Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu bet nesakyk, Tele2 papigiaj ir taip už 8 eurus kalbi kiek nori ir naršai kiek nori :) 

Atsakyti

Sveikos,

na, va, Donstop ir išlindo yla iš maišo, kodėl taip greit mezgi :), mažučiukai tie tavo mezginukai, nors iš foto ir neatrodo :). Nepyk tik :4u: . Akivaizdu, kad energijos kiekis pas tave vis tiek aukščiausioj procentilėj :4u: .

Žinoma nepykstu, priimu kaip komplimentą  :nail: 

Be abejonės Čekija nuostabi šalis ir neragaujant alaus  :4u: 

Man labai patinka tavo postai :wub: rasyk, but, dalinkis :mirksiukas:

Man irgi, ypač visokie prisiminimai apie vaikus  :bigsmile: 

Kerpena, neseniai kur apie sūnų ir šortus, gryn lyg apie save skaičiau, aš irgi nuo mamos slėpdavau visokius niekus, tokius kaip pamestą pirštinę, sugadintą mokykloje suolą (nors ne aš sugadinau), o kai peršaldavau, tai kosėdavau paslapčia į pagalvę  :oh: Kažkokia iracionali baimė buvo, kad nesupras, bars, pyks... :mega_shok:​ 

Atsakyti

Nu bet nesakyk, Tele2 papigiaj ir taip už 8 eurus kalbi kiek nori ir naršai kiek nori :)

:blink: :blink: a pablūdai ??? man nereik tokių jų paslaugų. Aš nesu interneto manjakė ir nespoksau į telefą reik-nereik. Naudojuos tiklslingai, paskambint ir esant reikalui sms parašyt.

Man pikta, nes liepia mokėt už tai, ko man nereik.

Atsakyti

:blink: :blink: a pablūdai ??? man nereik tokių jų paslaugų. Aš nesu interneto manjakė ir nespoksau į telefą reik-nereik. Naudojuos tiklslingai, paskambint ir esant reikalui sms parašyt.

 

Man pikta, nes liepia mokėt už tai, ko man nereik.

Pas mane tas pats. Siunčiu tik sms žinutes, kurios man nemokamai. Ir velniam man nereikalingos jokios kitos paslaugos  :) Skambinam per whats app išvis nemokamai  :)​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 14 liepos 2017 - 12:19

Ristina, tai nenaršyk, o kiek tu mokėjai ir kiek tu nori mokėt, jei čia daug>? :D Be to visi Msng ir whatsup'ai irgi juk yra internetinės programos.

 

Aš kol buvau tele2 pildyk narė tai irgi pigiau atsieidavau, nei 8, bet kadangi pirkau telefoną tai teko sutartį  pasirašyt, bet man neatrodo tai brangu, šiuolaikinių kainų kontekste  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 14 liepos 2017 - 12:35

Ristina, ten  ne Tele2 pakeitė, pasikeitė kažkokia ES direktyva, ten nustatymai kažkokie, reikalavimai ir pan, dar kažkas ir visiems pasikeitė apsoliučiai.

tai visiems pasikeitė tie reikalavimai. bet kažkodėl pvz Telia (buvęs Omnitelis) esamiems abonentams nieko nekeitė. nes. LABAI SVARBUS momentas - reik skaityt sutartį kokią esi pasirašiusi. ir ten turi būti visos sutarties keitimo sąlygos. pvz. tarifus keičiant primiausia suderina su manimi, t.y. praneša iš anksto, kad kažkas bus pakeista ir tu turi laiko apgalvoti, o ne paima ir pakeičia.

o tai Tele2 neturi planų be interneto :hmm:  nu turi turėti. pasiimk pvz Pildyk tuo pačiu numeriu ir mokėsi 2,05

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 14 liepos 2017 - 12:38

Ristina, tai nenaršyk, o kiek tu mokėjai ir kiek tu nori mokėt, jei čia daug>? :D Be to visi Msng ir whatsup'ai irgi juk yra internetinės programos.

