Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nesupratau minties  :unsure:

 

Mažiau galvot už juos, daugiau skatint galvoti juos pačius.

 

Kai maniškis zyzdavo, kad "nėr ką veikt", pasiūlydavau eit pamiegot. Mygom užsiėmimų atsirasdavo. :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 19 liepos 2017 - 00:14

Labas rytas

Aha maniskio ner ka veikt tai bun uzuomina kompo ar plansetes

Bet dabar su tuo grieztai..ana karta kaip Tereza pasakiau kad vaikams labai sveika panuobodziaut, smegenys geriau vystosi tai baisiai isizeide 😀

O del trynimosi pakampemis tai abejoju kad veiklos trukumas kaltas.. gal labiau interesu nebuvimas

Su mumis kaime  niekas neuzsiimdavo specialiai, ir ka veikt  mamai pazyzdavau..nu bet nei prasirukiau nei prasigeriau..nu harvarde irgi nestudijavau 

Atsakyti

Labas rytas,

 

Man su vaikais atostogų metu  nėra bėdų, bet tai todėl, kad turim kaimus ir močiutes, jeigu reikėtų visą vasarą tupėt bute vieniems kol mes dirbam būtų blogai... Bet tikrai nesu už atostogų trumpinimą, va jeigu programą palengvintų tai būtų kita kalba.... bet čia kita tema. Mano vaikai neturi frazės "neturiu ką veikti", bet aš pati pamatau, kai veikia ne tą ką reik... :D Luknei skaitymas ir tvarkymasis irgi kaip šaltas dušas, bet neišvengiama, o kai nori su draugėm susitikt tai padarytų bet ką.... kad tik įtiktų :D

Aš savo vaikystėj nepamenu, kad būčiau neturėjus ką veikt, bet tai todėl, kad kaimo vaikas buvau, veikimo visada buvo pilni namai :D

 

 

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 19 liepos 2017 - 08:10

Kai maniškis zyzdavo, kad "nėr ką veikt", pasiūlydavau eit pamiegot. Mygom užsiėmimų atsirasdavo. :D

Dar kartą įsitikinu - kokie žmonės skirtingi  :rolleyes: mano dičkiui "eit pamiegot" - šventas reikalas. Mielai pramiegotų kiekvieną laisvą minutę, o ir nelaisvą irgi  :lol: 

Atsakyti

Labas rytas,

Baigiau savo trumpas atostogas :) 

Nuotaikos ir pas mane ne brilijantinės, nors labai objektyvių priežasčių tam gal ir nėra :D Nors paskutiniu metu kažkokių smulkių nesąmonių įvyksta. Pvz. palikau savo banko kortelę bankomate..arba kliudžiau kaimynės mašiną besiparkuodama atbulom.. Tai gal yra ir objektyvių priežasčių nuotaikos nebuvimui.

Ta proga prisiskaičiau Abelo patarimų, geriu magnį su B grupės vitaminais ir žuvies taukus :D 

Megzti nelabai yra kada. Per atsotogas nemažai pamezgiau savo megztelio, dabar reikia pradėt rankoves raštuoti. Bet.. pirmiausia reikia susiskaičiuoti. Tai vis neprisėdu..

Mezginiais jūsų džiaugiuosi. Turėsiu galvoje, kad Plungės linas - geriausias. Nes esu mezgusi tik iš Biržų. Bet naujų siūlų nepirksiu, kol neapmažinsiu jau turimų :P

O šiaip ieškau lininės siūtos suknelės ir neviltis ima. Arba kažkokios brangios nesąmonės arba labai brangios pusiau sąmonės. Nors imk ir pasisiūk. Iš vis pastaruoju metu nebesuvokiu kainų. Vakar iš manęs už keturias šviežias morkas, kas yra iki 0,5kg paprašė 2 € :blink:  Vos nepasiunčiau to sodininko. 1 kg morkų - 4 € arba 14 LT WTF!?...

Atsakyti

Dar kartą įsitikinu - kokie žmonės skirtingi  :rolleyes: mano dičkiui "eit pamiegot" - šventas reikalas. Mielai pramiegotų kiekvieną laisvą minutę, o ir nelaisvą irgi  :lol:

 Čia dabar, ar visada taip buvo?

 

Nes mano vyriausias mažas  buvo labai sudėtingas migdymo klausimais - nuo 2 metų nustojo pietų miegoti, o jei jei būdavo kur mašinoj netyčia užmiega  bent 10-15 min, tai paskui vakare nesimigdo niekaip.

O dabar tai jau panašiai, kaip taviškis - mielai naudojasi bet kokia proga pamiegoti.

 

 

Pas mus skyriuj šiandien visuotinis gedulas, nes vakar tik aš žinojau, kad išeina vedėja, o šiandien jau ir kitiems pasakė. :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 19 liepos 2017 - 08:51

Labas!

Tai kokie mano Pnv sukavovai?

Kawa https://www.instagra.../p/BWuAHaiBcdl/

Atsakyti

Egloške, aš irgi palikus buvau kortelę bankomate ... o man naujos reikėjo atsiimt važiuot net į Uteną, tai pykau irgi ant savęs... O šiandien netyčia užkliudžiau bardiūro kampą lygioj vietoj tai aplanksčiau ratlankį ir dar bijau dėl pasėkmių... Plius darbe sudaužiau  areometrą irgi lygioj vietoj  :oh:

 

Kainų aš seniai nebesuprantu.. gerai, kad neturiu ilgalaikės atminties ir nebeverčiu į litus, nes tada totaliai nusišaut beliktų, anądien buvau šokiruota, kai mieste už 90ct vaikams įdėjo ledų rutuliuką tokio dyyydžio, kad jis įkrito giliai vafliniam indely ir net nesimatė jo ten  :oh:  :lol:  Sakau pardavėjai mažesnės porcijos gyvenime nesu mačius, bet kas iš to...

Vakar per žinias sakė, kad iš visos ES LT kilo kainos daugiausia, 3,5proc, kai kitur tuo tarpu tik apie 1proc, bet paguodė, kad kitais metais tiek nebeturėtų kilt  :B

 

Gadget, jei jau nespjauni į instagramą tai ateik ir į snukiaknygę, prie chebros tsakant  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 19 liepos 2017 - 08:59

Instagramas stilingas  :angel2:​ 

Ten yra trys žmogai, kurių fotkės manevež 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 19 liepos 2017 - 09:04

gatget koks dryziukas graziu atspalviu . as vakarpradejau koralint  kazka, dryzuosiu  su kazkatra plika. siaip nepatinka man tokia stora medvilne,  megstu plonesnius mezginius . taigi bliuska bus perstora, , teks megztini gamint .

Atsakyti

Sveikos,

Sarange, tai ne 13 gi ir net ne penktadienis... Gal juodo katino seseli ryte pervaziavai? :D

O Gadget neskubink, ji gi Instagramu praejusia savaite tik pradejo naudotis :D duok zmogui apsiprast :D

Atsakyti

apie ledus indelyje.

Mb įsigudrino prieš užsakant lyg tarp kitko paklaust, kiek gi gramų tų ledų priklauso vienam rutuliukui. nu žinokit, veikia, įdeda gerokai didesnį. Valentino tai priklauso 90 gramų. ir visada gali mandagiai paprašyt pasverti

stilinga Gadget kavutė :photo2:

labas dienas.

nuotaika gaaaal kokį milimetrą yr pagerėjus. jeigu ne per didelis nusipirktas sijonas :B  būtų dar geresnė.

Atsakyti