Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katukukui ir Gadgetukui- pats šilčiausi sveikinimai  :birthday2:

  QQutės suknelė labai graži  :wub:  Bet ar gali ant tokios dailios moterytės suknutės negražiai atrodyti? :rolleyes:

Dontstop- labai dailus pyniuotis. Nereikia tų aprašymų, pati  sau geriausias dizaineris :super:

 

pas mus nelyja. labai sausa. Bandėm savaitgalį  grybauti- miškas visiškai sausas, grybų nerasta, avietės mažuliukės, sudžiūvę... 

 Bet, užtai nuvažiavom į tuos molio karjerus ir pasivaikščiojom kaip parketu :D - sausa, prie batų nelimpa, o kur to galingo ekskavatoriaus suplota, tai tikrai- kaip parketas.

 

Restar, smagios kelionės .Puiku, kad problemos lengvai išsisprendė.

 

Terezza, va čia tai kelionių kelionė :super:  Negražu klausti, bet gal bent apytikslį biudžetą nusakytum, kad nesugalvočiau tuščių svajonių kurti  :)

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 25 liepos 2017 - 21:33

Ačiū už sveikinimus, man miela juos gauti ir skaityti!

 

Buvo minkšta, pilkos šviesos, kavos, draugių ir biffki modelio darbo pilna kruasanų diena. 

 

Bučkiai!

 

Priedas  download_20170725_235513.jpg   276,05KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Kol dainavo Karpis, tol ir lijo. Einu arbatos gert.

Atsakyti

PS pažiūrėjau -oj, mano fuotuo šiandien daug. Aj, tegul būna.

PSS geriausias vasaros mezginys - ta Faroe salų vyyyylnos skara. Uodegą apvynioju.

Atsakyti

gadget,su uogienės diena.lai ji būna saldžiarūgštė,kaip aviečių ir kvapni,kaip apelsinų žievelėm pagardinta.viską vartoti iki kitos uogienės dienos su kruasanais :)

Atsakyti

Labos

Gadget su stebuklų diena  :4u: Kad stebuklų netrūktų visus metus  :4u: 

Restar, smagu, kad su mašina lengvai išsisprendė  :4u: 

Man šiandien čiut viso dešinio šono nenunešė  :bijau2: Be galo mandagūs ir malonūs kely čia visi, pripranti prie to gero. Ir taisyklių nemoka. Tai per tą savo mandagumą šalutinių atžvilgiu tiek avarinių situacijų pridaro pagrindiniam kely  :umn: Ačiū Dievui už plačias juostas, užtenka vietos milimitrofkėm.

Atsakyti

Sveikos  :) 

Dropsai išleido naują siūlą  :) 

eks-1-2.jpg

https://www.garnstud...p?id=112&cid=19

Atsakyti

Odė vylnai, festivalines uodegas šildančiai.... Failas anyway per didelis.

 

Šarange, basutės su taškuotais kulniukais superinės :wub: o dviratis .... idėjinis, škia. Aš turiu, beje, tik neapmegztą.

 
Atsakyti

labas rytas :)

oversize megztinis išarrrdytas :D truputi pamažintas :D kas gausis tas, nes jau pradėjau nervintis kad siūlų neužteks :D

 

tas naujų siūlų derinys labai gražus spalviškai :)

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 26 liepos 2017 - 07:37

Labas rytas,

Nu, kieno šiandien gimtadienis? :D

gadget, matai, kaip jaučiu tavo stilių :D O va dviratį visada gali apsimegzt :D

Vakar su MB dviračiavom, tai vakare tik apicordinau visą lininio pakraštį, šiandien ir visą likusią savaitę būsiu vienas namuose, tai nieko kito neliks tik miagzt, nebeišsisuksiu  :D 

Atsakyti

Vajeee,  lietuti, sakai, mandagumas yr pavojingas? Tai aš potencialiai pavojinga tada  :B  O šiaip tai tokios situacijos many mammą sukrato. Stipriai. Tada mane ištinka visų garsiai mylėjimo ir stipraus apkabinimo priepuolis.    

 

 

Donstopėli, žuviuk, w@idaw, egloshke, aaaaa jūs nejaučiat nenugalimos Vincio parduffkės traukos nuo ryt?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 26 liepos 2017 - 08:10

Labryt, šiandien minam į Prahą ir ten nakvojam, ryt nakvojam Wroclave, o paskui jau - namučiai :).

Atsakyti

Laba,

 

Gadget  Su tavo diena, nors ir pavėluotai :) polekio tau netrūksta :) tai linkiu, kad su tavo polėkiu pūstų palankūs vėjai.

 

 

O aš... tyli rami... truputį gyvenimo aplinkybių užspausta, permąstanti vertybes ir glaudžianti savo mamą prie širdies, nes ji prieš porą dienų palaidojo savąją.....

 

MB įvertino mano drakiaus egzistavimą - sakė jam priklauso atskiras sandliukas :D :D :D laukiu kokiu kūnu šis įvertinimas materializuosis :D kada nors... :D :D :D

Atsakyti