Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, oj, suprantu tave, bet neapsisunkink iš anksto savęs kuo reik ir kuo nereik, gal  ir nereik visko apgalvot iš anksto, nes to paprasčiausiai nebus :) Aš tai džiaugčiausi jei mano vyras planuotų keliones, net jei nieko nežinočiau būčiau rami, nes jis tikrai tą gali, turi tam visus reikiamus sugebėjimus, labai gerą nuovoką ir pakankamai žinių, bet nežinau kodėl to nerado pats savarankiškai... gal pats prigalvoja daugiau to o kas jeigu, negu aš... 

Kapseika, kokia faina stovykla, labai gera idėja  :super:  Primink tu man kokioj  jūs šaly, niekaip neįsidėmiu  :blush-anim-cl: 

Atsakyti

man googlas sakė, kad va ten Liniukos balsas slepiasi. o gal išėjimo neranda :hmm:

Punkvos-urve-51589.jpg

Atsakyti

Ai, tiesa, Limit, teisingai pastebėjai, už galimybę dirbti, tėvai turi susimokėti :D

ir dar, sakyk kiek akių užsidedi šaliui, aš dėjau po 75 iš abiejų pusių, galvoju, gal didinant tankumą mažinti akių skaičių :unsure:. neturiu visiškai jokio supratimo kas ir kaip, kažkaip labai retai susidūrusi su šaliais, esu tik du virbalavusi, ir tuos pačius išdovanojusi, tai net nežinau koks tas plotis patogus...

Šarange, Vokietijoje mes :mirksiukas:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 19 liepos 2017 - 12:34

Ai, tiesa, Limit, teisingai pastebėjai, už galimybę dirbti, tėvai turi susimokėti :D

ir dar, sakyk kiek akių užsidedi šaliui, aš dėjau po 75 iš abiejų pusių, galvoju, gal didinant tankumą mažinti akių skaičių :unsure:. neturiu visiškai jokio supratimo kas ir kaip, kažkaip labai retai susidūrusi su šaliais, esu tik du virbalavusi, ir tuos pačius išdovanojusi, tai net nežinau koks tas plotis patogus...

Šarange, Vokietijoje mes :mirksiukas:

kapseika, o tu kažkur dedi savo darbus vienoj vietoj? nes lyg ir tavo pamenu tokį raudoną gražiu vinguriuotu raštu ŠALĮ, sakiau, kad megsiu kada nors. gal visai ir vertėtų rankas užimti, tik nepamenu konkretaus rašto :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 19 liepos 2017 - 12:42

Restar, viskas bus gerai  :4u:  Smagios kelionės, kuo daugiau įspūdžių  :4u: Lauksiu pasakojimo  :) 

Nuo vėmimo prigriebk Fisherman's friend, kai Lenkijoj sustosit  :) Zirzt neturėtų, tokie dideli vaikai  :)​ 

Atsakyti

oj aš tai Restar pavydžiu, mielai važiuočiau kažkur toliau nei iki Papės šiemet bet pavėlavom su planais :) kitais metais suplanuosim :)

Atsakyti

aš irgi mielai važiuočiau, jei kas suplanuotų...ir vairuotojo pamaina būtų....

nors aš mielai ir LT pasivažinėčiau. tiek daug visko nematyto yra dar. nu bet nieks neplanuoja. tai ir aš kaip grybas.

Atsakyti

Katuk, didžioji dalis ravelry :mirksiukas: tikriausiai apie šitą kalbi http://www.ravelry.c...ar-vienas-salis

Atsakyti

Katuk, didžioji dalis ravelry :mirksiukas: tikriausiai apie šitą kalbi http://www.ravelry.c...ar-vienas-salis

dėkoju baisiulingai :4u:  šitas

Atsakyti

LT tikrai yra ką pamatyt, net jei esi buvęs prieš kiek tai metų, tai jau daug kur atsiradę yr naujų lankytinų objektų, bet ir ta Lt ne tokia ir maža, jei toli važiuot reik su nakvyne tada, jei ne tai vienai dienai vargina daug kelio, ypač jei reik vairuot... Nors vyrų vairavimas tai gal nevargina? :D Man regis MB tai bijo toli važiuot dėl auto, nu tipo, o jei kas atsitiks ar suges, kas tada, čia aš spėju...  :hmm: 

R70M30-a-Pulli-Mit-Fischgraetmuster_medi

R70M05-a-Jacke-Mit-Lochmuster_medium2.jp

R70M32-c_medium2.jpg

Atsakyti

maniškis bijojo dėl to kad aš jo pakeist vairavime negaliu. nu tipo jis pavargs

tada i Kroatiją kartu važiavo mano tėtis ale MB nedavė anam pavairuot

nuo tada kažkaip nei bijo nei ką :)

Atsakyti

Mes šiemet važiuosim kaip tik po Lietuvą, palei jos sienas, norim aplankyt atokiausius (nuo Kauno) regioninius parkus  :)  Bus 2 nakvynės Latvijoj - Tervetėje ir Daugpily, ten jau rezervavom viešbučius. LT nakvosim palapinėje, pačiuose RP, miškuose, prie ežerų. Maršrutas 10čiai dienų  :)​ 

Atsakyti