Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Laba, 

O man vis neatsiranda juosta  :hmm: 

Pavasarį mezgiau vieną mezginį, kurį ardžiau gal 7 kartus :oh:  Tiesiog, dėl mašininio mezgimo ypatumų niekaip neišėjo gerai. Tiesa, tik megztuko priekį, kurio net nuotraukos neturiu  :) Tai ne visą mezginį. O paskui spjoviau ir sugalvojau kitą būdą :D

Restar, faini jūsų įspūdžiai :4u:  Laukiu tolimesnių  :D  :4u:​ 

Atsakyti

Hm..nu virbalais mezgant ardyt tik kokius 2 kartus reikia bent man kol kas

Nu arba tai vienoj tai kitoj vietoj po biskuti...

Tai nereikia man bruolio tada tijrai

Atsakyti

Labas,

 

žiūriu, kad šiandien net nebuvau užsukus, gal tik iš pačio ryto buvau įsijungus - darbų labai daug ir šiaip nuotaikos darbe sunkios.

Mano juostos, tiek darbe, tiek namie šiandien savo vietoj.

Šiandien turbūt nuėjau ir viršijau visokius žingsnių reikalaujamus, nors kai niekas neskaičiuoja, tai negaliu tikrai pasakyt. :) Kartai gerai neturėt nuolatinio bilieto, tada pagalvoji ar verta lipt į troleibusą, ar geriau paeit, o paskui kai įsieini, tai visai smagu pasidaro.

 

O dabar su dukra gaminom smaugtukus. :D

 

Restar, džiugu, kad smagiai keliaujat.

Mūsų mažoji irgi vemdavo nuo važiavimo. Dabar jau senokai vėmė, bet pykint dar pykina. Jai padėdavo sėdėjimas kuo labiau gulom. Kai dar turėjom septynvietę mašiną, tai buvo jos pastovi sėdynė antroje eilėje per vidurį, sėdėdavo ant paaukštinimo, o sėdynė iki galo atlenkta būdavo. Visokie ten vaistai nuo pykinimo nieko nepadėdavo. Ir šiaip nesuprasi, nuo ko priklausydavo. Kartą važiavom į Ventspilį, tai pirmyn gal kokius 6 kartus vėmė, mes su vyru keisdavomės vietomis vairuoti kas vėmimą. :) O atgal nei karto. Nors tas pats kelias. O šiaip tai jau buvo išsitreniravus, visada sėdynoų atlošuose maišelių būdavo, tai viskas tvarkingai įvykdavo.

Nors tada vežėmės prie jūros ir sesers sūnų, kuriam tada gal kokie 3 ar 4 m. buvo. Tai jam šitas reikalas paliko tokį įspūdį, kad kai po kelių dienų buvimo pajūry paskambino sesuo paklaust, kaip mums sekasi, tai aš su ja kalbu, o sūnėnas žino, kad su jo mama kalbu ir vis man sako - taigi papasakok, kaip vėmė, papasakok, kaip vėmė, dar nepapasakojai... :D

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 21 liepos 2017 - 19:59

:D Kerpenos gyvenimiškas istorijas laaaabai smagu skaityt :) net vėmimas gali šypseną sukelt :) tu moki taip įdomiai papasakot,kaip koks geras kaimo pasakorius senovėj  :wub: (čia komplimentas)  :mirksiukas: 

Atsakyti

Sakot baisu paardymai :D o pvz., jei numezgi megztinį iš trijų gijų siūlo, bet pasirodo, jog negražu iš trijų. Reik iš dviejų. O siūlo daugiau tokio nėr :D Tada belieka išardyt ir atskirt siūlus. Man tokie sado-mazo  :irnesakyk: bet pvz., grybaut ar mėlynių rinkt į mišką -  seubų seubas  :wacko: 

Atsakyti

turiu čia tokį fotkių rinkinuką....svorio nežinau, siūlo nepažįstu :D bet faktas yr Priedas  received_10210249997587194.jpeg   250,54KB   1 Parsiųsta kartųPriedas  received_10210249995067131.jpeg   214,8KB   1 Parsiųsta kartųPriedas  received_10210249994787124.jpeg   252,71KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  received_10210249993707097.jpeg   175,43KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  received_10210249993547093.jpeg   235,18KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  received_10210249990467016.jpeg   269,54KB   1 Parsiųsta kartų


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 21 liepos 2017 - 21:33

Gražu, Katuk  :bigsmile:  kas ten per keiksmai? :D :rolleyes:

Atsakyti

Gražu, Katuk  :bigsmile:  kas ten per keiksmai? :D :rolleyes:

Pataisiau :D  nors iš tikro tai nežinau. Tiesiog iš telefono kėliau fotkes ir SM pati kažko pridėjo. Kaip ir paskutinę fotkę. Noriu paredaguot ir ištrint, bet redakciniam lange jos nėr :blink:  ar ir jūs matot vieną fotkę sudubliuotą?

Šiaip atrodo gal visai ir nieko, nors geriau įsižiūrėjus pamatysit, kad pečiai per platūs. T.y. rankovių linija per toli....

bet darbe gavau krūvą komplimentų :rolleyes:​ 

Atsakyti

Pagal dejavimą, kaip nenusisekęs mezginys, tai tikėjausi ne to :D matosi, kad pečiai platokia.

Atsakyti

Katuk, labai labai gražu, ir prie kelnių dera.

 

Rankovės iš priekio tikrai tolokai, bet man tas contiguous irgi taip pat išeina, arba tada peties linija per trumpa.

O fotkė, ta kur vienas pirštas kišenėj du kartus rodoma.

 

Beje, kai atsidarau redaguoti žinutę, tada man irgi paskutinės nuotraukos neberodo. :) Matyt čia iš tos serijos, kaip ir dingstanti meniu juosta. :D

 

Smagu, kad kažkas džiaugiasi net istorijom apie vėmimą :hihihi:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 21 liepos 2017 - 21:47

Koooookia mėėėėlynaaaa spalva! Gražiai, katuk, atrodo. Ir akelės tokios visos vienodos, vienodos.

Atsakyti

katuk, super! Ypač spalvų perėjimas  :wub:​ aš jau seniai sau kažko tokio noriu,tik nėr kas numezga :D

Atsakyti