Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

SoliSol, reglano takelius turi omeny?

Darau šiek tiek kitaip juos, ripsu

Atsakyti

 

Perėjau 100 parduotuvių, likau vis dar be suknios sesės vestuvėms rugsėjį. Gal patartumėt, kur ieškot :4u:

Varyk į Gariūnus :D

 

Man šiemet reik suknės, tai siūsiuos. T.y. ne aš siūsiu. Prisiminiau, kas puikiai siuva :D

Kažką tokio Priedas  2kc9ZIS8wkA.jpg   137,86KB   1 Parsiųsta kartų tik gal su iškirpte kitokia ir rankovytėm kažkokiom. Lininė. Nes lino yra šiais laikais laaabai labbbai gražaus :wub:

Atsakyti

Labas,sukneliuotos :)

Linas šiais laikais tikrai nerealaus grožio :)

Prieš kelias dienas diskutavot apie genetiką ir IT. Dabar skaitau genetinį trilerį Peter James "Tobulieji". Ir pagalvojau,kad tikriausiai,tai realiai netolima ateitis....

Atsakyti

SoliSol, reglano takelius turi omeny?

Darau šiek tiek kitaip juos, ripsu

O kaip daryt juos ripsu? :hmm: ta prasme,vidurines dvi ar kiek akių darai ripsu ar pats akių pridėjimas jau kažkaip ripsu?  :hmm:​ 

Atsakyti

Kokia grazi suknia :wub: Ristin, galesi paskui fakta parodyt :bigsmile:  :mirksiukas: 

Abelo, as nea, ripso reglane nedarau, bet idomu ir man kaip Limit daro :bigsmile: 

Limit, as turejau kiseniu takelius, kad negultu i viena puse abi kisenes reik kazkoki fynta sugalvot, bet jauciu kad tas Katuko pasiulyts bus super puper :bigsmile: minyse tai taip galvoju, i realybe daba paverst po sunaus atestu iteikimo sventes parejus septinta ryto nelabai yr jegu :ax: 

Atsakyti

Dėl kišenių nieko negaliu patart. Dariau paprastai, nesisuko, bet ir siūlas nesuktas buvo. Dabar bus kitaip matyt.

 

Takelis toks:

 

Priedas  IMG_5074.JPG   306,59KB   0 Parsiųsta kartų

 

Ojej, kokia gigantiška foto :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 15 liepos 2017 - 13:23

Ristina, faina suknia  :wub:  Kas čia taip gražiai siūs tau?

Atsakyti

Ristina, faina suknia  :wub:  Kas čia taip gražiai siūs tau?

Mano giminietė :) yra profesionali siuvėja, dirbusi LT dizaineriams. Dabar augina vaikiuką ir ilsėjosi nuo siuvinių.  Netyčia išsikalbėjom, kad galėtų ir man pasiūt :bigsmile:

Atsakyti

Limit tai man regis tos pridetos akys ir yra taip kaip soliukui patariam

Nu bet tai ir aprasyme taip parasyta gi soliuk, kaip tu cia taip nezinojai

Nu arba as nesuprantu apie ka kalba..

Karrrsta lauke o reik eit siltnami nusiaubt, agurkus uzraugt

Atsakyti

Šilta. Baseinas kieminis naudojamas pagaliau!!! Namai kvepia kava ir levandomis, mėginukas išdžiuvo, ajnu megzt!!!

Tobula diena. Buvau sporte, mačiau Limit ir jos mezginį gyvai, pirkau reikalingybes mielas, pasiruošiau vakaro griliui. Reikia tik rytdienos kelionę suderint ir nagus nusilakuot. Spėsiu.

Atsakyti

Ristinos parodytos suknios siluetas puikus!!! Tik ne vichy like languotumą (šios negadina, bet potencialo iš bet ko padaryt pikniko vietą turi) imčiau.

Sutaupiau 99 svarus. http://www.tedbaker....y/p/132250-NAVY

Dieviška, ir išpirkta saugiai iki ne mano dydžio.

Atsakyti

Qqt, nu va beda tame kad nelabai supratau musiau to aprasymo, o tu taip ir darei kaip buvo parasyta ir vis tiek tos kisenes i vienoda puse sugule? Bandau meginuka prasimegzt, tai nesuprantu ar as visai blond :( bet man atrodo kad tie takeliai tarp,saves tada skiras, nu toks jausmas kad vis tiek tos uzdedamos akies akis persukta gaunas nei to kito takelio :( 

Atsakyti