Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kažko man šiandien liūdesys.....nenoriu nei kalbėt nei skaityt, nei tuo labiau dirbti. noriu paverkt kamputy biškį

Katinuk, būna ir tokių dienų.

PS gimtadienis artėja, tai aš po truputį save apdovanoju.

Ppss visokių kadrų tai instagraman prikroviau, jam joks failas ne per didelis 😉

Katuk, geriau apkaltinkim orą ir vasarą... Bent jau man tai tik tai nervina... Noriu norėt atostogų ir laukiu, bet kiekvieną rytą prie +9 pagalvoju, gal gerai kad dar ne...  :oh: nu  ir plius dar truputis darbinės depresijos...

Restar, kokia tu ūkininkė patapus :D

Aha, man irgi patinka vaikai namie, kai nesipeša ir kartu žaidžia, arba atskirai, bet žaidžia... :D Dėl maisto gamybos tai gerai čia sugalvojai, aš jau prarandu viltį, nesuprantu, ar aš tikrai nesudarau tam sąlygų, ar šiuolaikiniai vaikai tikrai nesiruošia nieko gaminti ir patys domėtis, kiek save pamenu tai 10-12m jau kepdavau pyragus, bandeles ir pan, dėl eilinių pietų nepamenu, bet mamai tikrai padėdavom, o dabar nesulaukiu jokio susidomėjimo ir pagalbos, negi reikia verst? Verst juk negalima nieko šiais laikais, reik tipo sudomint ir pan, bet kaip man sudomint jei man pačiai tai neidomu...  :dry2:

Aha, Restar totali ūkininkė.

Ta suknia (nes kai mezgiau, plane buvo rankovės) biffki gal jooo, bet smagi. Šiandien anti-tokią nusipirkau, išfiguuuuuuuuruojantojančią... šiaip pilka ir kukli. Labai net ofisinė.

Gamina gamina. Mano superdukra kepa skanius keksiukus (turi dvi vienodas knygas GAMINU PACCV), nes jau išmoko mieromis naudotis (kai bandė kaip mammma, iš akies.. negavosi). Ir šiaip, gamina, kai badas prispaudžia.

Vaikai namie smagu. Gi tiek juos ir tematau, ryte kraštuką ir vakare kitą.

Atsakyti

Kvyyyyyyy turiu naują bikinį kvyyyyyyyyyy

(Škia jis man patinka labai)

Laukiu atostogų  :lietuva:​ 

Atsakyti

Gražgarstes ir tas kur kaip jos, bet ne jos, aš nuėdžiau. Bo nes vėlai pasėjau.

Va krapai ... biffki nuėdžiau, biifki žuvo. Neturiu dabar.

Atsakyti

Gamina gamina. Mano superdukra kepa skanius keksiukus (turi dvi vienodas knygas GAMINU PACCV), nes jau išmoko mieromis naudotis (kai bandė kaip mammma, iš akies.. negavosi). Ir šiaip, gamina, kai badas prispaudžia.

Vaikai namie smagu. Gi tiek juos ir tematau, ryte kraštuką ir vakare kitą.

Tai tau pasisekė... Maniškai kai badas spaudžia tai sugeba tik šaldytuvą 100k atidaryt-uždaryt, lyg nuo to atsiras ten kažkas valgomo :D

Neseniai Luknė baisiausiai buvo papiktinta ir nustebinta, kai paprašiau morką sutarkuot, mat gi ji nemoka, nusitarkuos pirštus ir išvis, kam čia tarkuot, kokia nesamonė...  :oh: Kartais tikrai pasijuntu, kad griežtoka esu, bet kartais, kad kaip tik per daug minkšta, kur tai matyta, kad vaikas 11m nemoka tarka naudotis>???  :devil: 

Atsakyti

Kvyyyyyyy turiu naują bikinį kvyyyyyyyyyy

(Škia jis man patinka labai)

Laukiu atostogų  :lietuva:​ 

man anyta bandė įsūdyt maudymkę

nu čia tokia atskira istorija, kad ji iš giminaičių Baltarusijoje susirinko visokių netinkamų nešiojimui rūbų ir dabar bando prastumt kaip gerus. na, aš ne prieš rūbų pasidalijimą, nu bet ne bet kokių

tai va, maudymkė tai tokia :blink:  kaip ir ištisa, bet nu viskas ten atvira nuo viršaus iki apačios. ir dar violetinė. tai labai supyko, kai pasakiau, kad man tokios netinka ir nepatinka.

