Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ristina, man tos su gėlytėm gražiausios  :wub: 

Atsakyti

man irgi tos su gėlytėm  :wub: 

noriu ir aš pasibėgusiom akim megztuko...kū daryt?

Atsakyti

Skaitau Šarangės "Šiandien mano augintis, miegojęs visą vasarą, pabudo ir sugriešino  :ninja:" ir nematau jokios alpakuotos savo kaltės.

 

 

O po Olaivos "noriu ir aš pasibėgusiom akim megztuko...kū daryt?" norisi multikus cituot  :B Sruzdėlytės tauškalytės vikšrą.

 

 

Ak, su drauge perpiet susitikom, tai ir valgėm, ir parodoj buvom... Gėris yra draugystė ir šaltos šilauogės iš vieno indelio.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 28 liepos 2017 - 17:34

Kadangi kitų sagučių neradau - bus kokosinės su gėlytem :D tarsi pašvelninimas bomzstiliukui  :rolleyes: 

Atsakyti

o man labai gražu kokosinės  :wub: 

Help :4u:  Kažkuri sakėt skaitėt knygą apie genetiką ir IT, neužsirašiau, dabar niekaip nerandu..... :huh2:​ 

Atsakyti

Pabudome ir megzkime!!!

Rytas Dubingiuose su gervėmis. Mezginys ir fotuoklis liko mašinoje. Vėjas gražiai plazdeno sijoną ir juodoji palaidinė atnaujinta spalva švietė Asvejos fone, bet neturiu jokių įrodymų. Mano asmeninis selfistikas sakė, kad jis ir taip atsimins, kaip aš atrodau.

Ps apie vienos profesijos poras: mes su vyru baigėm tą patį fakultetą, tik specializacijos skirtingos. Tai galim gana specifiškai pasikalbėti apie darbą ir dalintis. Dalintis visada smagu.

Ppss apie tą it ir genetikos mišinį - ahaaa, buvau atkreipus dėmesį, buvau. Mano atminty tai persipynė su Abelo, bet visai negarantuoju.

Pppsss Vasiljevo paveikslų parodą rekomenduoju. Eiti reikia būtinai su draugija.

Atsakyti

Ristina, 28 Lie 2017 - 14:40, parašė: Gal pavyks... Kurios? :hmm:

 

 

Tai dar vieną bomžstyle nustilinai??? Šio kraštukai labai indomiai atrodo, puiki spalva ir nubomžinimų valdymas kitoks, mano akiai - tobulesnis. Sagas dėčiau natur medines arba a la kaulines. Pailgas. Bo nez tokių turiu.

 

Priedas  8df818507829f00e824925efd22020f7.jpg   68,32KB   0 Parsiųsta kartų

 

Irmanreik beveik visko!!

Nors šiaip nei auksinių, nei sidabrinių avaltnės atributų neturiu (nes nereikia).

 

 

Atsakyti

o man labai gražu kokosinės  :wub:

Help :4u:  Kažkuri sakėt skaitėt knygą apie genetiką ir IT, neužsirašiau, dabar niekaip nerandu..... :huh2:​ 

Aš sakiau, aš :) trileris ten, "Tobulieji" ;)

Atsakyti

Šita https://www.knygos.l...ygos/tobulieji/

Atsakyti

Labas rytas

Olaiva kur tu antradieni planuoji buti? Vaziuosiu iki oro uosto.

Atsakyti

Labas rytas Olaiva kur tu antradieni planuoji buti? Vaziuosiu iki oro uosto.

ryte apie 8 išvešiu arba palydėsiu vyrą iki oro uosto,o paskui namie skalbsiu,tvarkysiuos.užsuk ;) lauksiu

kelintą į ten varysi?

Atsakyti

dar tiksliai nezinau, 18;20 leidziasi :hmm:sese planuoja antradieni parvykti, jeigu niekas nesikeis

Atsakyti