Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš buvau pasiruošus nukaut, bet deja, Rusnė geresnė medžiotoja, net du vnt nukovė :D

 

Perėjau 100 parduotuvių, likau vis dar be suknios sesės vestuvėms rugsėjį. Gal patartumėt, kur ieškot :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 15 liepos 2017 - 08:15

Palaidinė, nauja ir paprasta. Trečias daiktas iš eilės su tuo pačiu kiauraraščiu.

20170715_085231_medium2.jpgBūsi darbe?

Atsakyti

:angel2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 liepos 2017 - 08:16

Nu gražus žvėriuks :bigsmile:​   :wub:

 

Darbe būsiu. Galvojau prieš darbą nueisiu pasportuot, ale kad jie ilgai miega šeštadieniais :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 15 liepos 2017 - 08:18

Aš buvau pasiruošus nukaut, bet deja, Rusnė geresnė medžiotoja, net du vnt nukovė :D

Perėjau 100 parduotuvių, likau vis dar be suknios sesės vestuvėms rugsėjį. Gal patartumėt, kur ieškot :4u:

row%2FWomens%2FClothing%2FTops-and-T-shi

Atsakyti

Labas rytas..gadget nu atodo kad faina palaidine 

Kiek matosi  :D 

Atsakyti

ted baker dress, škia, SALE ten dabar

Iki rugsėjo tikrai parsisiųsi. Kokybė ledinė, dydžiai atitinka, žinau, kur gali pasimatuot.

http://www.tedbaker....LACK?plpSlots=1

Atsakyti

Su savo storom rankom nepretenduoju į sukneles be rankvoių :D 

Atsakyti

Smegenys pas tave storiaaaaaausios.

Atsakyti

Numezgiau suknei nugara, isploviau ir padzioviau ant virves..isdziuvo kreivai, vienas sonas nutyso  :unsure: 

Atsakyti

Labos :4u: 

Qqt :4u: gausi antra karta skalbt kad kitas sonas nutystu :D O jei rimtai, ka dabar darysi? 

Katuk, aciuuuu daba tikrai uz patarima, dasuto daba :rolleyes: bandysiu taip pamegint.

Limit, 

o kaip tu darysi su kisenetos takeliais?  Mezgu dovanai ir taip noriu kad iseitu puikiai :ax: 

Atsakyti

Soliuk nu ko gero skalbsiu ir dziovinsiu patiesta istampius..linas pasiduoda..gal su lygintuvu net uzteks prasieit

Atsakyti