Atsakyti

kažko atėjau, pasiguodžiau ir pasipylė kaip iš gausybės rago :D  pasisakyt vis norisi

tai va, mano panos tai nuo pat mažens norėjo tik pjaustyti  visokius maistus.  o dabar labai noriai gamina, viena dukra netgi galvoja studijuoti kažką su tuo. bet šiaip tai tinginys dažniausiai nugali :D

bet ta gamyba tai greičiau tėčio nuopelnas, ne mano. nes man tai darbas, pareiga, o vat MB tai, jeigu tik įkvėpimas užeina, tai su dideliu entuziazmu ta daro, kaip ir panos

Atsakyti

Labos

siunčiu vasaros glėbiais  :vacation1:  :tourist5: 

Vat tuo tai džiaugiuos, kad vasaroj gyvenu. +9 pas mus dažniausiai būna kokį gruodį.

O aš galvoju, kad vaiko neturiu :) T.y. aš turiu tik progą padėt žmogui užaugt ir pabūt kartu, o turi ji pati save, nėra mano nuosavybė :)

Ristina, nu baisiai atrodo tas kandžių darbas :) O tos skylės paskui kaip nors tvirtinasi, kad viskas takeliais nenubėgtų?

Raudoniukė suknelė/sarafanas man labai smagiai atrodo, tokia Gadget'iška su tuo katiniuku. Juk ne visi rūbai turi plonint ir visus linkius pabrėžt.

Megztelis Noro padalkėm atimmmmmmtinas  :wub: Nors aš su Noru kažkaip nesusidraugavau. Gražūs siūlai, bet ne tiek labai gražūs ir ne taip puikiai ilgai laiko prekinę išvaizdą, kiek auksinė jų kaina  :unsure: Gal tik man taip.

Atsakyti


bet ta gamyba tai greičiau tėčio nuopelnas, ne mano. nes man tai darbas, pareiga, o vat MB tai, jeigu tik įkvėpimas užeina, tai su dideliu entuziazmu ta daro, kaip ir panos

bet tai zinok tokios skanios makaronu sriubos, kokia tevas virdavo, niekad nesu valgius :D Virdavo jis ja kokius du kartus per metus ...


Atsakyti

Lietuti, kokia tu fajna (kad vasaros siunti) ir protinga (kad vaikui padedi, o ne jį turi), ar žinai?

Noro dar nemezgiau, tai Limit megztelį nutylėjau. Iš pAvydo.

Ristinos kandies darbo laukiu galutinės foto. Gali ir gerai atrodyt (mateu, turiu, nd hand made).

Atsakyti

Labos


O aš galvoju, kad vaiko neturiu :) T.y. aš turiu tik progą padėt žmogui užaugt ir pabūt kartu, o turi ji pati save, nėra mano nuosavybė :)


as prisiminiau sako buvusia kolege, ji va taip augino pirma vaika, o kai gime mazius, tada suprato ka reiskia vaika tureti ;D JI vis sakydavo, kol neturejom antro9, buvom isitikine, kad esam labai geri tevai :D


Atsakyti

Pofiginas nebepadeda..... nuvarau i mentine ir dvieju vaiku ATP padaryti, trecio net nepradetas gamint. Kaip nesikeikt?

Pas daktara nieko gero. Gyvensiu :)

Atsakyti

Frekei sveikatos kibiras  :4u: 

bet tai zinok tokios skanios makaronu sriubos, kokia tevas virdavo, niekad nesu valgius :D Virdavo jis ja kokius du kartus per metus ...


Pasirašau 100 proc., tik ne ant makaronų. Mano tėtė nuostabiai skanią kažkokią sriubą (jau nebeatsimenu, kokią) virdavo  :wub: Būdavo šventė pilvui  :wub: 

as prisiminiau sako buvusia kolege, ji va taip augino pirma vaika, o kai gime mazius, tada suprato ka reiskia vaika tureti ;D JI vis sakydavo, kol neturejom antro9, buvom isitikine, kad esam labai geri tevai :D


Kvyyy. Manoji ir gera ir labai stipriai mokausi aš su ja  :rolleyes: Iki gerų tėvų mums dar žiauriai toli  :rolleyes: 

Atsakyti