Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

FB tai nieko nematau :D o siaip tai jo turejo but laisva, bet trumpesne gerokai...nu bet iki skalbimo net po lygintuvo buvo tokia trumpesne nei planavau, o kai iskalbiau tai va..gavosi kas gavosi :)

Atsakyti

FB tai nieko nematau :D o siaip tai jo turejo but laisva, bet trumpesne gerokai...nu bet iki skalbimo net po lygintuvo buvo tokia trumpesne nei planavau, o kai iskalbiau tai va..gavosi kas gavosi :)

n unet pažiūrėjau, - akurat. rašiau bet matyt nepaspaudžiau "atsakyt" :D  tai ir tiek to

Atsakyti

Sveikos,

Katuk, su Tavo švente :4u:  Prisidėsiu prie visų pagyrų apie labai gražią, o man dar ir išmintingą moterį, ir dar su gerai dirbančiu kairiuoju pusrutuliu  :D Linkiu, kaip kažkas jau linkėjo, tiesiog džiaugtis gyvenimu :4u: 

Mezginiai man visų labai gražūs. Katuką jau išgyriau. Geras geras tas spalvinis derinys. Įdomus gerąja prasme. Paskutinė Ligvitos melsva skara  :wub: Taip jaukiai žiūrisi :rolleyes: Olaiva nestebina, kaip visada gražus rūbas, gražus jo pateikimas. Ristinos kandyse vėl matau tas lino bangeles.. Donstop gražus megztukas, tau, tinka :) 

Na kas dar, laukiu Restar šviežių kelionės įspūdžių :rolleyes: . Ačiū dievui su vėmimais mašinoje neturiu jokios patirties. Į senatvę (senatvę?.. :D ) pati jaučiu kartais nemalonius pojūčius važiuodama ir, pavyzdžiui, skaitydama.. Bet ne visada... Anksčiau to niekada nebuvo.

Atsakyti

Ateinu su kava, galva ir išliko kaip kopūstas... plius dar žiauriai prie plintusų spaust pradėjo....  :wacko: 

19534037_327911050974386_228044003429947

02VKEF12_Sheers_05Rav_medium.jpg

10_medium2.JPG

pattern-knit-crochet-woman-sweater-sprin

Dar didesnis bomžskylynas :D

lino-01-m09_medium2.jpg

bsdfgP1230087_medium2.jpg

img_9006_medium2.jpg

225_040_001_m_medium2.jpg

WF-FW16-9272_lores_medium2.jpg

IMGP1054_medium2.JPG

Atsakyti

falochron_022_medium2.JPG

Hoss-Lena6-pst_medium2.jpg

_DSC2706_medium2.jpg

Šitą tikrai megsiu, ypač kai netekau panašaus į jį :D Tik reik nuspręst iš ko  :hmm: 

20170703_190733_medium2.jpg

IMG_2170_medium2.JPG

20170721_182017_medium2.jpg

DSC_0020cropatlantic_medium.jpeg

Tokiu oru man visad norisi susisukt ir megzt kažką žiemiško, minkšto ir šilto...bet ne pynes!!! :D

IMG_4266_medium2.JPG

IMG_3105_medium2.JPG

DSC_0103_medium2.JPG

Atsakyti

vat tas saranges ikeltas storesnio  siulo bomzskylynas mano akims graziau atrodo , nei kad  plonytis  "sukandijes" ( tsssss :4u:  anas man  nubegusiom akim pedkelnes primena)

Atsakyti

oho , kokių komplimentų gavau :bigsmile:  apie kairyjį pusrutulį. Egloshke, dėkui :4u:

gavau žinokit iš vienos tokios kaip stebuklas mezgėjos (na to stebuklo, kuris ištinka 7 ryto (gerai, kad ne pas mane :D )) murkančią dovanėlę. :wub: labiausiai patiko patarimas - išsiardyti ją :D  ar atspėsit, ką gavau :rolleyes:

Atsakyti

qqtės suknelę pamačius "ant tvoros" pagalvojau, kad miniukė kažkokia, vos ne tunika, bet dabar tai super, tikrai bent man neatrodo, kad per laisva ar per ilga, tiesiog atrodo, kad toks vasariškas stilius  :4u:

 

Katuk, nieko nesupratau, tik supratau nuo ko, išsiardyti tai ta prasme kaip lego, ar kaip mezginį? :D 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 24 liepos 2017 - 15:03

nežinau, kaip pas jus Šarange, bet mano kaime tai visai šilta, tikrai nesinori nieko minkšto ir šilto.

o dar kabinete tai išvis, deguonies nerasta - dušnata.

Atsakyti

o aš pradėjau kažką minkštą, dargi su pynėm, nors labai šiltas neturėtų but nes medvilne su viskoze, nu bet tokia minkštutė

Atsakyti

Nešalta ir pas mus, bet lyja su mini pertraukėlėm visą dieną ir apsiniaukę, o kai savijauta suka link plintusų ar bent link lovos tai tokios ir mintys :D

 

Shibui-Collection-Truss-1_medium2.jpg

 

FW15-ReShoot-2985-Edit_medium2.jpg

 

Shibui-Collection-Emboss-1_medium2.jpg

 

quince-2_medium2.jpg

 

359_knee-high-explorer_lg_medium2.jpg

 

Ivar_02_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 24 liepos 2017 - 15:10

aš kai įlindau į tą Terezos temą tai išlyst negaliu...gyvensiu ten :D

Atsakyti