Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos  :4u: 

Nieks nesiskundžia, kad SM striginėja, nejau man vienai?  :hmm: 

Nesuprantu tokių ilgų mokyklinių atostogų, vaikas lipa sienom iš neturėjimo ką veikti  :huh2: Draugai kas kur, kas stovykloj, kas su tėvais kelionėj, kas pas babutę kaime, yra ką išleidžia tik vakarais, tėvams grįžus iš darbų, ne visad maniškis turi kompaniją laukui. Aišku, kol nedirbu, užimu, eina kartu su mumis į lauką, padeda ūkyje, skaito. Bet iš esmės nuobodžiauja... Kas bus sekančiais metais, kai jau dirbsiu  :( 

Mano dičkis gamina šiek tiek, turi 2 knygas su receptais vaikams ( t y paprasti receptai, su kuriais susitvarkytų vaikas).  

Šiandien išbandžiau labai skanias salotas: arbūzas+feta+pakepintos sausoj keptuvėj moliūgų sėklos+ mėtos+alyvuogių aliejus+citrinų sultys. Netikėta, neįprasta, skanu  :4u: 

Atsakyti

Bluskelė bus kažkas tokio :D man tai yra gražu :rolleyes:Priedas  3cc3dbf6bb02791f95f02b61d8g8--odezhda-top-tainstvo-dozhdya.jpg   156,04KB   1 Parsiųsta kartų

 

Lietuti, kol mezgu tas skyles darau. Užmetimai, sumezgimai, neišmegztos akys :mirksiukas:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 18 liepos 2017 - 17:53

Mano vaikai tai gamina valgyt, bet jie jau dideli. Jei kada žinau, kad vakare užtruksiu, tai tik turiu apgalvot dieną prieš ir painstruktuot ką gamint, tada padaro. Bet darosi, kai nori ir patys ką sugalvoja, trys vyresnieji. Pvz antrasis neprilygstamas lietinių su įdarais gamintojas. Dukrai neseniai buvau davus savaitei pinigų, kad darytų šeimai valgyt savo nuožiūra ir visai neblogai buvo. Aišku ji norėtų gamint visokius prabangesnius valgius su daug visokių ingredientų, bet aš negaliu tiek pinigų skirt.

Galėčiau sakyt kaip katukas, kad turbūt mano vyro nuopelnas, nes jis gamina nors ir rečiau bet su įkvėpimu ir kūrybingai, o man tai sunki pareiga.

 

Aš niekada nebuvau gera mama, nors negalėčiau sakyti, kad labai savinuosi vaikus.  :) Paskutiniu metu galvoju, kad gal per greit paleidau, net ir mažesnius, kurių dar nereikėtų.

 

O šiaip tai su katuku norėčiau paverkt. Šiandien buvo labai emocinga diena. Ir gerų, ir blogų emocijų, tai matyt vakare atsipalaidavo viskas, tai vaikštau tokia ant ašarų ribos.

Šventėm kolegės 60, daug emocijų.

Draugė pagimdė. Ryte dar taip pasikalbėti paskambino, kad jaučiuosi kiek prisilietusi prie to gimdymo.

O vėliau sužinojau, mano tiesioginė viršininkė, nuostabiausia vedėja, kuri man yra vadovės idealas, išeina iš darbo. Prieš tai kelis metus vaikus augino, tai mes taip jos laukėm, o dabar beveik metus buvo sugrįžus, tai buvo taip gerai viskas su ja. Aišku dėl jos džiugu, manau jai bus ten geresnis darbas ir daugiau galimybių, bet mums tai labai liūdna.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 liepos 2017 - 18:23

Galvojau, kad čia mūsų naminis wifi stringa, o čia gal vis tik SM šlubuoja, nes labai ilgai puslapius varto

Atsakyti

Man dabar lyg ir nieko SM, gal kiek lėčiau veikia, bet kai kada tai net nebūna tos meniu juostos viršuj, negali niekur nueit.  O po kiek laiko vėl yra. Gal kokius atnaujinimus diegia, nes ta nauja versija vis dar neišbaigta iki galo.

