Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas dienas

nu prigyrėt :rolleyes: tai ačiū.

Giriančioms figūrą tai pasakysiu, kad esu prisiauginus 3jetą kg po to kai rodžiausi paskutinį kart :B tas biškį nervija, nors realiai valgau taip pat, bet matyt ne tik tame esmė

o bliuskę matyt nešiosiu, nes smagumo smagi, o tas rankoves tai slėpsiu po kasom :D 

Spėju kad siūlo liko dar vienai bliuskei,va. O siūlo rūšis galima gi pas Lace in  R. pasitikrint

Gražiai laiką leidžiat. Aš tai dirbalioju visokius smulkius ūkio darbus. Ale džiaugiuos, kad vaikis vienas išsirinko audinį (greit, kas keistoka iš jos pusės) ir pati bando siūtis suknelę.

reiktų gal pamegzt,tokia lyg ir idėja kristalizuojas, bet jai siūlus reik sukti, tai bijau, kad susukus praeis noras

Atsakyti

parodau Gadget girta skara is Drops Lace, kadangi tai mano pirmas mezginys is sito siulo, tai kazkaip nebuvau tikra ar iki galo as juo patenkinta, nors pageidavimas buvo butent is sito siulo...

 

yra dar truputi, bet tarpuose tarp mezgimu pasikuisiu ir parodysiu, nes kazkaip sia savaite daug visokios smagios pasalines veiklos buvo, reikia pasispaust su mezgimu...

 

35276793473_222168d58e_z.jpg

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 22 liepos 2017 - 18:41

Apie vaikų darbą - mikliai pritaikiau Limit patarimą apie nuobodžiaujančių vaikų užimtumą. Ji turi dvigubai daugiau vaikų, škia, žino!

 

 

Iš demonstruojamojo kamuolio mezgu jūrą, dangų ir bangas. O skaroje ristina-style (mazochistiškai kruopščiai) kokio 11 mažumo karolyčių primegzta.

 

Prikvykėm Kudirkai visas ausis. Man tas paminklas mielas, vaikai manieji ratais jį aplaksto, himną kaskart paskaito.

 

Iki.

 

 

Taujėnų dvaras ir jo restorano šefas jègaaa. Ir puikios dvaro rožės - kvepia meile ir vasara.

 

Fuotiuo bus, kai grįšiu prie naminio laido.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 22 liepos 2017 - 19:08

Gražiai laiką leidžiat :) o klausimukas, gadget, kam tuos siūlus pervyniot iš firminio kamuolio į apvalų riedulį?  :hmm: ar čia tik dėl nuobodulio išvarymo?  :D​ 

Atsakyti

Ligvit, koks Mantas jau dyyyydelis :wub: .Faina ta jusu abieju draugyste :wub:. Saunu kad su tavim nori visur eit ir tau vis kokios pasalines veiklos sugalvoja :D bet tame gal but ir smagumas :wub: . Musiskis va uzaugo kaip per akimirka, nebelabai ir rupim. Uzsiregistruoja kas ir kaip, o po to jau savais keliais.

Atsakyti

Bet gadget tokia mama mama  :wub:  kadangi buvo be savo chebos tai Manta lepino uz du :D

 

Meiles Kudirkai irodymas, sake niekur kitur nepozuosiu :lol:

 

35952622371_2ea27899d3_c.jpg

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 22 liepos 2017 - 19:43

Ligvit, koks Mantas jau dyyyydelis :wub: .Faina ta jusu abieju draugyste :wub:. Saunu kad su tavim nori visur eit ir tau vis kokios pasalines veiklos sugalvoja :D bet tame gal but ir smagumas :wub: . Musiskis va uzaugo kaip per akimirka, nebelabai ir rupim. Uzsiregistruoja kas ir kaip, o po to jau savais keliais.

tai ta biblioteka grynai jo iniciatyva, paskutines 2-3 savaites ja gyveno, aisku apie ekskursija informacija jau as suradau. Svarbiausia parode Nepiklausomybes akto kopija, nes su tuo tai man visas ausis isuze, kazkur cia turi but, kazkur cia turi but... Dabar mate, nusifotografavo :D, patenkintas


Atsakyti

Katuk, 3 kg juk gali ir taip pasvyruot  :unsure: Aš visad per mm +3, vidury ciklo -3. Pas mus kai eini pas gyd. visada pasveria, tai sesutė vis aikčioja: "Oi, priaugot", "Oi, numetėt"  :D O vaikštau tai dėl galvos, svoris ne prie ko  :D 

Ta drops lace skara kokia  :wub:  :wub:  :wub: Nu ir žinoma meilė Kudirkai  :super: 

Mažvydo bibliotekos pavadinimas man su prieskoniu skamba - prieš n+k metų prie vieno projekto su jais dirbau ir jų atstovė ypatinga asaba buvo... Bet tikiu, kad ten įdomu.

