Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Alio!!!! Tai taip ir nepabusit šiandien iš Letargo miego :hmm: 

DSC_3660_medium2.jpg

1248057243_c5c72a0297_z.jpg

Lillian3_medium2.jpg

Restar :)

Rheindrops_1p_medium2.jpg

Atsakyti

kažko man šiandien liūdesys.....nenoriu nei kalbėt nei skaityt, nei tuo labiau dirbti. noriu paverkt kamputy biškį

Atsakyti

20174279055_4f4cd3f2b8_z.jpg

20179888241_db8864a514_z.jpg

New_Lace_Knitting_-_Talus_Cardigan_inter

NKL_1b_medium2.jpg

pieni295_medium2.jpg

18443447_1352714374796785_35632899002476

unnamed__2__medium2.jpg

IMG_2471_medium2.JPG

Knits-Summer-2016-0841_medium2.jpg

Atsakyti

kažko man šiandien liūdesys.....nenoriu nei kalbėt nei skaityt, nei tuo labiau dirbti. noriu paverkt kamputy biškį

Kažkas nutiko ar tiesiog....?   :unsure: 

Atsakyti

Kažkas nutiko ar tiesiog....?   :unsure:

tiesiog...

apkaltinčiau pilantį - deja....

hormonus - nu irgi ne....

tai greičiausiai saulės ilgesys....

ai, dar viena - gimtadieninė depresija :D

Atsakyti

Aš tai žudike intensyviai dirbau - keletą kurklių lizdų iškapsčiau ir kurklienes su kurkliukais ar dar tik kiaušiniais išdubasinau. O tai kiek jų neradau... eina peklon, vien dėl jų imu norėt kito sodo, nes čia amžina kova, kurios žmogui neįmanoma laimėt. Vakar kone kibirą juodųjų serbentų prisiskynėm, kelis litrus vyšnių. Pora gražutėlių brokolių, paskutines braškes. Išroviau česnakus, kol nesupuvo. Limit- važiuosim turbūt ketvirtadienį, ryt vaikų pasus paimsim, uogas sutvarkysim. Soliuk - katinas liks namie:). Kaimynai pažiūrės. Negi tu esi kur katiną vežusis? Maniškis taip nekenčia važiavimo, kol surandam ir iškrapštom, kai į sodą ruošiamės. Čia jam gerai, bet galėtų būt greitas skrydis vietoj važiavimo :). Limit - o jūs nakvynes užsisakinėjat? Ar palapinėj planuojat? Nes kiek žiūriu, tai daug kur mums gerokai perbrangu. Nežinau, ar verta važiuot ant durniaus, mes nepatyrę keliautojai. Man patinka, kai vaikai namie. Kai nesipeša :). Mėgstu juos stebėt ir džiaugtis, kalbėtis, kartu kažką daryt. Laukiu, kada ne aš jiems, o jie man valgyt darys :). Nesuprantu, kas, bet Gadget suknelėje, tiksliau sarafane man nelabai. Gal man keistas gili, bet siaura iškirptė ir dėl to pečiai atrodo platūs, gal apskritai petdaug maišinė ji ir trumpina bei platina tave. Sunku pasakyt, nesu madų žinovė, bet kažkas akims kliūva. Ir man visai negėda :), nes tikiu, kad su draugėm galima kalbėti atvirai ir jos supranta teisingai. Pamažu skaitau "Didi drąsa". Tokio stiprumo knyga, kad nežinau ar baigsiu, bet ir kelių puslapių gyvenimui gali užtekti.

Katinėli, nesikrauna man tinkami šypsniukai, bet norisi apkabint tave. Paverk, kai tik galėsi ir paliūdėk. Tada greičiau praeis...

Atsakyti

Katuk, geriau apkaltinkim orą ir vasarą... Bent jau man tai tik tai nervina... Noriu norėt atostogų ir laukiu, bet kiekvieną rytą prie +9 pagalvoju, gal gerai kad dar ne...  :oh: nu  ir plius dar truputis darbinės depresijos...

