Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas..issirangiau is lovos, verduosi grikiusir galvoju intensyviai kokius siulus pajurin isidet nes dabartini tureciau uzbaigt pakeliui

Reikia kazkokios bliuzeles trumparankoves..irgi linkstu link ripsinukes, ale..3 mezginys ripsu iseiles butu...gal ka del ivairoves pakeist..pvz bliuzele nuleistom reglano linijom

 Nu bet tada klausimas isko irgi

Turiu pradeta vaseliuot suknele.nesineria  :B 

Atsakyti

Šarange, labai rekomenduoju megzt iš kokios viskozės laisviau, kad būtų kritimas geras. Mano medvilninė tokia gal kiek storoka ir be kritimo gavosi.

Atsakyti

 

Savaitgalis ant Dūsios kranto puikus :wub:  Jau taip atsijungiau, kad bijau ryt pamoršt į darbą nueit :D

 

Mokamoj ar nemokamoj poilsiavietėj buvot?  :4u:

Atsakyti

Mokamoj ar nemokamoj poilsiavietėj buvot?  :4u:

Mokamoj. Pušelėje. Labai gražus kempingas, rūpestingas šeimininkas. 

Atsakyti

Mokamoj. Pušelėje. Labai gražus kempingas, rūpestingas šeimininkas. 

Daug žmonių buvo savaitgalį, rezervavotės iš anksto?  :)​ 

Atsakyti

labas rytas,

Šarange, nu man tai tik spalva graži. dar raštas. o pats daiktas šiuo metu ne mano skonio :D man jis tokiam laisvumui per plonas ir trūksta masės prie kaklo.

taigi.

pradėjau kažką megzti. bet nepatinka jau nuo atnaros, nu nes atrodo ir ne linas, medvilnė, bet pliurzų pliurza. bijau, kad mano pasirinktas modelis netinka tam pliurzalizmui :B

Atsakyti

Daug žmonių buvo savaitgalį, rezervavotės iš anksto?  :) 

Rezervavomės prieš dvi savaites, gavome vipinę vietą su didžiausiu plotu ir pavėsine  :rolleyes:  Žmonių nemažai (nors šeimininkas sakė, kad čia skaitosi visai nedaug), bet kadangi prisodinta visur daug pušelių, tai visai netrukdė. 

Atsakyti

Pradėjau ir aš ripsinukę, bus kelioninis mezginys iki kitos vasaros  :blush-anim-cl: Atėmiau iš dr. nuo neatmenamų laikų slėpta Begoniją (užkeiktas siūlas, niekam netinka  :oh: ), tik po Liniukos parašymo apie kritimą suabejojau ar jai tinka  :hmm: 

Atsakyti

Pradėjau ir aš ripsinukę, bus kelioninis mezginys iki kitos vasaros  :blush-anim-cl: Atėmiau iš dr. nuo neatmenamų laikų slėpta Begoniją (užkeiktas siūlas, niekam netinka  :oh: ), tik po Liniukos parašymo apie kritimą suabejojau ar jai tinka  :hmm:

jei sukalsi tvirtai, tai gal ir netiks. bet šiaip Begonija kiek pamenu labai nuo spalvos kietumas priklausė. o kritimo kažkiek tai turėjo

Atsakyti

Adomynės dvare užmačiau visiškai nerealią, didelę ir šviesią verandą 08.15 +' pamezgimui.

Ir staltiesę Terezzai  :wub: 

Ir 1939 m. mezgėjos pažaidimą - mažyyyyyytes mažulytes kojiniukes.

Fotkės - mano rav . Pavadinta "for the yeys of my friend"

Darbas irgi jėga.

Atsakyti

Adomynės dvare užmačiau visiškai nerealią, didelę ir šviesią verandą 08.15 +' pamezgimui.

 

Ir staltiesę Terezzai  :wub:

 

Ir 1939 m. mezgėjos pažaidimą - mažyyyyyytes mažulytes kojiniukes.

 

 

Fotkės - mano rav . Pavadinta "for the yeys of my friend"

 

 

Darbas irgi jėga.

o kurioj čia vietoj tiksliau? ;)

 

šitas?

 

https://www.pamatykl...nes-dvaras/1654

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 31 liepos 2017 - 10:31

Katuk nelabai aš moku sukalt  :D 

Manau tiks 

Atsakyti