Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

9e14ed59dc7f027e4a7eb50ed6d642b8.jpg

Atsakyti

Priedas  IMG_20170719_141830.jpg   226,7KB   0 Parsiųsta kartų

Siandien mes su Mantu vienas kita vedziojom. Kol as reikalus Gedimino pr tvarkiau, Mantas bibliotekinosi, - pasedejimas skaitykloj baigesi dviem storom knygom i namus, kurias as nuo 12val tampiau. Perejom per upe i skveriuka Zveryne, paskui sugalvojom, kad iki anciu prudo eisim, o kadangi as buvau pamirsus greita kelia, tai ejom labai diiiiideliu ratu... Pakeliui vaikinas apsipirko, nes is namu isejo apsivilkes marskinukus ilgom rankovem...  Zodziu puse dienos buvo super, dabar jei nugara nepradetes kersyt uz pasivaiksciojima, tai dar ir pamegsiu, nes isskuode vaikinas pas chebra

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 19 liepos 2017 - 14:27

Katuk, o, reikia išsitraukti atitinkamą suknią bangelių raštu!!! SUKNIAS AŠ IR PATI MEZGU, NE TIK NORIAI SKOLINUOS  :angel2:​ 

Atsakyti

O mes planavom Rygą aplankyt ir aplankėm! Pagalvojau, kad užteks atidėliot. Greitai viskas buvo suplanuota ir padaryta. Aišku tiek ten to darymo. Pirminis planas buvo kartu su broliu važiuoti, išnakvoti Rygoje, aplankyti Jurmalą ir grįžti pajūriu. Bet brolis paskutinę minutę pakeitė planus. Tai mes vakare apžiūrėjom orus, buvom tik ką grįžę nuo ežero, pavargę. Ir ką, gerą orą žadėjo tik sekančią dieną. Nusprendėm vykti be nakvynės. Tai greitai susidėliojom taškus ir 6.30 startas  :D Grįžom apie 23h - leisgyviai  :B

Liniuka, džiaugiuosi lean'iniais pasiekimais. Įdomi man ten ta sritis, kiek teko girdėti. Kažkas ten man porino, kad efektyvaus darbo įmonėje paprastai būna keliolika procentų, visa kita - "triukšmas". Bet, ar ten kas rimto, ar iš ISO serijos būtų įdomu žinoti :)

Atsakyti

Koks gražus raštelis

6248722622_de6e6e5d99_z.jpg

Atsakyti

va tokia ta musu diena

 

35853007502_32a403fa62_b.jpg

 

35184685464_76a5a1402c_b.jpg

 

 

 
 
 
Atsakyti

Egloske, pas mus iš tikrųjų leanas labai stipriai orientuotas į švaistymų minimizavimą. Bent jau gamyba tai nerealiai efektyviai sudėliota. Ir sandėliai sumažinti iki minimumo. Viskas cigel cigel :D Tos visos metodikos jei protingai taikomos tikrai veikia. Tik tiek, kad dauguma nueina ne tuo keliu ir pvz. kaip pas Waidaw pradeda ataskaitas ant ataskaitų kept :B 

Atsakyti

Labos

Gražūs Gadget dryžiukai, Ligvitos skara  :wub: 

Restar  :4u: Viskas bus gerai.

Man kažkaip atostogos važiuot mašina ilgai - ne atostogos, o nuovargis... Gal tik nusistatymas, bet man atostogos nuo skrydžio neatsiejamos  :wub: Bet ir kaina tada kita...

Liūdinčioms  :4u: Aš dabar į Svetimšalę įkritus, artima ta vidinė savijauta, tai mane pakabino pasakymas, kad "kiekvienas žmogus savo kelionę turi praeit". Laiko, vietų, jausmų, sutiktų žmonių ir t.t. Tai į visus savo nuotaikų ar sveikatos pabangavimus dabar stengiuos irgi kaip į kelionę žiūrėt.

Darbo stovykla labai įdomiai susiskaitė :super: Bent pora metų manęs dar neveiklių vasarų problema neaplankys, o paskui bus matyt.

Gavau dalį siūlų, reik savo žaliuką pabaigt, atsilaisvint virbalus ir megzt megztuką užsakovei. Vis dar renkuosi ką megzt  :oh: Paskutiniu metu man dažnai taip - noriu megzt, turiu gražių siūlų, o gražios idėjos kaip nėr taip nėr  :oh: 

Atsakyti

Siandien apsikroviau visokiom naujienom

megsiu sita skara is nepazystamu siulu :) ir dar kazka isbandyti gausiu

IMG_9177_medium2.JPG

organic-trio-5015-svelni-rausva-1.jpg?t=

organic-trio-5012-drobes-balta-1.jpg?t=7

Atsakyti

Sveikos,

Ligvita, dailiai mezgi ;)

Liniuka ištraukė iš apkasų :D 

Egloske, pas mus iš tikrųjų leanas labai stipriai orientuotas į švaistymų minimizavimą. Bent jau gamyba tai nerealiai efektyviai sudėliota. Ir sandėliai sumažinti iki minimumo. Viskas cigel cigel :D Tos visos metodikos jei protingai taikomos tikrai veikia. Tik tiek, kad dauguma nueina ne tuo keliu ir pvz. kaip pas Waidaw pradeda ataskaitas ant ataskaitų kept :B

Sveikinimai !!! Kaip pavydžiu, kad jau baigės pas jus tos nesamonės :D Pas mus finišas turėtų metų gale jaučių būt... Bet tai jau pyp nuo tų ataskaitų... Ir žinai kas durniausia.. tas cigel cigel sandėly kažkodėl neveikia :( Gamyboj gal jau apsistumdė kiek, bet irgi ne idealiai.. 

Jaučiu reik pas jus eilėn rašytis vizitui  :angel_not:  nes tos ataskaitos jau užpypino.. reikėtų veiksmo, o ne tik pasisėdėjimų, kurie gadina laiką, o efektyvumo nekeičia..

Negana to keiksmažodžio, tai dar prie viso šito prisidėjo ir Navision kitos versijos diegimas  :unsure: Kodėl jie to nedarė, kai aš atostogose buvau  :D ateičiau ant gatavo - ramu būtų  :wub: 

Man ir atostogos šviečiasi nuo sekančios savaitės, bet tai su savo mazge kažkaip į užsienį dar netraukia važiuot. Nes jai sušviečia kas ir eina sau kažkur.. Gali manęs ir akiraty nebūt - dzin jai. Biškį baisu..  Vežime sėdėt jau ne fasonas, eit eit eit.. 

Atsakyti

Atsakyti

Waidaw, nesąmonės niekada nesibaigia :D  Kiekvienais metais vis ambicingesni tikslai, per metus 600 kaizenų, gembos kasdien, 5S kas savaitę, Tier po kelis per dieną. Ot pasikeikiau :D 

O šiaip tai aišku atvažiuokit. Ne kažką sužinosit per porą valandų, bet pamatyt tokią įmonę iš vidaus tikrai verta. Pas mus ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai atvažiuoja ir reakcija būna WAW. Tik žinok eilės virš pusės metų :B 

Atsakyti