Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu o vartotojų teisėm kokiom pasiskųst neina? bitė planų savavališkai nekeitinėja, nu su uzsieniais gal, bet as ten praktiskai nevaziuoju, bet toks pakeitimas kaip Ristinai man neatrodo zmoniskai

ir 8 eurai moketi nera mazai..ypac uz paslaugas kuriom nesinaudoji

Mb kaip Restar vyriskis, irgi tik siemet isigijo ismanu, jam iki tol "nereikejo" o daba atsitrraukt negali ziuriu,,,nu bet kompo nejungia uztat

 

Kerpenos sugebėjimu porint ivairias istorijas ir as zaviuosi, Kerpena su tavim idomu gi, tu esi idomi ..ir esmė...ka norejau parasyt is tikro pamirsau :) izanga parasiau ir pamirsau nu :D\

 

ai va...dėl ko

o tai aš gal kokia tundra man atrodo kad plika akim matosi ar vaikas (tas pat su suaugusiu) turi antsvorio ar ne

nu ko ten gilintis i tas procentiles, negi mama nematys kad jau vaikui gal maziau bandeliu duot ir aplink stadiona pavaikyt

 

as is atvirkscios puses, man dzin kas pazymoj parasyta, as matau kad maniskiui truksta svorio..nu i ka, per uzpakali as jam maisto nesukisiu...tikiuosi isaugs, as isaugau is nevalgymo ir per mazo svorio, MB isaugo irgi( nors tam teko ir ligoninej su lasinem pagulet, krauja atstatinet...o musu Simo hemoglobinas 140 tai ramu)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 14 liepos 2017 - 13:20

Nugi baisiai dailus tas vyriškas :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 14 liepos 2017 - 13:18

Nugi baisiai dailus tas vyriškas :D

kol supratau, apie ką čia :D

Ristina, tavo apdaila :B :B :B :B  nu tiesiog jau ne tik bambą graužia... išgraužę viską ką rado pakeliui :D

Soli-sol dar kažką ten apie akeles rašė.... tai vistik nesupratai manęs, o aš vaizdinės medžiagos neturiu. bet esmė tame, kad ne akis persukta gaunas, o ta pridedama akis. tai ji bet kokiu atveju persukta. tik gali susukt į vieną pusę arba į kitą pusę. va ir visas skirtumas

Atsakyti

Nu kadangi as tundra ir tiesiog idomu buvo, tai matyt geriau net nerasysiu, kad ponioms nereiktu vargintis ir skaityt. Ilgai tylejau buvo ramu. Patylesiu ir vel

Atsakyti

kol supratau, apie ką čia :D

 

Nugi kai rašiau taip pripuolus greitai tai atrodė, kad iš karto po megztiniu bus žinutė. :) Nežinau, ar nepastebėjau, kad kitas puslapis yra, ar buvau neatnaujinus, tai žinutė nutolo nuo vaizdo, kad nebeaišku buvo apie ką. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 14 liepos 2017 - 13:40

Nu kadangi as tundra ir tiesiog idomu buvo, tai matyt geriau net nerasysiu, kad ponioms nereiktu vargintis ir skaityt. Ilgai tylejau buvo ramu. Patylesiu ir vel

apie ką mes čia :hmm:

prisiminiau, akd norėjau pasitart mezgiminiu klausimu ir aš.

taigi pradžiūvo palaidinė mano. pečiai platoki, bet klausimas ne apie tai. apačią apicordinau. akių mažinau, bet vistiek riečiasi. gal turit kokį patarimą :4u:

Atsakyti

Freke, nelabai supratau, kas tave įskaudino, niekas nesiskundė, kad sunku skaityt. Kaip tik smagu, kad užsukai :4u:

 

Apie i-cordus mano patirtis dar neleidžia patarinėt :B

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 14 liepos 2017 - 13:42

prisiminiau, akd norėjau pasitart mezgiminiu klausimu ir aš.

taigi pradžiūvo palaidinė mano. pečiai platoki, bet klausimas ne apie tai. apačią apicordinau. akių mažinau, bet vistiek riečiasi. gal turit kokį patarimą :4u:

 Aš esu apnėrus papildomai (i-cordinta buvo susegamo megztuko apačia).

Drakius nori randandonos alpakos

 Duot?

Atsakyti
Uztegistravau siandien savo vaikina Mazvydo bibliotekoj, pasieme dvi knygas, knygyne nusipirkom dar viena... Gryzom namo ir ismove i kiema skaitytojas :D
Atsakyti

Katuk, tos procentilės tai tos pačios senoviškos kreivės ;) kreivė gaunasi,kai kasmet matuoji,pažymi ir sujungi taškelius ;)

Qqte, svarbiausios tos procentilės kūdikiams. Nes matai ar auga, ar ne, o gal permaitina ir neropoja žmogutis, nes užpakaliuko nuo mišinio neatkelia (kad ramesnis būtų tai kas valandą maitina :oh: ) ir deja deja, bet būna tundrų mamų, kurios niekaip nepripažįsta, kad tas atsvoris vaiko nuo maisto :( sėdi 12m. berniukas, sveria 98kg ir mama ieško ligų visokių retų, ko jam čia svoris auga. Kai paklausi ką veikia namie, tai prie kompo, ar sportuoja, taip, kūno kultūrą 2k./sav. ir dar su dviračiu pasivažinėja kartais namie  :oh: ką valgo, oi, kad jis labai nevalgus! Tik visokie sūreliai ir bandelės, o valgyt tai nevalgo  :oh:  :oh:  :oh: nu, kai aš girdžiu, tai man noris su visa ligos istorija tokio vaiko tai mamai per galvą vožtelt ar dar kur  :aggressive: atneša vargšui ligoniui lauknešėlį į ligoninę: keptos bištos pusė, sūreliai ir bandelės, sultys arba kola  :oh: gi serga, lepina ligonį, ligoninėj maisto neužteks  :oh:  :oh: ir čia žinok, nė biškio neperdedu, reali situacija. Ir tokių panašių vaikų deja deja labai daug :(

O dėl per mažo svorio irgi esant kitiems simptomams kartais galima nukreipt pas ką gudresnio ir randi kokią nelabai smagią ligą :( žodžiu, šeimos gydytojuj, kuris vaiką mato 1k./metus tos keivės ir procentilės turėtų kažką sakyt ;)

Atsakyti

20170714_083407_medium2.jpg

Atsakyti

Ir foto rašto informacijai https://images4-e.ra...224_medium2.jpg

Atsakyti