Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Dontstop, mažule (sakau iš savo 170 aukštybių), midaroj F-vylnos pilna (4 spalvitetų). Pereinančių spalvų merinais ir medvilnėm erzint? Pereina, pvz., iš tamsiai mėlynos per žydrą į baltą. 200 g. 1 perėjimas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 14 liepos 2017 - 13:54

Gadgetai, kur esi? :bigsmile:

Freke, nu :4u:  tau. kažkokia tu man nuvargus... daugiau meilės sau

Atsakyti

Pala, katinėli, metu tau foto per hangout, nes kol čia įdėsiu, įkvėpimas baigsis.

Atsakyti

 

Tai vyras stebėdavosi, kaip aš visokiuose turgeliuose be jo jam sugebu rūbus nupirkt ir įtikt. O jie kartą išėjo abu batų pirkt, tai grįžo abu pikti ir be batų, teko man eiti su juo ar kartą.

Aš irgi gerai atrodau, kai pati matuojuosi vyriškas striukes ir batus :), pirkdama savo paaugliukui :). Dar džinsus kokius vienu metu abiem vienodi visiškai tikdavo. O dabar daugmaž žinau, kiek ilgesnių ar didesnių daiktų reikia. Nes anas tai tingi, tai neatsikelia, kada reikia važiuoti pirkti. Per msng foto pasiuntinėdama taip žieminius pirkau :). Oi, kadras...

O dėl tų vaikų ūgių ir svorių - na, man irgi plika akimi matosi, ar viskas gerai, ar ne. Bet tiesiog, kad tokia diskusija išsirutuliojo, o ne dėl to, kad kažką Frekei pasakyt noriu :). Dabar gi tose pažymose rašo KMI ir rašo ar normalus ar ne. O kai sportuoja, sveikas, gerai atrodo, tai ir viskas OK, nebent pačiai dėl kažkokių priežasčių neramu.

Prahoj buvus 3 kartus, nu gražu, bet net nebenoriu. Jau esu sau kažkada atsakius į šitą klausimą. Miestai ir atostogos, apsipirkimai ir atostogos man nesuderinama. Na, nebent koks nematytas, bet nedidelis miestukas, kur nereikia miniose stumdytis ir kamščiuose grūstis. Tai dar nežinau, kaip su ta Praha bus, ar įtraukė vyras ar ne :).

Katuk - turiu vieną patarimą - ardyt ir dar daugiau suimant megzti. Nu nes gi kai mezgi, tai matosi, kaip gula, ar daugiau ar mažiau suimti reikia.  Jeigu nuojauta apgauna, išardau ir permezgu.  Bet dažnokai intuityvusis mezgimas visai nepaveda :). O tai tu iš to merino ne megztinį, kaip Lace, o palaidinę numezgei?

Apie Ristiną, tai antrinu Šarangei. Nu nėr ką ir pasakyt. Žmonės taip nemoka :).

Atsakyti

Aš Frekės irgi nesupratau...  :hmm: 

Suprantu procentilių prasmę, visada gydytoja pamini, bet šiaip niekad nesigilinau nuo kiek iki kiek jau reik sunerimt... Ir tikrai dar yra mamų, kurios galvoja, kad geras apetitas tai sveikumo požymis... Šiaip apie 10m vaikai ima labai keistis, gal dar nebręsta, bet kažkas link to, pastebiu ant Luknės klasiokų, o Luknė viena tarp jų, kuri pernai vasarą priaugo  gal kokius 5kg ir ne be močiučių ir bulkučių pagalbos...  :oh:  Dabar vis turiu primint ir jai ir močiutėms, kad blynai, sūreliai ir bulkutės nėra geriausias maistas, nei pusryčiams nei vakarienei... ir tikrai suprantu problemą ir tikrai žiūriu maistą, bet vaikas nekusta, labai bijau, kad nesugrotų mano genai pirmu numeriu, bet ligų ieškot irgi nenoriu  :huh2: 

Atsakyti

Aš savų dar net nezarašiau TA. Bet aš gydytojos kaimynė ;)

Atsakyti

lipat ant mozolio su tuo TA :B

Pala, katinėli, metu tau foto per hangout, nes kol čia įdėsiu, įkvėpimas baigsis.

aš tik su pavydu. kur esi, kad nedirbi :D nes siūlai man nelabai įdomūs šiuo tarpsniu

 


Katuk - turiu vieną patarimą - ardyt ir dar daugiau suimant megzti. Nu nes gi kai mezgi, tai matosi, kaip gula, ar daugiau ar mažiau suimti reikia.  Jeigu nuojauta apgauna, išardau ir permezgu.  Bet dažnokai intuityvusis mezgimas visai nepaveda :). O tai tu iš to merino ne megztinį, kaip Lace, o palaidinę numezgei?

 

nu. tai kad jau kas antrą akį naikinau, tai negi naikint kiekvieną :hmm:  bijau, kad sutrauks tada iki neįlindimo :D

bet šiaip su tuo" mezgant gi matosi", tai nesutinku :D  kai viskas ten susisukę į triūbą, ką ten gali matyt :frusty:

noriu jums pranešti, kad ten merino nerasta :D  ten yra medvilnė ir šilkas, va. kinietiškas, jeigu ką.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 14 liepos 2017 - 14:16

Noriu megztos bliuskės. Paprastos bet gražios :rolleyes: idėjų lygiai nulis :D

Atsakyti

Mano gydytoja vaikus mato 10 metu. Tai jau zino kas ir kaip. Man tik buvo keista. Kaip trys vaikai visi mano akimis normalus o tos procentiles skirias. Man kaip mamai idomu. Tiesiog idomu. Pas gydytoja neklausiau. Tiesiog su trim nebetas galvoj buvo, svarbiausia kitu klausimu nepamirst. Uzklausiau Abelo. Man tiesiog keista buvo ir tiek. Nes dickis sportuoja ir aktyviai. 5-6k per savaite. Ne sachmatus ar saskes. O 1,5-2 valandos judesio. Tai ir pasidare is kur tas svoris didesnis. Bet kai apie bandeles paskaiciau....  kmi neraso. Gal dar per mazi.

meile sau nepriko :) nera jos ir nebus ilgai. Zo rasymo limita isnaudojau, 20€ nemokeciau 🤣😂😅😁

Atsakyti

Noriu megztos bliuskės. Paprastos bet gražios :rolleyes: idėjų lygiai nulis :D

Aš irgi noriu ir turiu net tris idėjas: 1. Kažkas su sagutėm nugaroj, o gal prieky. 2. Kažkas su raištukais nugaroj, o gal prieky. 3. Kažkas su butaforinėm siūlėm nugaroj, o gal prieky :D Aišku galima ir susumuot pora idėjų, visos trys viename gal jau nelabai... :D

Atsakyti

 Zo rasymo limita isnaudojau, 20€ nemokeciau 🤣😂😅😁

:lol:  :lol:  :lol:  O gal davai sumokėk ir parašyk dažniau, o gal galima pasiderėt su SM, kad pvz. pusė paslaugų, pvz už 10eurų tik skaitymas, jei nerašai....  :lol: 

Atsakyti

Vat to "kažko" noriu ir aš :D

Sugalvojau pabandyt savo pigūrai pritaikyt prailginto reglano tipo megztuką. Pvz. http://www.ravelry.com/patterns/library/hayward Nu total košmar :blink: :oh: klostės pažasty... ir baisuva kažkokia. Tai grįšiu prie "žmoniškų" mezginių :D

Atsakyti