Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai


aha ir as pagalvojau kaip per Watsap skambint nemokamai, jei ji tik su internetu veikia, o internetas mokamas

Skambinu interneto zonoje, t y namie  :D​ 

Atsakyti

Mano gydytoja vaikus mato 10 metu. Tai jau zino kas ir kaip. Man tik buvo keista. Kaip trys vaikai visi mano akimis normalus o tos procentiles skirias. Man kaip mamai idomu. Tiesiog idomu. Pas gydytoja neklausiau. Tiesiog su trim nebetas galvoj buvo, svarbiausia kitu klausimu nepamirst. Uzklausiau Abelo. Man tiesiog keista buvo ir tiek. Nes dickis sportuoja ir aktyviai. 5-6k per savaite. Ne sachmatus ar saskes. O 1,5-2 valandos judesio. Tai ir pasidare is kur tas svoris didesnis. Bet kai apie bandeles paskaiciau....  kmi neraso. Gal dar per mazi.

meile sau nepriko :) nera jos ir nebus ilgai. Zo rasymo limita isnaudojau, 20€ nemokeciau 🤣😂😅😁

tai klausimas, kas tau nepatiko?????

kad neišvystėm diskusijos tuo klausimu? ar kad prisipažinom, jog nieko nesuprantam

arba kažkas pasisakė, kad nesąmonių klausinėji, nors aš tai nemačiau :hmm:  bet man su regėjimu yr bėdų, tai gal dėl to :D

Freke, anksčiau tokia prie jumoro buvai, o  dabar kažkokia papiktinta ir labai jau greit įsižeidi. tai tiek. tik pastebėjimas. galima niekaip nereaguoti į jį.

Ristina, o tai raudonoji bliuskė kaip? norisi dar?

Atsakyti

Skambinu interneto zonoje, t y namie  :D​ 

tipo namie internetą dykai gauni :D  ar prie kaimyno jungiesi :hmm:

Atsakyti

Dontstop, mažule (sakau iš savo 170 aukštybių), midaroj F-vylnos pilna (4 spalvitetų). Pereinančių spalvų merinais ir medvilnėm erzint? Pereina, pvz., iš tamsiai mėlynos per žydrą į baltą. 200 g. 1 perėjimas.

:victory2: ačiū  :4u:​ 

Atsakyti

tipo namie internetą dykai gauni :D  ar prie kaimyno jungiesi :hmm:

Nežinau, bijau nusišnekėt. Internetas naminis, jis į kompą eina  :lol: , ir už jį mokam atskirai. O telefone pas mane labas kortelė, papildau ją 3 eur kas 3 mėn, niekad neiššneku tiek, praeina 3 mėn ir užsišaldo. Skambint neskambinu, sms nemokamai. Namuose skambinu iš whatsapp. Už namų ribų man interneto nereikia. Telefone nenaršau, tik prie kompo. Užsieniuose būdama telefono išvis nenaudoju, jokiems tikslams...

Atsakyti

Aha tikrai papiktinta... karta per tris menesius bruksteldama :) ;) 😁nesvarbu. Papiktino tai papiktino. Dabar nebepiktina. Klausiau daktarytes ir kiti atsakymai neturejo itakot. Pilnatis praejo. Gal koks pms. O gal keliones nuotaikos kai ne pagal mane. T.y. nezinau absoliuciai nieko. Nei kur ves, nei kada ves, nei pro kur ves, nei kur miegosim. Nieko. O gal kad nakti nemiegojau. Bijojau pramigt laika kai reik skambint i poliklinika kad gaut ekstra talona. Dirbancioms gal ir fignia... bet kai iki 4 praskaitai, o skambint reik 7.15. Bet ar ne pati durna? Kam skaiciau? Kai visi miega 😅

Gerai baigiu bo anstolius atsius sm. Isnaudosiu ir kitu metu limita :D

Atsakyti

Skambinu interneto zonoje, t y namie  :D​ 

ai namie tai ir as skambinu per vieno is darbu programa, jau artimieji priprato, kad as ar Mantas is mandro numerio skambinam :D


