Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katukai, sveikinimai dideliausi  :4u:​ 

Atsakyti

Mano ataskaita:

 

modelis - nuosavas dizainas  :didis:  :laugh: , siūlai Teksrena, virbalai  2,5, 2,75, 3,5.

Toks megztukas 100 % mano skonio, anksčiau tik tokius ir megzdavau sau (raštuotas priekis+lygi nugara ir rankovės+ įliemenavimas+vertikalus pynių raštas=mano supratimu labiausiai liekninantis variantas ir lengviausiai derinamas prie viso garderobo). Pirmą kartą išbandžiau icordą, patiko, kaip atrodo, taikysiu ir ateity. Patiko siūlų spalva, ryški violetinė su baltais taškeliais  :)

 

SAM_4322_medium2.JPG

 

SAM_4332_medium2.JPG

 

SAM_4335_medium2.JPG

 

Čia realesnė spalva

 

SAM_4338_medium2.JPG

Atsakyti

labas rytas

surašiau litaniją ir suėdė SM mano žinutę

nu ir gerai

Katuk su gimtadieniu :)

Dontstop tikrai tau toks modelis geriau nei reglanai nuokakliniai, ir pynė kokia daili

aš savo lininukę baigiau

per ilga.Bet aij...sunešiosiu

Atsakyti

Katuk, su gimtadieniu :4u:  Energijos, nuotaikos, užsidegimo, idėjų, gyvenimo džiaugsmo ir t.t. :4u: 

Dontstop, fainas megztukas ir pynė nematyta :wub:  O nesuvalgys tavęs Teksrena?

Ristinos skylėtajam 10 balų už skyles :4u:  Kadangi nešios ne Ristina, tai visa kita irgi ok :D 

Olaivos fotosesija kaip visada aukštumoj :wub:  O megztuką labai norėtųsi pamatyt ramybės būsenoj. Nelabai patogus atrodo :hmm: 

Ripsinė išklotinė ir mano tokia, tik aš su pečių siūlėmis darau. Ir visus kraščiukus žadu apicordint. Man ripsas ir icordas labai vienas su kitu dera.

Kokia sunki diena.... Nuo to lietaus savijauta žemiau plintuso. Net toks jausmas, kad temperatūros turiu. Ai kaip nors :) 

Atsakyti

Labos :4u:

Šarange, kaip ačiūūūūū už kostrukciją :mirksiukas: :bigsmile: Saugausi, prireiks, nes ji vis dar mano norų sąraše, po kišenėtos.

Olaivos fuoto ir mane sužavėjo :wub: man už kalnus geresni tik kalnai, labai mėgstu šį posakį ir be proto jų pasiilgstu. Jaučiu Lace kažkada jau turėtų grįžti, gal ir ji kokią fotosesiją bus padarius kalnuose.

Dosntstop megztelis super, man irgi atrodo kad modelis tau labai tinkantis.

Restar, jooooo, mes irgi kai kalionėse dviratininkus pamatom labai pasidžiaugiam ir mašinoj sedėdami jiems pagarbą atiduodam, visada prašau vyro sumažinti greitį ir važiuodama jiems mojuoju, o jei spėju ir pafilmuoju, fotografuoju. Manau kad jie mane ir sužavėjo užsiimt šituo pomėgiu, gaila tik kad kalnų pas mus tokių nėr.

Katuk, su uogienės diena tave :4u: :4u: :4u: Daug daug idėjų, norų, svajonių ir laiko joms įdyvendinti :4u: .

Qqš kada suknės prezentacija :bigsmile: :bigsmile: .

Atsakyti

A jo dviratininkai serpantinuose kelia tooookią pagarbą :4u:  

Atsakyti

Labas rytas, galva ir mano sunki, pabudau anksti, bet paklausiau lietaus ir vel uzsnudau... kol 7 gadget paskambino, atveze bezboznai skaniu sausainiu, Mantas visa deze prie lovos pasidejes triaskina ir su katinu dalinas, ner jegu bartis, kad lovoj trupinas... ai tegul... liepsiu siurbt paskui... Bandziau burbet, tai kavos puoda atnese ir po nosim pakiso... kai zinau, kad rodomi mezginiai ne man, tai nesuku galvos patogu/nepatogu... O va ta plunksnuoto, kur Olaiva megs, tai visai sau noreciau...

Atsakyti

Sveikos. Katuk, su gimtadieniu :birthday2:​  .

Atsakyti

Kartuk, su gimtadieniu :dovana: :cook:

Atsakyti

Į mezgimo temą, savaitgalį kaip ir maniau buvo daug pretekstų nemegzti, bet vakar važinėjantis ir galiausiai vakare susikaupiau pabaigti savo tos lino nesamonės kūną. Liko rankovės nubružint iš to kas liko ir apipavidalint kažkaip tai kas gavosi, labiausiai mane nervina, kad nesuprantu iki galo kaip tai atrodys ir faktas, kad ne taip kaip buvo sugalvota, gali būt, kad liks tik graži spalva ir viskas :D Bet, kadangi jau pradedu gyvent atostogų laukimu, tai įsivaizduoju jo fotosesiją kažkur prie jūros... :D 

Tikrai taip, už kalnus geriau tik kalnai, 100proc. pritariu  :sutinku:  Bet šiemet teks tenkintis svetimom foto...

Atsakyti

Sveikos,

Katuk, geriausi linkėjimai, te pildosi norai ir troškimai :4u: :4u: :4u:

Ristinos, bomžinis, labai fainas, apie kitų kelių reikėjimą jau nebesiplėsiu...

Olaiva, kaip smagu, kad sugebi prie mezginių, dar ir kraštovaizdžius priderinti :P nu labai, labai gražu, jau vien spalva kokia užburianti, atlikimas, detalių apgalvojimas :wub:

Donstop, tikrai tau labai tinkantis modelis, labai vykęs megztukas :wub:

Atsakyti

tris kart jau rašiau, ir vis kažkur nuklysta mano pranešimas

 

tai ačiū sveikinusioms ir besiruošiančiom :4u:

vaišinu visa virtualiai realiu tortu

garduolio-pjuvis-su-gabaliuku_1.jpg

 

darbe kolegas tokiu vaišinu. tai biškelį sakyčiau ne itn pataikiau su sezonu. nors pagal lietų kaip ir tiktų :D

 

Dar apie Olaivos megztelį rašiau. Kad gražus, bet nepatogus mano akimis. tik kadangi nešios tai Oaiva, tai galvos neskauda :D

 

apie pavydą kalnams, oloms ir urvams rašiau..... gražu....

 

apie Ristinos kandis rašiau... .kad visai netgi sutikčiau naujus džinsus įsitaisyt, nes daiktas man patinka.

 

ir daugiau nepamenu :D  nu amžius kaip ir ....

Atsakyti