Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Olaivos vaizdukai užburiantys :wub: man labai patinka Švedijos ir Norvegijos vaizdai.... Uolos... namukai :rolleyes:

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 23 liepos 2017 - 19:11
Mano bomžstyle palaidinė :B


Pridėta:

  • Priedas  1.jpg   628,66KB   0 Parsiųsta kartų
  • Priedas  001.JPG   721,31KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 23 liepos 2017 - 19:13

Kažkaip keistai man šiandien nelabai nori įkelt žinučių...

Ristina, dailiai numegztas, bet nežinau, nežinau, ar man patinka... :) Gal geriau jos tos kandys būtų nesuėdę.

dar kai idėją rodei prie paplyšusių džinsų buvo pusė bėdos, bet prie dailių kelnių man nesižiūri. Bet čia matyt klientės noras buvo.

Olaiva, tai man irgi įdomu megzt, bet dar norisi, kad ir nešiojama būtų. O tau tinka, aš tik apie save čia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 23 liepos 2017 - 19:27

Ristina  :super: man patinka :) ir pavadinimas, ir palaidinė (tik prie kitų kelnių) ;)

Atsakyti
Mano šeimyna stipriai iškritikavo šį mezginį :) Gal ir geriau būtų prie draskytų džinsų... bet tokių pas mane nerasta. Nes man negražu... Tai teko taip derint.
Atsakyti

Mano šeimyna stipriai iškritikavo šį mezginį :) Gal ir geriau būtų prie draskytų džinsų... bet tokių pas mane nerasta. Nes man negražu... Tai teko taip derint.

Man palaidinė labai patinka. Džnsai šitie kliūva ne dėl suplyšimo nebuvimo, o dėl spalvos. Mėlyni boyfriend'ai būtų super  :super:​ 

Atsakyti

baigiau mėlyną marmurinį :B sekantis bus šitas

quill_-_full_back-web_medium2.jpg

o lenkija važiuojant ir dropsų medvilninį dryžių užbaigsiu.mezgiminės atostogos vakarais :)

Atsakyti

Olaivos žydrasis vabalinis, idėjiškai megztas su draugystės šviesa ir subtiliai pajuostelintas :wub: negali nežavėti. Įvaizdžio ir detalių išbaigtumas 200 balų.

 

Priedas  blue bug.jpg   10,67KB   0 Parsiųsta kartų

 

Ristinos bomžstyle nežinau, kaip vertinti. Jei kaip klientės norėtą kopiją, demonstruojamą su kuom yr - kopija tikrai pavykus. Jei kaip rūbą sau - jis atlimpa nuo visos Ristinos.

 

Lietuti, pervynioju, nes mezgu dryžiuką, keliaujantį drobiniam maišiuke. Apvaliukai neišaitaršo.

 

Šiandien mezgiau ir skaičiau ir beleką (ir atbėgančius vaikus ganiau, ir mamytę) po gigantiška kiemo trešne, o tėtukas arčiau dievo sėdėjo (trešnėj ant kopėčių), skynė uogas ir mes kalbėjomės su pauzėm, po nedaug, kaip visada, apie paprastus ir reikšmingus dalykus: knygas, fiskars kapones (yra yra), žūklę, ūkį, bites, šunis ir kaimynų katinus, ir taip daug laimės savy pajaučiau. Tebejaučiu.

 

Įdėsiu vaizdą iš tos dienos jautesio.

 

 

Atsakyti

Labas rytas, bet nelabai labas, sunki galva dar nepakilus....

 

Vakar tiek prisivažinėjom... O šeštadienį sąžiningai miesto šventę šventėm :)

 

Katuko verkimais, kad kažkas negerai nelabai tikėjau, bet dabar matau, kad ir neverta buvo tikėt, nes viskas ten gerai ir gražus apdaras gavosi  :D

 

Katukui sveikinimai uogienės dienos proga  :4u:  :4u:  :4u: Relakso palinkėsiu....

 

IMG_8398.JPG

 

Ristinos bliuskė ir man gulinti gražiau atrodė, nors ir visai mėgstu tokius netradicinius reikalus, bet šioj vietoj nežinau ir aš aš man gražu ar ne iki galo... net niekam čia ir nesvarbu. Pati konstrukcija tai labai faina ir tau tinka :4u: 

Tiesa, lauke, labai išdegintos ir paplaukę foto, keisk nustatymus :) :4u:

 

Olaivos fotosesija dieviška :wub:  bet pats megztinis tai irgi nežinau .... toks dviprasmiškus jausmus keliantis, :hmm: spalva graži, viskas dailu, suderinta viskas, bet kažko neveža, bet irgi koks skirtumas, ne man gi :D

 

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 24 liepos 2017 - 07:18

Mezgančioms ripsinę bliuskutę ir svarsčiusioms konstrukciją.

L1040862_medium2.JPG

L1040869_medium2.JPG

20170714_073223_medium2.jpg

Atsakyti

Katukui, tortadienio proga triskart valio :D   :4u:  

Vakar teko atlaikyt sunkią darbinę dieną, o ir šeši metai sukanka ne kasdien  :D 

 Tai šiandien lietus už lango skamba kaip raminanti muzika  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Katukai, su gimtadieniu  :4u: 

Atsakyti