkas kutena, bet nesu alergiška, tai galvojau žolės man nebaisios. bet ten greičiausiai kokie nors gyviai savo teritoriją gynė - gal skruzdės. tą dieną dar nieko nesimatė, o dabar visos kojos nusėtos tokiais ryškiai raudonais spuogeliais - netgi kaip krausjosruvom. tragiškai. taigi.

Atsakyti

Iškraut irgi sunku, bet streso nekelia jau, tiesiog tingisi, o ir  galima  nekraut, gali stovėt kampe kokią savaitę, arba tiesiai į skalbianką :D

Atsakyti

Iškraut irgi sunku, bet streso nekelia jau, tiesiog tingisi, o ir  galima  nekraut, gali stovėt kampe kokią savaitę, arba tiesiai į skalbianką :D

tai rūbai jo, bet ten visokie higienos reikmenys... būna, kad dar kelias dienas naudojuosi iš krepšio :D arba švarūs rūbai :D  kaip spintoj gyvena

Atsakyti

817ac284b45d4cdba12e1b3214f3f4ca.jpg

Atsakyti

Lagaminai ir man nepatinka, o baisiausia jeigu tai tik rankinis bagazas  :oh: 

Atsakyti