Atsakyti

Nenu ..nebutume moteros Bandeles is vis ne tau taikiau..ten perkeltine prasme buvo...tiesiog, matau kad i mano posta taip skausmingai sureaguota tai jauciu poreiki pasiaiskint. Postas turejo but nuraminimui kad jei vaikas turetu antsvorio mano manymu matytum taip kaip as matau kad mano vaikui siek tiek svorio truksta O gi antsvoris tai ne vien sunkumas, taviskis zaidzia futbola, gal pas ji raumenu mase sunkesne ir tiek... Nesiparink del tu procentiliu..nebent tau tikrai kyla itarimas..ir tau matosi kad ne taip atrodo kaip turetu..nu tadajau gali reaguot i posta apie  bandeles...

 

Abelo nu kudikiams tai jo..suprantu..pati parinausi...ypac kai mp maitinau pirmais menesiais..atsimenu vaiikui 3 savaites o as nervuojuosi kad gal nepavalgo..sesuo uzzviege negyvai..sako motin paziurek gi kokios rinkutes ant rankyciu darosi, kur jau ten truksta

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 14 liepos 2017 - 14:43
kazkaip nesimezga, delioju norus ir planus is vienos lentyneles i kita ir tiek...
Atsakyti

Freke, va šitą tavo nuotaiką tai suprantu - nervo dėl neapibrėžtumo. Man biškutuką praeina, bet kad priminei, tia gali tuoj užeit. Šiuo metu labiausiai nervina tas, kad nežinau, kada galėsim išvažiuot. Kai tik pasus paimsim. O tas gali būt bet kurią dieną kt savaitę, o gal dar  kitą :).

Ir jumoras tavo grįžo :4u: .

O šiaip net toj pačioj šeimoj vaikai skirtingi.  Mano bernai visada būdavo HAK - ten kažkokie hiper aukšti ar pan. Mergiotė būdavo absoliučiai per viduriuką. Dabar jau irgi link aukštesnių. O mažoji, na, ji visada gigantukas buvo, gi net už abu brolius didesnė gimė...

A, katuk, nugi tai tobula sudėtis ♥. Na, nežinau, ten kur aš I-cordinu, tai nebebūna triūbelė. Gi I-cordas ją panaikina. Šiaip ištempti tarp rankų ir matai, ar labiau riečiasi, ar tiesu. Ai, aš net šnekėt nemoku. O prie mezgtuko ir neprisėdau. Nes nu reiks vėl skaičiuot :).

Atsakyti

 

Tai va, man atrodė, kad dėl tokių dalykų, kaip drabužiai tikrai esu atvira kalboms ir variacijoms, niekada nesilaikiau kažkokių savo taisyklių. 

Tame ir reikalas, kad tarkim dėl mano slepiamų dalykų nei mane bausdavo, nei mušdavo, dabar iš suaugusiojo žmogaus pozicijos žiūrint neina suprast tokių kvailų baimių  :hmm:  Anuomet aš bijodavau net ir šiaip nepritarimą ar kritiką išgirst, likti mamos nesuprasta, geriau būdavo nuslėpt ir pameluot, nei išsipasakot...

Atsakyti

Aha tikrai papiktinta... karta per tris menesius bruksteldama :) ;) 😁nesvarbu. Papiktino tai papiktino. Dabar nebepiktina. Klausiau daktarytes ir kiti atsakymai neturejo itakot. Pilnatis praejo. Gal koks pms. O gal keliones nuotaikos kai ne pagal mane. T.y. nezinau absoliuciai nieko. Nei kur ves, nei kada ves, nei pro kur ves, nei kur miegosim. Nieko. O gal kad nakti nemiegojau. Bijojau pramigt laika kai reik skambint i poliklinika kad gaut ekstra talona. Dirbancioms gal ir fignia... bet kai iki 4 praskaitai, o skambint reik 7.15. Bet ar ne pati durna? Kam skaiciau? Kai visi miega 😅

Gerai baigiu bo anstolius atsius sm. Isnaudosiu ir kitu metu limita :D

nu va, kitas reikalas :D nesiparink, viskas gerai yr, gerai ir bus. gal net dar geriau

Atsakyti