Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

 

Ne € emė.

 

Nu tu įsivaizduok, eini pirkt siūlų, bet susimoki ir už numezgimą, kurio tau visai nereik. Mokėtum??

Tai tegu mezga, pasirašyčiau :D

Reiškia nesuprantu aš problemos išvis, maniau dėl € esmė. :)

 
Ir tų procentilių niekad nesupratau ir niekad nesigilinau,reiškia aš visa esu viena didelė juoda skylė  :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 14 liepos 2017 - 12:50

Ristinos piktinimasis man mano vyrą primena :). Anksčiau mokėdavo 5 lt ir, jaučiu, jų net neišnaudodavo realiai. Bet šiemet jau "pagijo" - įsigijo išmanų pagaliau ir ... pradingo jame :). Bet šiaip jau jo, verslas yra verslas. Jiems nelabai rūpi mūsų realūs poreikiai,  o jų realūs interesai :).

Keliavusioms po Čekiją - ar ten iš krano geriamas vanduo? Ta prasme, ar buteliukus galima prisipildyti, ar reikės visą laiką vandenį pirkalioti? Ne kažin kokie pinigai, bet man rūpi žinoti, ar apie tai galvoti, ar įprastai išsispręs, prisipylus iš krano.

Ingriga, o tu tik Prahoj buvai, ar dar kur? Koks tavo maršrutas buvo? Ruošiamės kaip nuogi į dilgėlės :).

Atsakyti

Taigi Liniuka ką tik buvo Čekijoj.

Aš tai noriu į Čekiją tikrai ne dėl alaus.... Noriu dėl miesto grožio ir dėl gamtos, nu aišku, čia kaip ir visur į tai viskas ir sutelpa, tai nieko konkretaus :D

Atsakyti

Svarbiausia, kad net pasiskūst nėr kur :B tik SM paburnot  :D

 

Grįžt reik prie mezgimo.

 

Vyriškas megztinis :rolleyes: ant moteriško manekeno visai nesižiūrėjo, nes ir didokas, ir proporcijos ne tos.

Priedas  014.JPG   438,94KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  1.jpg   378,88KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  2.jpg   335,31KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

O jau dailumas nerealus... kažkaip tikrai nei kiek nepanašu į rankų darbą  :D 

Atsakyti

Ten triju vaiku. Tai va idomu kodel dickiui 75% viduriukui 50% mazgei 25%. Cia sako ugio svorio santykis. Matyt dickis pagal metus mazokas. O svoris... na jei sportuoja 5-6 dienas per savaite netikiu kad bus virsvoris. Bet pagal ugi matyt issivede kitaip. 

Cia i tas sveikatos pazymas mokykloms darzeliams kur suraso

Tai nuo 75 iki 25 norma tos procentilės ir niekam kūst nereikia. Va jei virš būna arba žemai,tai galima ieškot sliekų ;) nes gi nėra visi vienodi ties 50 procentile. Tas santykis tik parodo proporcingumą ;) pastyps dar ir vėl pasikeis ta procentilė ;)

Atsakyti

ir Liniuka visai gyrė Čekiją, ypač jos mažus miestelius.

dėl tų paslaugų, aš tai suprantu, ko Ristina pyksta. esmė tame, kad nepalieka jokios teisės rinktis. primeta tau kažką ir tiek.

bet aš tai siūlyčiau vis tik į kokį tai didesnio miesto salioną užsukt gyvai ir pabandyt pasiklausinėt, ar vis tik nėra galimybės atsisakyt nereikalingų paslaugų ir už jas nemokėt. nes bent jau Omnitelis tai turi visokių neskelbiamų viešai paslaugų, kurias sužinai tik asmeniškai kalbėdamas.

žodžiu, omnitelis gal ir yra kokių tai liapsusų iškrėtęs man, bet kaltinčiau greičiau konkrečius darbuotojus dėl nežinojimo, o ne pačią įmonę. iki šiol geru žodžiu miniu tą įvykį, kai kažkokiu stebuklingu būdu nusimušė telefone nustatymai ir man būnant užsienyje prisuko interneto kalną. nors buvau prieš tai viską susitvarkius. tai Omnitelis nors ir savo kaltės nenustatė dėl to, bet draugiškai pasisiūlė padengti pusę sumos.

senais laikais dėl tų vaikų svorių tai kažkokios kreivės buvo, o šiais laikais matai - procentilės :D

Atsakyti

Aš buvau tik Prahoje. Miestas pasakiškai gražus  :wub:  

Restar manau vandenį galima gerti iš krano, bet mes pirkom mineralinį (pigiau ten negu pas mus) o mieste labai daug fontanėlių kur galima atsigerti ir tuo pačiu prisipildyti tarą

Atsakyti

Tai tegu mezga, pasirašyčiau :D

Reiškia nesuprantu aš problemos išvis, maniau dėl € esmė. :)



Mokėtum už mezgimą, bet tau nieks nemegztų :P

Atsakyti

...

bet aš tai siūlyčiau vis tik į kokį tai didesnio miesto salioną užsukt gyvai ir pabandyt pasiklausinėt, ar vis tik nėra galimybės atsisakyt nereikalingų paslaugų ir už jas nemokėt.

Bandysiu dar laimę. Žiūrėsiu, gal ims ir pasiseks  :D 

Atsakyti

dėl tų paslaugų, aš tai suprantu, ko Ristina pyksta. esmė tame, kad nepalieka jokios teisės rinktis. primeta tau kažką ir tiek.



va butent

Todel as jau gerus 20metu naudoku Pildyk ir dziaugiuosi,- pokalbiai atskirai, internetas atskirai.

Mantui Ezi itaisiau, tai irgi nereikia sukt galvos ka jis priveiks, va antra menesi anksciau laiko baigiasi uzsakytos minutes, tai liepiau gerai pagalvot kodel jos baigiasi, ar todel, kad jam tikrai uju daugiau reikia, ar tdel, kad dabar nesasi i kiema telefona ir beleka sneka su draugais, nors po 5min su jais gyvai susitikt gali. Tai sake greiciausiai antras variantas


Atsakyti

Tai tegu mezga, pasirašyčiau :D

Reiškia nesuprantu aš problemos išvis, maniau dėl € esmė. :)


Ir tų procentilių niekad nesupratau ir niekad nesigilinau,reiškia aš visa esu viena didelė juoda skylė  :D

Muhaha, aš irgi tokia. Tik aš vieną raidę pakeičiu ir manau, kad esu sTilinga, štai.

Galų gale megztelsiu iš nyderlandiškų siūlų. Drakiui atėjo vasara.

Atsakyti