Aš šį savaitgalį nesugalvoju, kur ką smagaus - lauke karšta labai, viduj - šalta nuo kondicionierių. O ir panelės kantrybė pritrumpinta nuo ligos, jei kur ko laukt reikės, bus zyzimo.

Atsakyti

Katuk, 3 kg juk gali ir taip pasvyruot  :unsure: Aš visad per mm +3, vidury ciklo -3. Pas mus kai eini pas gyd. visada pasveria, tai sesutė vis aikčioja: "Oi, priaugot", "Oi, numetėt"  :D O vaikštau tai dėl galvos, svoris ne prie ko  :D

Oho, kokie svyravimai  :blink: . Man daugiau puskilio niekada nebūna.

Atsakyti

Smagios Ligvitos nuotraukos ir smagiai su gadget bendraujat.

Iš skarų tai man gražiausia pati pirma parodyta, ten kur mantą razinom maitina.  :)

O ta kur prie Kudirkos kojos - ar nauja skara, lyg kokia tai matyta, bet iš tolo neįžiūriu.

 

Deja Lace raverly irgi patingėjo siūlų rūšis surašyt. Žinau, kad tas rusvas, tai Anykščių medvilnė. Kartu praeitą vasarą pirkom ir dar mėginuką mano akyse mezgė. :) Mėkyno neprisimenu, nors susitikime minėjo.

 

Šiandien nebuvo šeštadieninės depresijos, netgi kiek gyvent norėjos, tai visą dieną namams atsidaviau. Tik kažkaip keista - jaučiuos nudirbus tiek, kad visas butas turėtų spindėti, o parodyti kaip ir nėra ką, kas padaryta.

Vakar nusipirkau lino, galvojau siūsiu vieną rūbą, kokio seniai ieškau ir nerandu pirkt. Vakar buvo daug entuziazmo, būčiau net sukirpus, bet norėjau išplaut prieš kirpdama, kad paskui nesusitrauktų. O šiandien visą diena ruošiausi, bet kadangi visi namai Lunos plaukais apaugę, tai vis ruošiausi kirpt kai grindis išsisiurbsiu ir išsiplausiu, tai tą ką tik padariau. Matyt jau nebekirpsiu, nes rytoj anksti keltis, reikia padoriai nueit miegot.

Vyresnioji dukra, su kuria tik ir esam namie irgi visą dieną savo kambarį tvarkos, bet ji tai nors susitvarkė iš pagrindų - spintas, lentynas, palovius, užkomodžius...

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 22 liepos 2017 - 20:30

Smagios Ligvitos nuotraukos ir smagiai su gadget bendraujat.

Iš skarų tai man gražiausia pati pirma parodyta, ten kur mantą razinom maitina.  :)

O ta kur prie Kudirkos kojos - ar nauja skara, lyg kokia tai matyta, bet iš tolo neįžiūriu.

Deja Lace raverly irgi patingėjo siūlų rūšis surašyt. Žinau, kad tas rusvas, tai Anykščių medvilnė. Kartu praeitą vasarą pirkom ir dar mėginuką mano akyse mezgė. :) Mėkyno neprisimenu, nors susitikime minėjo.

Tai tas mėlynas yra miksuotas-kiniečių šilkas, toks elektra elektra, ir trys gijos medvilnės, kuri yra iš Nitės atėjusi. Per aplinkui. Vat toks melanžas gaunas, bet gana rrrryškus. Tikėjausi kad tos elektros nebus tiek daug, bet kadangi nenuskaičiavau intervalų teisingų, teko apačioj primegzt tris kart tuo pačiu periodu, kur toks elektros max. Nu vat toks kažkoks ne visai iš anksto apgalvotas mezginys :D 

+-3 kg per cikla :blink:  nu ne, man koks puskilis taip pasvyruoja, ne daugiau. Bet vat tuos tris stabiliai matau. Abydniausia, kad jau perlipau savo svajonių svorį. Kaip ir neseniai minėjau- einu Liniukos pasitikt :D  ji mažėja, aš augu.

Nei pasukau, nei pamezgiau. Daržus apėjau :B​ 

Atsakyti

kapseika, parašiau laiškutį  :mirksiukas:​ 

Atsakyti