Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Liniuka graaazu..noras megzt ir man tik pastiprejo..ale ripsas atbaido..dar ripsinu pyniuotaji..liko kampiukas nugaros ir rankoves..gerai nors be pyniu kad ir ripsu

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Nugaros foto yr, bet jinai irgi kažkodėl guli :B  Tai vaizdas tik įsivaizduojamas - viskas kaip prieky, tik iškirptė kokiais 2 cm gilesnė.

Soliuk, šonus šiek tiek liemenavau. Iškirptėms palaipsniui sumezginėjau 8 akis, bet galima ir visai vertikaliai daryt. Buvo Šarangė fotkę įdėjus.

Siūles dariau cinkuotas :D  Kad tik nesiūt prigalvoju visokių fintų. Tai šiuo atveju surinkau kraštų akis ir jas sumezgiau 3 needles bind off metodu. Gavosi rumbelis, kuris, mano manymu, visai dera su centrinėm persuktų akių eilutėm.

Atsakyti

Labas rytas,

 

Liniuka, daili bliuskutė, bet su savo pastabą apie siūlus, tu žinai ką padarei>>??? Supratau, kad neturiu tinkamų siūlų :D

 

Kerpena, labai fainas ir subtilus švarkelis, turi savo stilių ir moki teisingai pasirinkt tinkamus apdarus  :4u:  :4u:

 

Lace, tu gal negirdėjai priešistorės šio meeto :) Beje, kurį kiemą tu siūlai? Sodybos ar Vilniaus :D

 

O priešistorė tokia, kad mes išsikalbėjom su gadget, kad netyčia atostogausim ir būsim tuose kraštuose, Olaiva irgi. Taip sugalvojom pasikavint ir taip žodis po žodžio garsiai pasiūlėm daugiau kam prisijungt, kitoms irgi patiko ta mintis ir tik tada išsivystė tas pasiūlymas apie Dvarą, o ne taip, kad op iš lempos Adomynės dvaras :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 01 rugpjūčio 2017 - 08:21

Labas rytas,

 

Jau beveik susikroviau daiktus ir susiruošiau.  Laukiam dar sesers vaiko, kol jam dantis patikrins ir tada važiuosim.

Žiauriai nemėgstu išsiruošimų ir tų darbų, kuriuos staiga paaiškėja, kad reikia padaryt iki išvažiavimo.

 

gadget, iškarpa iš burdos, o būtent šita, kurios viršų naudojau savo siuviniu, tai prasideda tik nuo 44 dydžio. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 01 rugpjūčio 2017 - 08:17

Vat tų tašių krovimo ir galvojimo apie viską viską, prieš išvažiuojant ir aš nemėgstu, o bet tačiau moterų tokia dalia, niekur nedingsi, jei vyrai krautų tašes tai tašių tiesiog nereikėtų...  :D  :D  :D 

Atsakyti

Liniuka gražuolė..... nu net galvoju gal ir aš noriu tokios bliuzės... bet reiktų eit siūlų pirkt, va to tai nenoriu nė per kur.

o aš.... išardžiau ką numezgiau... nu kvaila galva, vargas mezginiui :D taigi užsidėjau akis ratu, o mintis tai dryžius daryt. tai kol nepriėjau pirmo dryžio, nesupratau, kad gi siūlo gals liks ne toj pusėj :lol: tai va. ir kažkaip nebesinori vėl pradėt.... nu vargas tokiai mezgėjai.... gal visgi naujų sūlų terapija pagelbėtų :rolleyes: 

o taigi Lace siūlo savo kiemą :bigsmile:  bet tai geriausiu atveju Vilnius ir Kaunas. aišku, kad visom neįtiksi...

Atsakyti

šiaip sąžiningai, tai aš visai norėčiau pamatyt nors kiek Lietuvos.... tai gal visai tas dvaras ir nieko.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 01 rugpjūčio 2017 - 08:35

labas rytas,

Lace pasūlymas neblogas,bet...manau kitam kartui.šiam jau turim datą,vietą,kuri užsakyta,kam čia dabar blaškytis :B 

aš dvarus mėgstu,nes jie fotogeniški ir mes ten su savo mezginiais įsipaišysim :wub: 

Atsakyti

Šarange tu klysti dėl vyrų ir tašių.Maniškis krauna. Maunam va prie jūros tai spėk aš būč tikrai mažiau lagaminų dėjus.man bele šortai siūlai ir maudymkė telpa.Nu dar knyga..Adomynė man tinka nes dar atostogos bus ir visai nieko prieš Lietuvos daugiau pamatyt.o važiuot mumi patinka

Atsakyti

Oooo kai padariau ACAKYT, kiek postų išlindooooooo

 

Terezzza, rav kariauja su sm (liniuka ahoj liniuka, afygiennaj atrodaj ta bliedna žalsvadumblė spalva tau veido spalvą kaip gerai fonuoja, gyvinančiai). Škia kai jei gal būsiu prie naminio komputio arba papirksiu naują telieeefą....

 

Burda ir nuo 44. Nu ok. Užmatysit paltukų iškarpų, dalinkitės. Man šiuo metu reik ir paltuko, ir taupyt. 50 proc. Princesė (Keit).

Atsakyti

Palaaaa, aš dar trečiadieniui UNTOLD  Žalgirio g. rrekomenduosiu. Man pasakojo, kad ten labai skanu. Ir kainos normalios d.p. metu. Parkings Y. Terioju kvalifikaciją.

Untold.

Ryt.

Žalgirio g.

Einat su manim, ar aš ieškau kitos ch

....   (nubraukta) draugijos?

Atsakyti

Šarange, žinau aš tą visą dvaro priešistoriją, bet kažkaip įsivaizdavau Anykščius, iki ten dar gal važiuočiuočiau... :unsure: Bet aš čia joks rodiklis, jei kitoms tinka - tai ir OK.

Tiesiog siūlau ir savo vilnietišką kiemą :) nes pagal šiandieninį savo jausmą, tai matyt jokie paveldai manęs nesuvilios 3 valandų kelionei (palieku kokią 1 procento tikimybę, kad paskutinę minutę apsigalvosiu).  :mirksiukas: Tai tada kviečiu tas, kurias irgi panašūs jausmai lanko :D

Atsakyti