Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mokamoj. Pušelėje. Labai gražus kempingas, rūpestingas šeimininkas. 

Bet Pušelė gi ne prie Dusios, o prie Vištyčio? Ar čia kita? http://www.pusele.lt/kempingo-vieta

Atsakyti

Bet Pušelė gi ne prie Dusios, o prie Vištyčio? Ar čia kita? http://www.pusele.lt/kempingo-vieta

 

Ne, ne tas. Matyt pavadinimai sutampa.

 

https://www.skelbiu....e-24821163.html

 

Atsakyti

Nors be mašinos, bet galiu kur kitoms patogiau nulėkti  :D  jeigu būtu norinčiu, tai ir po darbo galim  :mirksiukas: 

Atsakyti

Labai nustebau, kad išskalbtas ripsas nei centimetru nepatįso, nors gal ir ne pro šalį būtų. Medvilnė. 6,5 kamuoliuko Drops Safrane.

SM iš manęs tyčiojasi :B  Vieną nuotrauką būtinai apverčia :blink:  Kita vertus esu kaip kokia Gadget :angel2:

 

Priedas  20170731_200438 - Copy.jpg   399,5KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  20170731_200409 - Copy.jpg   161,46KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Ne, ne tas. Matyt pavadinimai sutampa.

https://www.skelbiu....e-24821163.html

Ačiū  :4u: Kaip tik planuodama mūsų šios vasaros kelionę ieškojau vietos prie Dusios  :)  Dar Sartuose ir Sirvėtose reikia  :D 

Ripsiukas visai simpatiškas  :)  Kai mačiau originalą, nesupratau, kuo taip visos susižavėjo  :) Šita aptemptesnė ir mažiau nuoga versija daili  :super: 

Atsakyti

ką megzt??? ko čia užsinorėt dabar...būtų idealu ravelrinis su aprašymu :) lendu knistis :)

ir kokios spalvos aš šiuo metu noriu ant virbalų ?...

Atsakyti

Liniuka, visai dailiai gavosi ir tau tinka.

Atsakyti

Foto v studiju.

Rav. su manim nedraugauja.

Tik dėl tavęs. Einu.Sudėsiu čia.

Pasirodysiu savo siuvinį. Vasaros pradžioje pamačiau moterį tokiu pusilgiu lininiu švarkeliu. Ir taip užsinorėau. Vis žiūrėjau visokiose ale humanose, bet nieko savo dydžio neužtikau. Galų gale įgyvendinau svajonę pati.Aišku vaizdas save išvydus nuotraukose nedžiugina, bet čia nenaujiena. Ir vasara baigiasi. Bet bent jau savo tingumą ir apatiją jaučiuosi įveikusi tam kartui.  :)

36150743381_a7e1c68674.jpg

36150742591_bc77a08340.jpg

36150742081_5a33372a30.jpg

Irmanreik!!! Tau labai tinka. Moki atsirinkti brandžios ir sultingos petit figūros netipinius rūbus.

Iš kur iškarpos, ar yra 38 dydis? Sutaupyčiau kokius 419 - 50 eurų. Pasimatavau netyčia max and co paltuką .... su blizgančiom boružėlėm.... omg

Reik. Įsidėk iškarpas į Anykščius ir paprašyk gimines 08.15:

1

 Negimdyt

2

Nesiženyt

3

Nemirt

Daugiau pateisinamų priežasčių nemegzt dvare.... kaip ir nematau.

Atsakyti

Labas rytas,

teko keltis anksčiausiai kad lapkričio mėn. spėčiau užsiregistruoti pas gyd.  :oh: 

Liniuka labai gražu  :wub: Kaip šonus siuvai  :hmm: 

Atsakyti

Sveikos :4u:

Pargrįžau iš nuostabių atostogų ir jau antra diena kamuojuosi poatostoginėje depresijoje. :oh: Žinau, kad vasara dar nesibaigė, bet atsotogų daugiau nesišviečia, o ir kažkaip nesugalvojau dar, ko čia galėčiau laukti, kokį patrauklų ateities tašką nusistatyti tikslu... :unsure: Žinau, žinau - ir tai praeis... bet šiom dienom sunku.

Gadget, ir kodėl tu tokią tolybę išrinkai? :hmm: Aš norėčiau (ir galėčiau) pamegzti ir papliurpti su sekta, bet išmesti iš  laisvadienio 3-4 valandas vairavimui man atrodo per didelė prabanga... :unsure: Siūlau alternatyvą - savo namus ir kiemą :4u: Gal net ir bandelių iškepti galėčiau :unsure: Vakams kieme batutas pastatytas :rolleyes: Suprantu, kad dvaras ir ne paveldas, bet sutaupytas 3 valandas mieliau su sekta pamegzčiau.

Atsakyti

Labas rytas,

Liniuka, tu vis grazeji, tyliai pavydziu tau drasos ir uzsispyrimo ir zinjimo, ko noriir kas padarys tave laiminga. Kad pasisakiau, tai jau neb tyliai :D pavydziu.

Megztukas dailus ir gulinciai tinka

Kerpenos nepagyriau, nes nu...

Sipratau, kad kai busiu sena ir gyvnsiu viena, katino neturesiu :D nes kazkaip labai jau mes savarankiski gyvunai abu. Kai as ji glostau, iizeides nueina, kai jis ant keliu karias, mane nervina, nes karias nelaiku ir ne vietoj :D

Mantas siandien gryzta is gastroliu, kaip nebuvo tu keturiu dienu...

Atsakyti

Labos :4u:

Liniuka, o nugaros fuoto yr :mirksiukas: Nu labai labai liuks :wub: , pamačius noras megzt ją nedingo :wub: man irgi smalsu kaip ten šonus susiuvai, sumezgei, ar platinai, siaurinai šonuose, o kaklo iškirptei darei kažką, ar tiesiog padalinai į dvi dalis ir psio? Gal turi darbinių fuoto, turiu omeny mezgimo proceso?

Atsakyti