Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas

Mes atsikelem apsitvarkem, skalbimo masina ijungem ir vynioju siulus, pabaigiau kamuoliuka,reik atsivyniot ir megzt toliau

Mezgimo mūza nugalejo skaitymo kerus  :D 

Atsakyti

Labas rytas

Mes atsikelem apsitvarkem, skalbimo masina ijungem ir vynioju siulus, pabaigiau kamuoliuka,reik atsivyniot ir megzt toliau

Mezgimo mūza nugalejo skaitymo kerus  :D

Aš irgi vąšelį griebaiu. Savo mėlyną nėriniuotąją nusprendžiau pailgint.

Atsakyti

Tai tik pagonė aš sekmą dieną švenčiu?

Dukra tuoj vesis mane kavos. Vietą nužiūrėjo per išvyką su stovykla 😍😍😍😍

Atsakyti

Tai tik pagonė aš sekmą dieną švenčiu?

Dukra tuoj vesis mane kavos. Vietą nužiūrėjo per išvyką su stovykla 😍😍😍😍

cha, pagone..

mes su pukiu irgi pasventem, bet labiau tunginio ryta, Mantas kava dare, o mes ijunge skambykle, lovoj voliojomes, dabar su tunginiu lyg susitariau, - reik skara uzbaigt


Atsakyti

Helou,

Nu aš pagonė ir nieko nešvenčiu. Nes prasivalkiojau Ignalinos miškuos vakar, o šiandien nuo ryto savo daržuos valkiojaus, dabar po kavos eisiu po namų kampus ežiukų ieškot. :D 


Abelo žvėriukai fainuoliai tokie :wub: 

 dar vakar permezgiau tą icordą. Nu nieko gero :cry2:

Atsakyti

Katuk parodyk, gal nera taip blogai :hmm:

Atsakyti

Truputis lino, truputis ramunių :D

 

Priedas  1.jpg   150,08KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labos

 

Abelo meilybės  :wub:  :wub:  :wub: Įtariu, kad užsakovai daugiau užsiprašys.

 

Ristina, dailu, kvepia vasara  :wub:

Tai tik pagonė aš sekmą dieną švenčiu?

 

Dukra tuoj vesis mane kavos. Vietą nužiūrėjo per išvyką su stovykla 😍😍😍😍

Kvyyy, pagonė :) Šiaip tai, kad sekmadienį reik švęst kažkuris ten popiežius sugalvojo. Biblinė Sabato (hebr. Shabbat) diena yra šeštadienį  :rolleyes: Mes atšventėm su pilna programa. Dukra daržely visą savaitę apie traukinius daržely mokės, tai važiavom traukiniu, paskui 4D filmukas (Ice Age ištrauka apie dinozaurus), apčiaudėjo mus tie dinozaurai, pasimatavom dinozauriuko pėdutes, apžiūrėjom kaip senovėj amerikiečiai gyveno (mini parkas ale Rumšiškės), gyvulėlių gyvų buvo (nabagai, gailiuos, kad ėjom). Kai gryžom į mašiną 100F (į normalius laipsnius išvertus +37,7) rodė  :rolleyes:

 

O kava su dukra yra gėris :wub: Mes ir karts nuo karto ištaikom pasikavint kartu.

 

Šiandien jau apsipirkta, skalbimo, džiovinimo mašinos sukasi, visi pavalgę, galima pamezt  :flirt2:

 

IMG_1976_medium2.JPG

 

IMG_2003_medium2.JPG

 

IMG_2017_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaros_lietus: 16 liepos 2017 - 20:08

Lietuti - koookia tavo mergina jau didelė <3 

man kol kas apie mamdukrines/sūnines kavas pasvajot... ligonių palata vis dar veikia...

o bet tačiau aš su didžiuoju per mamadienius visad varau papietaut ir pasmaguriaut kur nors :) labai jam patinka :) tikiuosi kad tai bent kiek ryškiau įsirėš atmintin. kol kas is dėl šių dienų lbai laimingas :) nes tia mano ir dičkio laikas :) mažasisi dar kol kas laukia eilės :) nes jam dėmesio ir taip labai daug iš visų :)

Atsakyti

Kava  buvo Kernavėj. Laaaabai gera diena. Populiarios turistų vietos kainos nuo Vilniaus atsilieka, pirkau grožio ir įdomybių 😍😍😍😍😍 truputuką dėjau instagraman rasosakys

 

 

Mezgiau!!! Ir jūrą, ir pliažą.

 

Aj, ir acitiktinaj turiu naujus batus. Suprantu visus timbalaaaandų fanus. -9kg, o kaip basa. Tobuli batai vasaros koncertams. Šie Priedas  87dfcff41bb7b21f7ffd5edc61adc9f6.jpg   39,48KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 16 liepos 2017 - 20:52

Labas vakaras :)

Ačiū už pagyras mano pirmiem blynam :) lietuti,tu teisi, jau užsiprašė :D pradžiai po tokį pat kaip brolis/sesė turi, o dar po dinozauriuką :D tai jau eilė net :D tik kad noriu išsisukt su turimais siūlais, tai va čia galvosūkis ir kombinacijos, kurios nežinia kaip paveiks rezultatą...  :hmm:​ matysim :)

Atsakyti

Abeliuk, laaaba! Jamsi kavos? Žr. Žemiau ;)

 

Pabaigiau kančias dėl savo pusmečio mezginio. Suknius randandonus

 Ryt prezentacijus🥀🌷⚘🥀🌷⚘🥀🌷⚘🍁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 16 liepos 2017 - 22:06