Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos, akys limpa, bet kad jau norit įspūdžių.... Man šiandien WAU diena. Tiek laimės, grožio, įspūdžių pilnos akys ir  siela. Vaikai irgi be galo laimingi. Nusipirkau dar vaistų nuo vėmimo ir atrodo, kad padeda, net nuo serpantinų nesublogavo. Pagrindinus tikslas buvo uolos, spontaniškai pasirinkom ne Adršpachus, o Teplice skaly, nes skaičiau, kad  jose mažiau žmonių ir įspūdingiau. Aikčiojom ant kiekvieno kampo, kai atrodo, kad gražiau nebegali būti - vėl kas nors nustebina. Tikrai nieko panašiai įspūdingo nesitikėjau.  O paskui 102 km pervažiavimas iki nakvynės vietos gerokai užtruko, nes dėl uždaryto kelio paklaidžiojom, o ir šiaip vis miestukai ir serpantinai, bet užtat visą laiką grožėjomis pakelės vaizdais, karamelinių karvių bandomis, išpuoselėtais sodeliais, gėlynais, bažnyčių smailėmis kalnų fone ♡. Vaikai jau buvo euforijoj, bet kai jau pagaliau pasiekėm nakvynės vietą - paklaiko iš laimės, radę šiltutėlį baseiną. Apartamentai puikūs, šeimininkai nepaprastai svetingi, atnešė net chalatus besimaudantiems,o susikalbam maišyta čekų/lenkų/rusų/anglų ir ženklų daugiakalbe :). Ir  wifi yra :). Vyras perdėlioja rytdienos maršrutą, vėl laukia netikėtumai ir atradimai. Kaip dar galėjom dėl ko nors abejoti... Kitąmet atostogas pradėsim planuoti vasarį, kai vyrui reikia nutarti dėl atostogų datų.  Tiesa, oras - ksip rojuj, ar bent norėčiau, kad toks būtų, labai šilta, bet nekepina, ramu, atrodo lyg šalia šilta jūra kažkur alsuotų.

Katuk - super duper ir bliuskė ir tu, abi verčiat iš kojų. 

Ramintas - džiaugiuos dėl jūsų! Nežinau ką patart, bet ieškočiau kokio valiklio su probiotikais, tokį nuo gyvūnų kvapų pirkau, iš rūsio parneštų batų kvapą panaikino.

Atsakyti

Restar, matai kaip viskas faina kelionėje, o tu prieš ją taip pergyvenai. Gerų įspūdžių ir toliau.

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Restar, kaip smagu tavo įspūdžius skaityt :wub:  Kaip gerai, kad visgi išsiruošėt. Apie uždarytą kelią jaučiu žinau apie kurį kalbi. Mes irgi buvom pasimetę, navigacija visaip ant mūsų barėsi, bet užtai dar vieną gražų miestelį ta proga aplankėm.

Katuk, nu super abi su bliuske atrodot :wub:  Pati tokia jauna mergička ir kasas atsiauginus. Senokai bemačiau :) 

Laukia tinginio savaitgalis :wub:  Gal mažu pavyks ripsą užbaigt. Žiauri monotonija ripsas, viena spalva ir kvadratinis mezginys :B  

Atsakyti

Labos :4u: 

Katuk, kokia tu pasikeitus, isgrazejus :wub: Ar apimtys dar mazeja? Ar tik neesi jau lygi su dukraitem :wub: Labai jaunatviskai su ta biuzele atrodai, siulas irgi matosi kad prabangus, akeles man irgi susirode lygios lygios. As kaip tokia mezgeja :D tai man nieks nekliuna, nors tos rankioviukes ir atrodo kaip laisvokos butu. 

Atsakyti

Labas rytas, 

 labai labai gražus mėlynai kakavinis dryžiukas  :wub:  :wub: Ir, mano akimis, sumažėjįs Katukas  :) 

Kerpena , o kas yra smaugtukai ? :blink: 

Atsakyti

labas rytas

Katuk labai graziai atrodai :wub:

Restar labai smagu skaityti ispudzius :super:

Atsakyti

Katukas grazuole su graziu megzteliuku, komplimentus yr uz ka rinktis

Ir kelnes fainos

Restar dziugu kad abejones isisklaide ir uzsikabliavot kelionems 

Kerpenos pasakojimai tikrai taip maloniai skaitosi arba klausosi..nu galetum man regis but rasytoja tokia zemaites tipo tik su humoro dozike..skaityciau.

Atsakyti
 

labas rytas,

 

kai uzsakai 5 siulu kamuoliukus, o papildomai dar 8 gauni dovanu... Pradedu suprast is kur pas mane tokie klodai siulu... :D :D :D Elektrine mohera jau matau skaroj, o va alpakai reiks modelio ieskot

 

36079256185_9c81abf561_b.jpg

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 22 liepos 2017 - 09:03

Labas pamirsau pasakyt

Siandien planuose baigt savo setlandine..nu tiksliau baigt antra puse ir isplaut, rytoj susiut

Atsakyti
 

Katuk, labai tau tos megztelio spalvos tinka.

 

Restar, smagu, kad kelione tokia kokia ir turi buti - teikianti dziaugsma.

 

ai nu nemoku as daug ir graziai... dazniau pagalvoju negu pasakau :DB

 

Buvau suplanavus intensyvia mezgimo diena, bet... vaziuosiu i pasimatyma su Gadget, paskui vel visokiu reikalu atsiranda... ech...

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 22 liepos 2017 - 09:13

Labas rytas,

Katuk!!! Labai super vaizdelis  :wub: Labai spalvos  :wub:  Tu pati visa laaaabai :wub:  Atimtinas darbas :4u: 

Restar, kaip faina, kad jums taip faina ir kad viskas jums gerai  :yahoo: Džiaukitės ir mėgaukitės :4u: 

Galėtų būt skyrelis Kerpenos skaitymėliai, mielai prenumeruočiau :4u: 

Mes kažkaip su vėmimais nebuvom susidūrę labai, tik pamenu, kai Rusnė maža buvo, gal 2-3 metų, tai ryte išgėrė pieno ir vežėm tėtį į oro uostą. Tai paskui juokėmės, kad kelionės metu varškės prigamino :D

Atsirado viršutinė juosta jau ir man  :)​ 

Atsakyti

katuk, labai grazus  duetas, tu ir bliuzele. :)

Atsakyti