 

Restar, kokia tu ūkininkė patapus :D

 

Aha, man irgi patinka vaikai namie, kai nesipeša ir kartu žaidžia, arba atskirai, bet žaidžia... :D Dėl maisto gamybos tai gerai čia sugalvojai, aš jau prarandu viltį, nesuprantu, ar aš tikrai nesudarau tam sąlygų, ar šiuolaikiniai vaikai tikrai nesiruošia nieko gaminti ir patys domėtis, kiek save pamenu tai 10-12m jau kepdavau pyragus, bandeles ir pan, dėl eilinių pietų nepamenu, bet mamai tikrai padėdavom, o dabar nesulaukiu jokio susidomėjimo ir pagalbos, negi reikia verst? Verst juk negalima nieko šiais laikais, reik tipo sudomint ir pan, bet kaip man sudomint jei man pačiai tai neidomu...  :dry2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 18 liepos 2017 - 14:47

Restar, pusei kelionės užsisakėm, kitą pusę medžiosim :D

Palapinės neturim, sulūžo vamzdeliai, reik naujos. Ta gal 14 metų atitarnavo. 

Koks jūsų maršrutas? Kiek planuojat užtrukt?

Mums nepavyks pamatyt vienos mano labai norimos vietos. Gal kada kitą kartą. 

Katukui šypsenos balionas :4u:  Sako reik per sukąstus dantis pasišypsot, kažkoks ten geras hormonas pasigamins, bus geriau  :4u:  :D 

Šiaip tai suprantu tokią būseną..

Atsakyti

O, Šarange, pasirašau po kiekvienu  paskutinės pastraipos žodžiu :D

Nors negaliu sakyt, vienam ties 15-16 metais lyg kas sukrutėjo ta linkme :D

Atsakyti

oj, man tai vaikų klausimu jau gerai :D  galima sakyt, neturiu jau.

bet norėja pasakyt, kad paskutinėm savaitėm, kai atostogauja, tai ir valgį pagamina ir namus patvarko....

tik kad pešasi tarpusavy tai visai taip pat :D  užvakar net pievoj galynėjosi. ir sakė, akd reik tvoros aklinos, nes visi dabar mato....

Restar rimtai kokia ūkininkė :bigsmile:

mano ūkio reikalai:

praeitą savaitę vyriškis nusprendė, akd aš prismaugiau pomidoro daigą vieną (nu apvyniojusi esu virvę), ir nukirpo tą virvę, kažkokį kuoliuką pasmeigė, bet nepririšo. spėkit, kas nutiko :cry2: pomidoras tai aukštaūgis tikra  to žodžio prasme.  ogi nuo svorio tas pomidoras krito žemėn, aišku nulūžo. o kiek buvo primezgęs vaisių, ir jau nebetoli buvo raudonavimas.... ech..... sukroviau ant palangės aš tuso vargšus, ale bet nebe tas...

apskritai, kada tie pomidorai raudonuot pradės???? primegzta galybė jau seniai....

cukinijau derlių jau imsiu šiandien turbūt, nes trys tokios nemažos yr, kitos vejasi

agurkiukai vakar buvo jau kokių 5 cm

bet aš taigalėdamas vietos sukišau juos visus taip tankiai, pati dabar nebeįlendu į tą mišką :D

ai, o lauke burokėlius ir špinatus amarai užpuolė. gal žinot kuo purkšt? dar burokai tai jie gi šakniniai, o špinatai tai bet kokiu atveju nevalgomi

tai va.

Atsakyti

Limit, maršrutas vyro galvoj ir kompe. Aš mažai ką žinau. Atsiųst galiu, kai grįšim namo vakarop. Gal ir tu pasidalinsi maršrutu? Gal netyčia kuriam taške susitiksim :). Po kiek maždaug kainuoja jūsų naktis?

Šarange, aš gi kaimų kaimas :), ko čia stebies :). Beje, gražiai šiandien mezgi ir gražiai mane matai. Neturiu vasarai suknelės... 

Kandžių rūbų nesuprantu, dar nepriaugau :).  Ristina, o tu linui ką nors papildomo darai, kai mezgi? Nes mano mašina nesidžiaugia gavus ko kito, ne vilna, bijau sulaužyt senutę. 

Atsakyti

katuk, nežinau kada prisirps, nes pas mus irgi jau seniai kabo kekės žalių, o raudonų nėr... Nežinau ir kuo purkšt, kad to kažko nenuvalgytum, man asmeniškai lauke neužauga nei špinatai nei gražgarstės... viską apėda, o paskui viskas sužydi...  Tai va, dar viena priežastis depresijai - daržininkystė  :D 

Atsakyti