Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man tai toks klausimas pastaruoju metu. Vardan kontuos vaikus turim, jei smagiausia, kai jų nėr namie  :lol: 

Čia toks tik retorinis :D  :ax: 

O vasaros ir aš šiemet nematau... Tik vieną savaitgalį nedirbau. Gal trumpos atostogos pataisys reikalus. 

Restar, jau išvykot į kelionę?

Atsakyti

Man tai toks klausimas pastaruoju metu. Vardan ko tuos vaikus turim, jei smagiausia, kai jų nėr namie  :lol:


Man dažnai tas klausimas kyla :D bet mano beveik visada jie namie  :D 

Atsakyti

Limit nu betgi kaip pasiilgstam kai ne namie :) vardan pasiilgimo turbūt turim :D

nu bent aš saviškio per dieną pasiilgstu, nepaisant to kad per 5 minutes sugeba išvest iš kantrybės :D

Atsakyti

Man tai toks klausimas pastaruoju metu. Vardan kontuos vaikus turim, jei smagiausia, kai jų nėr namie  :lol:


man smagu kai jis namie, jei uzsiima kita veikla nei plansetes minkymas ir tv ziurejimas :D Kitais atvejais urzgiu, burzgiu, liepiu knyga skaityt is pradziu lietuviskai, paslui angliskai, nu ir vaikas neapsikentes i lauka iseina :D :D :D


Atsakyti

Freke, Pnv vienareikšmiškai.

Labas ;)

Atsakyti

ir kiek suprantu jie visai  netoli mano namu, katrie prie parko ( maciau  kaip naujus takelius renge, bet galiu ir klysti )  ir arti cido arenos :) vazines... nu bet busiu toli isvezta ...

Atsakyti

Šiandien dirbu kandim :lol:

Priedas  012.JPG   126,51KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  013.JPG   109,12KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Kerpena ten šalikas tipo ...

Limit, geras klausimas, net labai geras :D  :hmm: 

Ristina. nu... spalva tai graži, kokius čia siūlus gadini? :D

Atsakyti

Linas itališkas :D

Aha... spalva ir man lb graži. Foto šviesesnė. Realiai tamsesnė.

Atsakyti

Turėtų būt idomu megzt nes mezgasi kaip skara, atrodo  :bigsmile: 

13414207_248400808868341_1642952350_n_me

Atsakyti

nu ristin, ir kam tu ji sukandijai :hmm: :rolleyes:

Atsakyti

man tai fainai atrodo tas pakandytas megztukas...nu gal kiek maziau tik skyliu noretus

Atsakyti