Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labos :4u:

Vau sektoj kasdien po šventę :D kas sekantis :D :D

Gadget, su gimtadieniu :4u: Kad tas entuziazmas neišblėstų visus sekančius metus :4u: :4u:

Restar, viskas bus gerai :4u: Mums irgi po kelių dienų vaizdai kelionėse suvienodėja, nebeūna to ištisinio vau vau vau o ir nuotraukų daugiausia irgi būna tik iš pirmos kelionės pusės :D  Tad manau teisinga linkme atostogaujat :D ir  vos tik grįžę pradėsit galvot kur važiuot kitais metais :D , duodu nu ne 100 bet 99 procentus :D tikrai.

Qqšk, nuoru girt tavo suknelę, atrodai super :wub: :wub: Labai gražu. Man atrodo tas ilgis tau pats tas. Aišku su trumpesne būtum gal kaip pacankė :D nes jau tieeeeek išsmulkėjus :bigsmile:o dabar man tokia moteriška :wub:  :wub: O ką tu dabar mezgi? Nevarai tos kur Liniuka ripsina? Gal su manim po kišenėtos megztum? Tiesa kai sesei mezgei kišenėtą tau užteko iki kišenių tuos pakartojimus po 12 eilių megzt tiek kiek aprašyme nurodyta ? Aš mezgu antrukais ir man pagal aprašymą gaunas kad kišenės būtų vos ne po papuliais :D mezgu iš dropsų šilkalpakės.Dabar varau toliau ir galvoju ar neišplatės ten per daug per šikniuką :D 

Atsakyti

Gadget, su uogienes diena!!!

Atsakyti

Soliuk dabar mezgu toki paprastaini megztini ripsu su dviem didelem pynėm prieky, nuleistom rankovem, V iškirpte..turėtų būt pajūrinis toks, kai vėjas pučia užsimest...

 

ripsinę bliuzelę dar nesugalvojau ar megsiu šiemet, siūlų aš jai nesumastau, lininis ripsas labai nutysta, medvilnės atsargos sparčiai mažėja pas mane, pirkt šią vasarą siūlų nenoriu..,.nu nebent turiu tokios mėlynos medvilnės katra skersuoja lygiam rašte, bet ten marytės plauko plonumo nežinau kiek reiktų vyniot

 

o apie kišenėtą nepasakysiu kaip ten buvo, neatsimenu :) man regis truputuką didesnes kišenes nei aprašyme gaminau

 

už komplimentus ačiū

 

o va dėl ilgio atsimenu vos ne visos kaip aiškinot kad toksai ilgis bobiškas melžėjiškas yra o db visos vos ne sutartinai tvirtinat kad geras ilgis :D tai kaip čia su tom melžėjom bobutėm yr :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 25 liepos 2017 - 09:04

Melžėjoms ir atrodo melžėjiškai, o gražiom moteriškėm atrodo gerai  :D Aš tai prie melžėjų.... :D 

Atsakyti

qqte, mano nuomone iki melžėjiško ilgio biškelį trūksta. tai viens.

antra, nu ir bendras įvaizdis turi įtakos.

trečia, basutės tai bobutiškos :rolleyes:

bet prisiminiau, kad visai "ant dienų" gavau iš vienos bendradarbės "komplimentą", kad kartais apsirengiu bobiškai :D  nors tokio ilgio sijonų net neturiu. taip kad, boba bobai nelygu matyt :D

Atsakyti

ja basutės katros nebobutiškos likę namie, o kaime tik šitas su paaukštinimu turėjau :) lygiapadės čia nelabai..nu bent mano sportinio stiliaus :D

 

tavęs bobiškai neįsivaizduoju :D

 

o beje mano sesuo kai buvo panašaus storumo o gal ir kūdesnė už mane pareiškė kad jai sijonai iki keliu ar net pora cm trumpesni atrodo melžėjiškai, aš nepatikėjau nes mano akim ant manęs netrodė melžėjiškai...nu bet kai priverčiau pasimieruot aną supratau kad ji teisi..ir net nesupratom kame kampas, nes sesers akim man tas pats ilgis žiūrėjosi normaliai :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 25 liepos 2017 - 09:30

Katuką su praėjusiu, o Gadgetą su atėjusiu! Žydėkit  :4u:  :wub:

Atsakyti

gatget, su kruasanu diena tave :)

Atsakyti

Gadget, ilgiausių metų ilgiausiųųų!!! Energingų, energingųųųų!!!  :D

Apie melžėjas nieko neišmanau :huh2:

Soliuk, sakai antrukais kišenėtają varai?  :unsure: Kokios jūs smulkiamezgės :unsure: Mano antrukais sukalta šilkalpakė įtariu stovėtų, jei pastatytum :D Rimtai..

Nu kaip man grįžti prie mezgimo?.. Pradėjau J.Picoult "Kelias namo". Antra jos knyga, kurią skaitau (kažkaip labai vėlai atradau šią rašytoją, nors SM tikrai minėta..) Pirmąją knygą "Mano sesers globėjas" prarijau, o antroji taip pat maloniai skaitosi, bet jau lėčiau... Ir labai gaila, kad nemoku megzti ir skaityti vienu metu :D

Atsakyti

Aš tais laikotarpiais kai mezgu ir skaitau, tai mezgu prie tv ar serialo prie pc, o skaitymą pasilieku vietoj interneto prieš miegą lovoj, aišku tas negalioja jei skaitai detektyvą, ar kokią kitą įtraukiančią knygą, nes sunku tvardytis :D

 

Esu skaičius keletą J.Picoult knygų, tikrai gerai rašo, bet kelias iš eilės skaitant jau jos panašios darosi, kaip ir Sandros detektyvai, nors labai idomūs, bet keli iš eilės jau schematiški rodos :D 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 25 liepos 2017 - 10:07

Aš tais laikotarpiais kai mezgu ir skaitau, tai mezgu prie tv ar serialo prie pc, o skaitymą pasilieku vietoj interneto prieš miegą lovoj, aišku tas negalioja jei skaitai detektyvą, ar kokią kitą įtraukiančią knygą, nes sunku tvardytis :D

 

 

Esu skaičius keletą J.Picoult knygų, tikrai gerai rašo, bet kelias iš eilės skaitant jau jos panašios darosi, kaip ir Sandros detektyvai, nors labai idomūs, bet keli iš eilės jau schematiški rodos :D

 

 

Man vyras liepia šviesą gesint   :B Reikia jam nupirkt ant akių kokį raištį  :D Arba pačiai įsigyt lempikę, kaip pas Olaivą  :D​ 

 

Pritariu dėl kartojimosi. Už tai ir skaitosi lėčiau  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 25 liepos 2017 - 10:13

O mane užvaldė idėja fix - nusinerti užuolaidas. Nuo paauglystės šitą mintį nešiojuosi - senamiesty buvo kavinė tokiom papuošta - o dabar jaučiuosi kaip ir pribrendus tokiam diddarbiui. Net ir siūlus jau nusižiūrėjau, tik svarstau, kiek man jų reikės.   :hmm: 

Atsakyti