Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Ristinos ramunių glėbys :wub: Ir Abelo nuvirtę žvėrys nuo savo pačių dailumo :wub: Tuoj, matau, turėsit žvėrinčių namie  :D

 

 Vakar baigiau megztuką visai parastuką. Liko sagas susiūt. Bet kadangi po sagų iškart atiduosiu turbūt, tai Rusnė staigiai pafotkino anksti rytą:

 

Priedas  IMG_5136.JPG   382,36KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_5127.JPG   372,76KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_5174.PNG   38,75KB   0 Parsiųsta kartų

 

Gal kas matysis. 

Atsakyti

Limit, o kas ten taip įdomiai apačioj? :bigsmile:

Atsakyti

Gadget stuktelejo man kaip reikiant tuo batu per galva :huh2: gi turėjau, labai realią galimybę, jei ne visai tokius, tai labai panašius turėti...matavausi prieš kokį mėnesį, o ir kaina buvo, gal dviem trečdaliais numažinta, nu ir kažkas susisuko, kad košės iš tų batų nevirsiu...spėju, kad ne dauk tokių genijų, kaip aš, ir net jei ir ryšiuos tą šimtą kilometrų nusitrenkti, šansų, kad jie ten stovi ir manęs laukia, tikriausiai ne daug :unsure:,

Abelo, gražiai džiugini savo mazgiukus, o ir nuotraukos gerulės :D

Ristina, puikus saulėtas mezginukas :wub:

Limit, matosi, matosi, labai fainas pacinkintas paprastuolis :wub:

vėlėliau papasakosiu apie savo mistines mezgimines nesėkmes, dabar reikia ligoniuku pasirūpinti

Atsakyti

Labryt, koks nuostabus vaizdelis iš ryto, nors akys dar sunkiai prakrapštytos.(pirmas tikrų atostogų rytas). Limit - baisiai gražu! Kokia tu visad originali pagal mano skonį. Ristinos geltonumas irgi nunešė pasvajot į pievas. Tel man vaizdas banguoja lyg kūnas būtų ripsu, bet turbūt apsigaunu? Žvėrys tai nerealūs meilybės ♡. Aš tik vieną gyvenime numezgus,o kito dalys voliojasi. Per sunku man tokie rankdarbiai maži.... [sharedmedia=core:attachments:245222]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 17 liepos 2017 - 09:33

Aš nesimušu, prašom čia...

Sėdžiu pritaupius, dar knygų pirkau ir pasiderėjus nuolaidų gavau  :wub: 

Atsakyti

Patinka man, kad vasarą mano mėgiamos esė eina kaip žieminiai batai. Su nuolaidom.

Atsakyti

... Ristinos geltonumas irgi nunešė pasvajot į pievas. Tel man vaizdas banguoja lyg kūnas būtų ripsu, bet turbūt apsigaunu? ...

Lygiai megzta :)

Nugara su gėliųųų tatoo :rolleyes: nepavyko gražiai pafotografuot  :unsure:

Priedas  011.JPG   156,62KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Limit, kur tą pievą nepjautą radai :D  gražus daiktas.....ne pieva gi aišku.

 

Ristina, čia tu pozuoji? gražuma....

 

aš bandžiau vakar prisijaukint savo palaidinę. nu nervina tie platūs pečiai nors tu ką :frusty: apačią kažkaip suvaldžiau, bent jau pozavimo momentui. o vat su pečiais, tai toks vaizdas, kad po skalbimo jie dar paplatėjo. turiu įtarimą, kad nuotaika pch -itinė tiems pečiams gal ir neateiti...... :cry2:  :cry2:  :cry2:  :cry2: 

 

nors šiaip man šiuo momentu yr kažkoks nemeilės sau etapas, ir man beveik nei vienas rūbas negražus ant manęs :B  net kai bandau naują prisimatuot, tai ir tada negaliu žiūrėt....geriausia šiaip žiūrisi naktiniai :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 17 liepos 2017 - 09:53

ech gražuma

 kada spėt viską ka norisi nusimegzt..vasara toookia trumpa...paskui trumpa pasidaro žiema jei vertinant norimais projektais :D

Ristin o kas per linas?neskersuoja?

Atsakyti

Teip. Aš ten :)

Kadangi šiemet kažkaip padaugintai tenka draugauti su linu. Ir išbandžiau visų LT gamintojų.

Neskersavo nei vienas.

Kas link kokybės galėčiau suteikti vietas :D

1. Plungės linas. Nustebino kokybe. mezgiau nesenai oranžinį liną, tai beveik kaip itališkas :D lygus, jokiųkurkulų. Neleidžia skalbiant spalvos.

2. Panevėžio linas.

9. Biržų linas. Tas tai praščiausiais :unsure: bet ne visos spalvos. Kiniečiai neitin gerai išdirba liną :D

Atsakyti

žinot ką supratau po savaitgalio? išleistuvinio savaitgalio.... kas gi man kitais metais dviguba ta šventė laukia :D  mano viena dukra jau sukneles modeliuojasi....

ir prisiminiau, kad gi turiu vieną pradėtą nerti šampaninio tulipo suknelę, kurią sakiau nersiu savo dukrų vestuvėms :D  nu kažkaip gal sakau išleistuvėms pasibaigti :lol:

Atsakyti

Labos :4u:

Limit, kai gražumo megztelis, jau ta razinka ir spalva, o kookia apdaila :wub: Čia toks užmanymas ir buvo? Aš tai Ristiną ir iš pirmos fuoto pažinau :wub:. Tiesa, ar pavyko vaikus iki tos jūsros nutarabanyt :D Mes tai vakar Latvijos pajūry gulinėjom, oras ta ką aš žinau, kai saulė švieča, kaaaaršta, bet jei jau koks debesiuks tai šakės, kai norėjau Saulėlydžio dekiuko :D tiesiog apie jį svajojau :wub: .

Katuk, nepajusi kaip tie metai prabėgs, kol dukra susimodeliuos suknelę jau ir bus pats tas :mirksiukas: .

Restar, kai pavydu atostogų, manosios tik už 3 savaičių :ax: . Džiaugiuos kad susiruošėt į kelionę, gal ir kotiką vešitės? O jei nea, kur jis bus? Tiesa, ar vaikai žino kad važiuos į užsienį? Ką sako? Laukia? Pamenu norėjau parašyt dėl vandens, tai mes geruves visad su savim pasiimam į visas keliones. Perkam didelius 5 litrų talpos butelius ir laikom mašinoj, vis pasipildydami, kad ieškot mažiau reikėtų, kad ilgesniam laikui užtektų o ir kaip ten bebūtų ir pigiau gaunasi :mirksiukas:

Atsakyti