Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kerpena kaip rimtai pasidarbavus, šaunuolė, tinka tau  :super: 

Atsakyti

Labas ;)

Nemiegam nemiegam, jau lampėdžiuos išsimaudę, tuoj blynus kepsim pietum :) 

kerpenos puspaltukas tikrai fainas ir tau tinka ir džiaugiuos, kad tingulys nugalėtas  :mirksiukas: 

gadget dvaras indomus, tik kaži ar vaikai turėtų ką paveikt, kol mama bandys megzt :) nes į susitikimą 15d. norėč, ale, nežinau dar ar vyras padabos vaikus.

Nuo ryt vėl į darbus ir mokslus. Kažkaip greit labai tas mėnuo atostogų praėjo  :( 

Klausimas levandų augintojoms. Užsinorėjau levandos :) kaži kaip ji reaguotų į auginimą kambary? Būtų visada žalia ir karts nuo karto žydėtų ar nudžiūtų žiemai pailsėt?

Atsakyti

Katuk, trys tavo siūliniai rado many adresatą (ir ta qqtinė suknia).

DVARAS. Visai dienai mezgimo dvare 15ą dieną - 45 eurai. Vietos ten kaip normaliam Pliaterių giminės dvare. Užbukinau. Šeimininkutė gali padaryt karštus pietus ir işkept paveldo ženklo recepto pagrabinių bandelių. APMOKĖJIMAS ŠEIMININKUTEI ACCCKIRAJ, GALVAS reik žinot iš anksto.

Vaikams ir vyrams friendly (suskaičiuosim valgančias galvas), kaštai irgi manau nesikandžios.

Atsakyti

444a15d42f8e533991f37e8aab81c2a2.jpg

474f20db8cd668fdf9efcd7011dffbcd.jpg

 

 

nu pasitariam. jei bus su kuo.

 

gi bandau kažkaip dryžuoti. turėjau mintį kažką tokio netvarkingo.

798417cd799b51a6ceaa37cca8a281e6.jpg

 

bet lyg ir apsistojau ties šituo

 

f9e91652e038d3e0d4d3b8b771c13788.jpg?tem

 

 

bet kadangi kaip matau jau, bus  pliurzalas tas mano mezginys, tai gal geriau tokį

c77a7d17a9b065a9c1f7a29609401025.jpg

 

 

vat klausimas, kaip manot, ar gali žiūrėtis tas antras variantas kitokiom (tamsiom) spalvom ir būtent skystam mezginy?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 31 liepos 2017 - 14:19

Katuk, trys tavo siūliniai rado many adresatą (ir ta qqtinė suknia).

DVARAS. Visai dienai mezgimo dvare 15ą dieną - 45 eurai. Vietos ten kaip normaliam Pliaterių giminės dvare. Užbukinau. Šeimininkutė gali padaryt karštus pietus ir işkept paveldo ženklo recepto pagrabinių bandelių. APMOKĖJIMAS ŠEIMININKUTEI ACCCKIRAJ, GALVAS reik žinot iš anksto.

Vaikams ir vyrams friendly (suskaičiuosim valgančias galvas), kaštai irgi manau nesikandžios.

vien dėl tokių mandrų bundelų verta į dvarą važiuoti :)

Atsakyti

Tai čia kaip suprantu jau  sutarta 15 dienai susitikimui tas dvaras?

Man būtų visai palanku atvažiuot, nes ne taip toli ir būsiu. Bet dar nežinau, kaip ten viskas susiklostys, kai arčiau viskas bus. Tikiuosi, kad pasitaikys proga kada prie interneto prisijungt ir pamatyt ar organizuojatės.

Atsakyti

Labos :4u:

Prabėgo savaitgalis. Ir vėl upelis tekės sava vaga :D

Susitikimui, eilinį kartą pasirinktas tolimiausia taškas. Nu bet juk ir neprivalo dalyvaut tas, kas toli gyvena. Pati kalta, kad užkabory.. :D

Nes įtariu arčiau centro LT žemės, lankytinų vietų nerasta.

Kerpena, man tavo rūbas gražus :4u:

Atsakyti

Labos :4u:

Prabėgo savaitgalis. Ir vėl upelis tekės sava vaga :D

 

Susitikimui, eilinį kartą pasirinktas tolimiausia taškas. Nu bet juk ir neprivalo dalyvaut tas, kas toli gyvena. Pati kalta, kad užkabory.. :D

Nes įtariu arčiau centro LT žemės, lankytinų vietų nerasta.

 

Kerpena, man tavo rūbas gražus :4u:

juk gali imtis ir suorganizuoti savo kieme ar kokiam netoli esančiam dvare susibėgimą ;)

 

aš tai visad dėkinga organizatorėms tokių reikalų.o jau važiuot noro yra ar nėra,sprendžiam mes,juk visos nuo kurio nors taško esam savotiškam užkabory...

Atsakyti

Ne kartą siūliau panemunės žemes :) visad buvo nulis emocijų.

Atsakyti

Olaiva, pritariu. kai pats neorganizuoji, tai nėr ko ir skųstis :D

beje, tas dvaras tai ir vilnietėms (buvau parašiusi velnietėms :lol: )tolimesnis už Anykščius, jeigu ką. tai irg ipagalvočiau. nu nes vienos dienos kelionė, per kurią spėt ir nusigaut iki ten ir grįžt ir pamegzt ir liežuviais pamalt ir bundelių pagrabinių paragaut

ale rimtai, kokios ten tokios ypatingos bandelės :hmm:  tokios griaudulingos

Atsakyti

Ne kartą siūliau panemunės žemes :) visad buvo nulis emocijų.

matyt reikėjo konkretumo: kur,už kokią kainą.

tikiu,kad aplink daug gražių vietų,bet jei duot moterims rinktis,tai tikrai pasirinks visos po skirtingą užkaborį :D

Atsakyti

žiūriu Švyturys tarp dviejų vandenynų.na jau toks nūdnas filmas.....

ir baiginėju atostoginį megztuką.kaži ko čia griebtis reiks

Atsakyti