Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O mane užvaldė idėja fix - nusinerti užuolaidas. Nuo paauglystės šitą mintį nešiojuosi - senamiesty buvo kavinė tokiom papuošta - o dabar jaučiuosi kaip ir pribrendus tokiam diddarbiui. Net ir siūlus jau nusižiūrėjau, tik svarstau, kiek man jų reikės.   :hmm: 

pabandyk įsivziduot, kiek suknelių pakabintum ant langų, bus lengviau gal skaičiuot :D

o šitą... koks stiliukas? užuolaidų pačių ir tos patalpos?

Atsakyti

nu kam skarų :Dkeista tokia

Owl_medium2.jpg

o čia kas?

IMG_0015___medium2.jpg

paskirtis kaip ir aiški, bet vistiek keistai atrodo :D

crochet-swim-cover-up-pattern_medium2.jp

Atsakyti

pabandyk įsivziduot, kiek suknelių pakabintum ant langų, bus lengviau gal skaičiuot :D

o šitą... koks stiliukas? užuolaidų pačių ir tos patalpos?

Kambarys shabby chic stiliaus. O motyvų ar raštelio ieškau. Žinau, kad noriu kažko labai lengvo, skaidraus, neapsukinančio.

Atsakyti

Kambarys shabby chic stiliaus. O motyvų ar raštelio ieškau. Žinau, kad noriu kažko labai lengvo, skaidraus, neapsukinančio.

nu pagal googlo vaizdus, prie stiliaus visai tiktų.

sakyčiau kokį nors nesudėtingą, gana paprastą raštelį reiktų. bet aš su stiliais nelabai drauguaju, taip kad galiu ir klysti :D

Atsakyti

nu pagal googlo vaizdus, prie stiliaus visai tiktų.

sakyčiau kokį nors nesudėtingą, gana paprastą raštelį reiktų. bet aš su stiliais nelabai drauguaju, taip kad galiu ir klysti :D

Tai taip, kažko nesudėtingo ir ieškau. Ir iš motyvų pageidautina. Tai ir darbe panerti galėčiau ar pan.

Atsakyti

Šitas lyg žiūrisi  :hmm: . Bet raštas ištisinis...

0901932609a2baae80c398aef011b700.png

Atsakyti

Gadget - su tavo diena! Pasakysiu komplimentą - mielai turėčiau nors kelis procentus tavo pasitikėjimo savimi ir gyvenimo džiaugsmo.

Kietai išmiegojom, pavalgėm avižinės košės ir laukiu vyro skambučio iš serviso...

Donstop, man tikrai nėra blogo oro per atostogas, nes įjungiu maksimalų optimizmą :). Tiesiog pastebėjau malonų sutapimą. 

Soliuk - ačiū už nuraminimą, tu sakai - tu žinai, nes labiau patyrus. Užrūpo man mano daržai ir šiltnamis jau, palikti beglobiai :), ir katino niekad vieno nebuvom palikę taip ilgam, nors anas tai aplankomas ir pamyluojamas. 

Atsakyti

Gadget, reaktyvine moterie, varyk taip ir toliau :D  Su :4u: 

Restar, nu nesmagūs rūpesčiai :4u:  Bet gi viskas išsprendžiama :4u: 

Atsakyti

Gadget, su gimtadieniu  :4u:  Smagaus šventimo  :4u: 

Atsakyti

Uf, tik  ratai, sutvarkė palyginus neskausmingai ir vėl galėsim važiuoti. Bet man, dievaži, reikia kokia meditacija užsiimti ar kitaip nervus tvarkytis, nes vis dar negaliu atsipalaiduoti, nes taip įvarau sau streso, kad oi, žandikauliai iki šiol neatsileidžia.

Donstop - tavo megztuką buvau pamiršus. Pritariu visoms. Mažiau kreipk dėmesio į aprašymus. Skolinkis idėjas, raštus ir improvizuok, nes tau puikiai sekasi. 

Beveik ir megzti jau norisi :).

Atsakyti

Aš vėl su puodu kavos prisistatau, o čia vėl ramybė.... 

lok_4ho12_cc_01_800px_6986_medium2.jpg

_DSC3061-1_medium2.jpg

DSC_0583_medium2.jpg

DSC_0913-1_medium2.jpg

_DSC3619-1_medium2.jpg

IMG_1165_medium2.jpg

Gadgetui dar stiliukas :D

look1_medium2.JPG

DSC_6360_medium2.jpg

Atsakyti

Oj, dryžiukai.....

noriu kažko nebanalaus. o be to siūlų turiu ne pilnam dryžinimui, o tik nedideliem intarpam....

turėjau čia tokią mintį, bet kaip patikrint, ar gražiai atrodys. gal yra kokia programkė spalvinam dėliojimui? ne tik dryžiams, bet ir paveikslėliams?

Atsakyti