 

 

Ai dar niekaip nebaigiu kovos su utėlėm. Dar paskutinėm mokslo metų dienom mažosios auklėtojas parašė pasitikrinti galvas, nes pas kažką buvo utėlės. Tada patikrinau, nieko neradau, Paskui po kiek laiko dukra sako, kad skaitydama knygą kasėsi galvą iš iškrito utėlė. Tada dar kartą apieškojau jos galvą, sesės, ir nieko vėl neradau. O paskui ji išvažiavo pas senelius ir iš ten paskambino, kad jai pradėjo labai niežėti galvą ir vėl radusi utėlių. Tada močiutė pirko priemonių, o vyras savaitgalį parvažiavęs užsiėmė naikinimo džiaugsmais. Tada pagal instrukciją ji dar kartojo procedūrą ne vieną, o du kartus. O šiandien vėl pasiskundė, kad jai niežti ir vėl iššukavau tris utėles. Tai dabar sutepiau galvą, vėl kartojam procedūras. :wacko:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 liepos 2017 - 18:37

Nesuprantu tokių ilgų mokyklinių atostogų, vaikas lipa sienom iš neturėjimo ką veikti  :huh2: Draugai kas kur, kas stovykloj, kas su tėvais kelionėj, kas pas babutę kaime, yra ką išleidžia tik vakarais, tėvams grįžus iš darbų, ne visad maniškis turi kompaniją laukui. Aišku, kol nedirbu, užimu, eina kartu su mumis į lauką, padeda ūkyje, skaito. Bet iš esmės nuobodžiauja... Kas bus sekančiais metais, kai jau dirbsiu  :(

Galvodami kuo užimti vaikus mes iš jų atimam galimybę studijuoti Harvarde  :D 

Bluskelė bus kažkas tokio :D man tai yra gražu :rolleyes:attachicon.gif3cc3dbf6bb02791f95f02b61d8g8--odezhda-top-tainstvo-dozhdya.jpg

Lietuti, kol mezgu tas skyles darau. Užmetimai, sumezgimai, neišmegztos akys :mirksiukas:

Man irgi gražu.

Kaip manot, kokie siūlai labiausiai tiktų tokiam daiktui?

1493031746_0.jpg

Atsakyti


Kaip manot, kokie siūlai labiausiai tiktų tokiam daiktui?

1493031746_0.jpg

Aš imčiau medvilnę, medvilnę su viskoze, kurios storis 100gr./~500metrų :)

Atsakyti

Galvodami kuo užimti vaikus mes iš jų atimam galimybę studijuoti Harvarde  :D

Nesupratau minties  :unsure: 

Atsakyti

Nesupratau minties  :unsure:

Matyt turėjo galvoje, kad reikia leisti daugiau paties sugalvoti ką veikti, o ne užiminėti. Tada vystosi jų kūrybingumas ir jie tobulėja. :D

Atsakyti

Nesupratau minties  :unsure:

Matyt turėjo galvoje, kad reikia leisti daugiau paties sugalvoti ką veikti, o ne užiminėti. Tada vystosi jų kūrybingumas ir jie tobulėja. :D

Atsakyti

Matyt turėjo galvoje, kad reikia leisti daugiau paties sugalvoti ką veikti, o ne užiminėti. Tada vystosi jų kūrybingumas ir jie tobulėja. :D

Aha, mano laikais tokie niekieno neprižiūrimi ir neužimti vaikai gerdavo, rūkydavo ir trindavosi po daugiabučių laiptines iš neturėjimo ką veikti, ko ir bijau, kad to paties nepatirtų maniškiai  :sad: 

Atsakyti

Na, maniškiai, jei nesusiranda, ką veikt, tuoj išgirsta magiškus žodžiu-tvarkyti namus, plauti grindis, valyt langus :D

Tai jau seniai begirdėjau, kad neturi, ką veikt :D  

Vienam dar labai gerai veikia-skaityk knygą :D Tuoj kitos veiklos atsiranda :D

Atsakyti