Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

:blink:  :blink:  aš jau maniau, kad gruodį jau baigsis ir ramu bus kuriam laikui  :tomato: 

Tai trauk eilėn mus  :4u: nes bijau, kad gali išsirinkti kokį visai ne į temą ir vistiek geriau nebus.. nors tos gamybinės visvien nebūna panašios įmonės jaučiu  :hmm: 

Oi man tie kabanai :D (kanban), kizenai ir asaichi tai ziauru :D dar pusės nesuprantu ką reiškia :D

Atsakyti

Keikiasi. Dviese.

O aš... kuom aš prastesnė????

N'attends pas des autres qu'ils te valident.

Atsakyti

Ui ne aš su eilėm nieko bendro neturiu :D  Yra PPI vadovės, tai jūsų vadovybė turėtų kreiptis į jas. Bet dabar anos atostogauja :) 

Atsakyti

Kapseika, šaliui dedu 160-180 akių. 

Stovykla tai wow!! Norėčiau ir aš tokios vaikams. 

Buvom kine. Lemtinga pagunda. Rekomenduoju neiti :D

Atsakyti

Uf, pavargau dar neišvažiavus :). Na, bet ką darysi, aš irgi mielai skraidyčiau, gal kada nors, dviese bus pigiau nei 6-iese :).

Lean'as man ne keiksmažodžiai, nemažai girdėjus apie tai, nauji žodžiai visada įdomu, nebūčiau filologė :). Iki, brangiosios, su durna Telia nepavyko susišnekėt dėl man reikiamo plano pakeitimo, eina jie peklon. Baigsis sutartis ir nebebūsiu ištikima, manau. Kai pagausim free-wifi - ateisiu pasicekavint :). gal ir ką gero turėsiu parašyt.

Atsakyti

Restar, geros kelionės :4u: 

Atsakyti

labas rytas

Restar daug gerų įspūdžių :)

Atsakyti

rašiau ir neprašiau :hmm:  nu tai gal ir gerai :D

labas dienas. nieko naujo

Atsakyti

Pasirodo kad nėra taip blogai turėti ligą, kuri atima balsą :) Kalbant hipotetiškai, kaimynams nereikia aiškinti savo vaiko namų darbų, vyras per tylą pasigenda žmonos :D o žmona gali tiesiog sėdėti ir megzti :D nes gi visi garso eikalaujantys užsiėmimai atkrinta :)

Labas rytas :)

ryški fuksinė avietė šį rytą padidėjo dar viena puse jau trčios detalės :) link žiemos va gal ir baigsiu :)

Atsakyti

Sveikos, 

Katuk, ten pas mane prie to šalio Ravelry kažkaip nėjo prijungti iš kur raštas, tai dabar prie pastabų pridėjau, čia tik tarp kitko, jei kartais prireiktų :mirksiukas:

Limit dėkui :4u:

Uch, šiandie dar vienas grilio maratonas su sūnaus klase, nu nesuprantu aš tų žiburėlių su tėvais, gi eiliniai metai, negi neužtektų vaikams tarpusavyje pasibūti...o dabar tėvai, sesės broliai ir pan.  :B

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 20 liepos 2017 - 09:51

oj, Kapseika, nu tikrai ddieliausias ačiū. gal net ir pradėsiu, jau kad viskas ant lėkštutės padėta

Atsakyti

Labas rytas  :4u:

Pabaigtukas  :)

Įkvėpė modelis Allete's jacket iš R: http://www.ravelry.c...t---alettejakke

Siūlai Vernito alpaka, virbalai 3,25 ir 2,25

 

Mezgiau ilgai, virš mėnesio tokį mažutitį darbuką, labai nuobodžiavau su ripsu  :P

 

SAM_4320_medium2.JPG

 

 

SAM_4317_medium2.JPG

 

SAM_4312_medium2.JPG

 

Raštelį radau internete

 

SAM_4295_medium2.JPG

 

Sagos iš kiniečių

 

SAM_4296_medium2.JPG

Atsakyti