Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos. Iskilus klausimui iskart sugalvojau kur rasiu daug protingu moteru, tai parbegau pagalbos ieskot. Reikia isvalyti sena nameli, tiksliau noreciau kaip nors kvapa senienos pamazint. Ka imanoma isskalbsiu, pavirsius acto/sodos tirpalu isvalysiu. Gal dar ka pasiulytumet?

Atsakyti

Ramintas, palikimą gavai?

Ką daryt su senu namu  dekvapizuojant, patyrimo neturiu.

Kacumota, aš DAR KASU.

Dontstop, vakar naudotos užsienio kalbos intensyvas.

Spėkit, ar buvau parke.... ar mmmmmmmezgiau...

 Kasu užtat.

Atsakyti

Vėl sektoj letargo miegas...

__medium2.jpg

IMG_9219_medium2.JPG

DSC07786_medium2.jpg

lazurite4_medium2.jpg

sunny-2_medium.jpg

11_05_17_KN_Location11068_medium2.jpg

D3X_2731_medium2.jpg

Brickyard03_medium2.jpg

34472915010_dbf6d88d43_z.jpg

DSC07292_medium2.jpg

Atsakyti

Gadget, negavau. Man matyt neuzteko dvieju+ neklauzadu, dar kaimuki isigijom.  Vyrui mirtinai prireike, ir man savaitgaliai smagesni, vaikai gamtoj.

Atsakyti

Laba dienelė! :) 

Nemiegas nemiegas, jūra, dviračiai ir iš visur byrantis smėlis :D panert gaunu mažai,tai vos vos judu su antrais žaislų dubliais  :oh: nu bet kaip vyras sako,ne nert čia susirinkom  :lol: už tai perskaičiau knygą ir tikrai patiko. Tą,kur jau minėjau trilerį "Tobulieji", apie genetiką ir IT, ir filosofinius moralės principus :) 

Kas ten ieškojot apartamentų prie jūros Palangoj? Koks atstumas reiškia "arti jūros"? :) 700m naujai išgrįstu/išlietu taku arba proakyna pušynu tinka? Galiu pafotkint kabančius telefonų numerius balkonuose, jei dar įdomu ir atsiųst į email  :mirksiukas:

Atsakyti

Gadget, negavau. Man matyt neuzteko dvieju+ neklauzadu, dar kaimuki isigijom.  Vyrui mirtinai prireike, ir man savaitgaliai smagesni, vaikai gamtoj.

Sveikinimai! :) aš tik vieną būdą kvapui tokiam naikint žinau - remontas (iš asmeninės sesės patirties).

Atsakyti

Abelo, planuojam, bet tik kita vasara.... O sia norisi pasidziaugt. Zinoma, vyrui dziaugsmas didesnis, zole jam virs galvos.... Pjauna...

Atsakyti

Norėčiau ir aš kokios senos sodybos, poilsiui, bet tvarkingai senos, nes kai pamatai skelbimuos, tai arba kaina tragiška arba būklė tragiška  :D 

Imu ir aš Kavos ir pagalvytę  :D 

15802763_1408379575859766_35217929097812

353_milkweed_lg_medium2.jpg

IMG_1310_medium2.JPG

Ankers_Sommerbluse_1_medium2.png

DSC_8970a_medium2.jpg

SF_andesite5_medium2.jpg

Libellule01_medium2.jpg

9041505-3_1_medium2.jpg

Atsakyti

Tiesa,sm ir man nerodo tos įrankių juostos :( tai kaži,kaip surast až?  :hmm:​ 

Atsakyti

Abelo, planuojam, bet tik kita vasara.... O sia norisi pasidziaugt. Zinoma, vyrui dziaugsmas didesnis, zole jam virs galvos.... Pjauna...

:lol: tai nesuk galvos ir mėgaukis lauku,o ne vidum :mirksiukas:​  kiek pavyks,tiek, jei jau remontas laukia  :mirksiukas: 

Atsakyti

Sarange, tikra tiesa. Mes emem apleista, bet salyginai nebrangiai... Namas remontuotinas, pieva 2 metru aukscio dilgelynas....  Svirnas, tvartas griaut. Beeettttt, sake kazkur turi but audimo stakles, atidziai ieskosim.

Atsakyti
Gadget, "mazoliu " nepritrink biggrin.gif
Donstop,seimos fotosesija turejom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 21 liepos 2017 - 14:12