Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pinot gris , atšaldytas šuliny  :wub: 

Jaučiu, man su mammmma biffki skaudės ryt galvas.... Nu bet mum galima  :B​ 

Atsakyti

:angel2:  neskauda  :lietuva:  :lietuva:  :lietuva:  :lietuva:  :lietuva:  :lietuva:​ 

Atsakyti

Labas rytas,

Smagios Ligvitos nuotraukos ir smagiai su gadget bendraujat.

Iš skarų tai man gražiausia pati pirma parodyta, ten kur mantą razinom maitina.  :)

O ta kur prie Kudirkos kojos - ar nauja skara, lyg kokia tai matyta, bet iš tolo neįžiūriu.

Kai as nuolat mezgu 3-5 tuos pacius baltus moherinius modelius, tai kartais, kai mezgu kokia testne skara ar siaip kokiam projekte dalyvauju, mezgu spalvota, tiesiog savo ,alonumui. Kartais pasitaiko, kad tik pradejus jai atsiranda kliente, kartais nuperka veliau, kartais padovanoju. Tai tas kur nenuperka iskart as vis galvoju kaip cia graziau parodyt :D

Ta kur tau patiko, tai taip ir neradau kur ji graziausia ... Na bet vakar jau ji iskeliavo pas seimininke, tai ...

35534473506_f8c2ea3c0b_z.jpg


Atsakyti

Labryt,

Pinot gris , atšaldytas šuliny  :wub: Jaučiu, man su mammmma biffki skaudės ryt galvas.... Nu bet mum galima  :B​ 
Pejoooookė :). Soliuk- stebėdama vakar dviratininkus kalnuose - apie tave pagalvojau. Jaunimas jaunimu, bet kai vyresni žmonės kietai mina į kalnus, man kelia įspūdį ir pagarbą.  Vakar vieną pusę kelio trynėmės šunkeliniais serpantinais, o grįžtant paiškėjo, kad ir normalių kelių yra :). Bet tada supratau, kad vaizdų prasme daugiau išlošėm šunkeliuos :). Vėl pakerėti uolų, urvas nepaliko tokio įspūdžio, gal kad gražesnių mačius, tik vaikams. Užtat uolos... Vienas įspūdis į jas iš apačios dairytis, kitas - nuo viršaus. Tai vakar viršūnėm laipiojom per didžiulį karštį. Net santūrusis mūsų didysis emocijas reiškė. Grįžus 3 mažieji - baseinan, 3 didieji - prie telefonų :). Šiandien numatytas miestas - zoo ir botanikos sodai, stiklo muziejus, duoklė vyro norams.

Mmm, šeimininkė ką tik atnešė savo keptų bandelių, iškart į rūbus įšokau iš laimės. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 23 liepos 2017 - 08:32

Mmm mane irgi jau pamaitino,  beveik iš rankų, sumuštinukais  su mažutėm vėlyvom  braškėm ir šviežiu medum.

Kalnai jėga. Austrijoj biffki gulėjau iš gražumo, kol apsipratau.

PS mačiau, Abelo teigiamai įvertino mano negalvasopį. Čia todėl, kad po vyno pabaigos dar buvo gabaliukas vannnnatalino suvartotas (1vnt.).

Atsakyti

Moteris patrauke i vyriausybe... Kadangi niekas jos ten neisileido tai ir vynas, ir Vania is Talino... Matyt sekantis zingsnis - Estijos vyriausybe, jie gi dabar savo gyventoju skaiciu e-rezidentais didina...

 

35695903090_cd482e3d89_k_medium2.jpg

35695923020_27d27f95eb_k_medium2.jpg

35695905350_ec23accdd3_k_medium2.jpg

 
 
 
 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 23 liepos 2017 - 10:11

sveikos gyvos,

atostogos yra gėėėris :)

DSC_7567_medium2.JPG

DSC_6655_medium2.JPG

DSC_7592_medium2.JPG

DSC_7709_medium2.JPG

DSC_7632_medium2.JPG

DSC_7972_medium2.JPG

Atsakyti

Ohohooo, Olaiva! :wub:​ sveika sugrįžus! Kas per vaizdai? :) koks čia akmenuotas šiaurės kraštas? Pasipasakok ;) Man gražiausia tai paskutinė foto ;) 

Atsakyti

Ohohooo, Olaiva! :wub:​ sveika sugrįžus! Kas per vaizdai? :) koks čia akmenuotas šiaurės kraštas? Pasipasakok ;) Man gražiausia tai paskutinė foto ;) 

pietų Švedijoj,bet dar negrįžom.daugiau parodysiu grįžusi ;)

Atsakyti

Sveikos :)

 

Grįžom po ne itin sėkmingo savaitgalio Labanore, nuvažiavom su palapine, bet vietos jai pastatyti niekur neradom, tiek žmonių, niekur nesu mačius tokio užsikišimo, palapinė ant palapinės :O Tai grįžom nakvot Kaunan, prie Kauno marių :D
 
Katukai, labai gražus spalvų derinys ir labai tinka pačiai :)
Restar, kaip įdomu skaityt įspūdžius :)
Ligvitos ir Gadget susitikimo akimirkos pakėlė nuotaiką, smaguma  :)
Olaiva, kažkas įdomaus ir neįprastos konstrukcijos  :)
 
Atsakyti
Olaiva ant labai gražių akmenų ir su labai gražiu megztiniu - nu toks dailus, toks akiai malonus, bet toks nepatogus atrodo. Taip ir įsivaizduoju, kaip nemaloniai nuo pečių krenta. Bet gal čia tik man taip, aš apskritai retai su kuo patogiai jaučiuosi, o visokie keistų konstrukcijų užmestukai neranda pas mane vietos.
Atsakyti

Olaiva ant labai gražių akmenų ir su labai gražiu megztiniu - nu toks dailus, toks akiai malonus, bet toks nepatogus atrodo. Taip ir įsivaizduoju, kaip nemaloniai nuo pečių krenta. Bet gal čia tik man taip, aš apskritai retai su kuo patogiai jaučiuosi, o visokie keistų konstrukcijų užmestukai neranda pas mane vietos.

nuo šitų marškinukų net švarkelis sugeba nuslyst :) o megztukas ant kažko kitko apsirengtas neslysta,patogus,nors ir keistos konstrukcijos.tokius keistuolius man įdomiau megzt šiuo metu :)

Atsakyti