Tai aš ir nesinaudoju ir nesinaudojau tom paslaugom. O man jas pripaišo. Ir jokiom kitokiom programom nesinaudoju.

Ne € emė.

Nu tu įsivaizduok, eini pirkt siūlų, bet susimoki ir už numezgimą, kurio tau visai nereik. Mokėtum??

Atsakyti

Ką tas han reiškia tai nežinau dabar taip staigiai,o procentilių lentelės būna skirtingos. Vienos tik ūgiui,kitos tik svoriui ir trečios ūgio ir svorio santykiui. Pvz,jei svoris daugiau 75procentilės,tai jau storokas,bet jei ūgis kokia 90, tai santykis gaunasi geras,apie 50procentilė ir vadinas viskas ten gerai. O va jei svoris toks,o ugis ties kokia 10procentile,tai santykis bus ties kokia 75 ir reik kudintis ;) tai iš tavo tų trijų skaičiukų kuris yra kuris? :)

Ten triju vaiku. Tai va idomu kodel dickiui 75% viduriukui 50% mazgei 25%. Cia sako ugio svorio santykis. Matyt dickis pagal metus mazokas. O svoris... na jei sportuoja 5-6 dienas per savaite netikiu kad bus virsvoris. Bet pagal ugi matyt issivede kitaip. 

Cia i tas sveikatos pazymas mokykloms darzeliams kur suraso

Atsakyti

Aš neteisinu jų dėl keitimo, kaip kiti aš nežinau ir nenoriu žinot, nes jau omnitelis ir bitė seniai pasišikę man yra ir kainom ir kitais bajeriais,  bet tik sakau, kad galima pigiai kalbėt ir toliau :)

Atsakyti
aha ir as pagalvojau kaip per Watsap skambint nemokamai, jei ji tik su internetu veikia, o internetas mokamas
Atsakyti


Kerpena, neseniai kur apie sūnų ir šortus, gryn lyg apie save skaičiau, aš irgi nuo mamos slėpdavau visokius niekus, tokius kaip pamestą pirštinę, sugadintą mokykloje suolą (nors ne aš sugadinau), o kai peršaldavau, tai kosėdavau paslapčia į pagalvę  :oh: Kažkokia iracionali baimė buvo, kad nesupras, bars, pyks... :mega_shok:​ 

 

Tai va, man atrodė, kad dėl tokių dalykų, kaip drabužiai tikrai esu atvira kalboms ir variacijoms, niekada nesilaikiau kažkokių savo taisyklių.  Aišku ne visada  galėjom nupikrt ko ir kokios firmos nori, bet kad prieštaraučiau dėl šortų  keitimo ilgomis kelnėmis... Paskui paauglys irgi labai aštriai reaguodavao. Tarkim, nupirkau kedus. Sako - mergaitiški. Sakau - kuo? Nes kedai tokie visiški unisex buvo, matau gi kokius nešioja. Ir aiškinu, kad neliepiu jam nešiot, tik noriu suprast, kad kitą kartą žinočiau. Sako - tu nesuprasi. Gal kokią mergaitę kada pamatė panašius nešiojant. Tik paskui apie 15-16 metu atėjo toks etapas, kai pradėjo išsakyti kodėl tas ar anas netinka ir kaip turi būti, kad jam tiktų. Tai vyras stebėdavosi, kaip aš visokiuose turgeliuose be jo jam sugebu rūbus nupirkt ir įtikt. O jie kartą išėjo abu batų pirkt, tai grįžo abu pikti ir be batų, teko man eiti su juo ar kartą.

Atsakyti

Pasigooglinau tai dickio svoris didesnis. Bet jei imt 11 metu tai normalus. 10 didokas. 11 bus spalio gale :D zodziu geriau nesigilint

Atsakyti