Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aš tai gal ir biškį nukvakau, bet norėtau kažko tokio su dideliais praskiepais. gal ne tokio ilgo, bet ir ne tokio trumpo, kaip antra fotkė

Shibui-Collection-Truss-1_medium2.jpg

Atsakyti

liūts su cinamono bandelėm :D ten po kaire. ir labai su krėslu susiderinusi

Priedas  493296669291912502-account_id=1.jpg   27,86KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

vau vau Katuk nėr žodžių

šypsena tai už milijoną

Atsakyti

Šitą tikrai megsiu, ypač kai netekau panašaus į jį :D Tik reik nuspręst iš ko  :hmm:

20170703_190733_medium2.jpg

kažkas neteko,o kažkam atiteko...

20280528_1635219273163164_32701915603749

Atsakyti

katukui gimtadieniniai balionėliai :4u: 

Atsakyti

o jau marškinukų dailumėlis  :wub:  :wub: 

_DSC2684.jpg

Atsakyti

oho , kokių komplimentų gavau :bigsmile:  apie kairyjį pusrutulį. Egloshke, dėkui :4u:

 

gavau žinokit iš vienos tokios kaip stebuklas mezgėjos (na to stebuklo, kuris ištinka 7 ryto (gerai, kad ne pas mane :D )) murkančią dovanėlę. :wub: labiausiai patiko patarimas - išsiardyti ją :D  ar atspėsit, ką gavau :rolleyes:

 

Katuk, tas septintos valandos stebuklas labai rupestingas, negana kad atveze grybu, tai dar ir svieziu bulviu i komplekta idejo :wub:

 

Blyn zudo mane oras, galva skauda visa diena nei kava, nei balta tablete nepadejo, reik aiskintis kokia ten Sarange riuuuuuzava geria :D

 

isropojau tamsoj skara nufotografavau, tai ta bjaurybe svieciancioji islindo....

 

Atsakyti

Spalva fotoaparatas suvalge

35294973124_aae4f424ef_b.jpg

35743422590_6b15316e5a_b.jpg

3_5_40_mediu_medium.jpg

Atsakyti

Olaiva, koks gražus megztinis..........  :wub:  :D 

Ligvita, gerk riužavą, riužava visada padeda  :D  Skara labai idomi, raštas nematytas  :wub: 

Katuk, nenukvakai, man irgi gražu, ypač ant kūdumėlių :D

Aš va nuo riužavos tabletės irgi nukvakau, t.y. atsigavau, užsižaidžiau iš pradžių su bruoliu, paskui su fotiku, viskas  dėl spalvos...  :wub: (būtumėt matę, kaip karsčiausi... :D)

IMG_1094_medium2.JPG

IMG_1054_medium2.JPG

IMG_1076_medium2.JPG

IMG_1128_medium2.JPG

Atsakyti

Šarange, dėl tokių vaizdų verta ir pasikarstyt :bis kas per siūlas?

 

Ligvita, gerk riūžavą Ibuprofeną :D

 

 


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 24 liepos 2017 - 20:00

Su gimtadieniu, Katuk :4u:

Linkiu ir toliau išlikti tokiai jaunatviškai, žaviai elegantiškai. Kad mūzos lankytų ir jų įkvėpimams įgyvendinti laiko būtų. Kad širdyje būtų pilnatvė.



Dontstop megztini tikrai labi tinka ir gražiai numegztas su įdomia pyne. :super:

Ligvitos skaros nesibaigiančios  irgi gražu :wub:

Olaiva, o čia šitas žalias naujas, ar jau seniau rodytas, nebesusigaudau. Bet gražiai atrodai

Atsakyti

Sveikos, pirmiausia Katukui - ilgiausių metų!!!!! Daugiau sveikatos ir džiugesio linkiu!Tu tik jaunėji.

Olaivos faini vaizdai. Megztuko spalva silpnumą varo, o forma ne :).

Ristinos kandžių spalva ir forma super. Kandžių skylės man irgi to mėlyno labiau, galėčiau nešiot.

Ligvitos skaros jaukios.

Šarangė  spalviškai pasiautėjus ♡. Ech, faina, kas gali gražias foto daryti, ne telefonines primityvias. Mūsų palaikus fotikas kelionės pirmą dieną atsisakė, tai tik telefonai tarnauja. Nors jau tingiu ir fotkint. Bandau sugerti akimirkas.

Vakar buvo tokia paprasta diena - zoo ir botanikos sodai Liberece ir stiklo muziejus Jablonec nad Nisou.  Buvo fainų nerealių dalykų, bet nebe ištisinis wau, nes nugi ne pirmas zoo matytas. Baltus tigrus ir beždžiones bei surikatas patiko stebėti. 

Šiandien išsikraustėm į kitą vietą, pakeliui aplankydami Čekijos Šveicarijos nac parką ir jije esantį natūralų tiltą Pravčicka Brana. Pavargusi nuo kopimo ketveriukė nubalsavo grįžti atgal, o ne dar kokias 3 val eiti ir plaukti upe. Let it be. Šiuolaikiniam jaunimui reikia visko daug ir greit, uolos nebe naujiena ir per mažai, tad greit leidžiamės žemyn. Visa ketveriukė išvysto didžiausius greičius ir nueina mažosios stabdžiai - timpas išmest, 3 galūnės nubrozdintos, pareina tėčiui ant pečių.  Tik įlipam į mašiną -pradeda kapnoti, labai sėkmingai, trečią sykį išvengiam lietaus. Bet... Mašina ima įtartinai elgtis, keista vibruoja priekis. Panika pripildo visą kūną, ima skaudėti galvą ir net užgula ausys. Kaip eina į parduotuvę, prašau parnešti nuotaikos. Gaunu sausainį ir arbatos.Ryt buto šeimininkė gal patars, kur nuvaryti mašiną.  Vaikai svajoja apie akvaparką -yra čia kažkoks mažiukas - ir picą.  Ryt jų svajonės pildysis. Aš svajoju tik saugiai parvažiuot namo. Iki nuosavų lovų - dar 4 naktys ne namie... Imu galvoti, kurių galų pasirašiau tokiai ilgai kelionei. Žodžiu, pilna galva įvairiausių minčių, kurios ir nebūtų kilę, jei ne kelionė.

Atsakyti