Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ingriga, ar iveikei ji?

Atsakyti

Ne  :blush-anim-cl:  nesimezga, 1-2 eilutes pamezgu ir vėl padedu  :oh: vasarom man visada nesimezga  :( 

Atsakyti

Nu nesakyk, kad Čekija tik dėl alaus, nes nugi mes abstinentai :hmm:. Gal visgi atrasim ką pamatyt ir be pigaus alaus. 

Restar tikrai ne tik alus Čekojoje skanus,  :D ten nuostabi gamta  :wub: 

Atsakyti

Kultūra, pilys, keramika, granatai. Fantastiški žmonės!!!!

Atsakyti

o tai kokie čia telefonistai taip elgiasi :hmm:

maniškiai kažkaip gal ir brangino, bet jei aš pasirašiau sutartį tokiam planui, tai kol nepareikšiu noro, tai jie ne visai be mano leidimo gali keisti. nors realiai tokių planų jau kaip ir nebėra. iš kitos pusės, reik biškį parodyt tiems telefonistams, kad tau ne visvien, taip sakant parpieštaraut, tada pasirodo iš po prekystalio gali kokių nors bonusų pasiūlyt. ypač kai esi lojalus klientas jau kokia 15 metų :rolleyes:

Tele2 :B  ir esu sutartinis kleintas, tikrai daugiau nei 10metų :huh2:

Turėjau labai pigų planą. Na, kažkas ~1,5€ į mėnesį. Ir jei viršiju - susimoku. bet lb retai viršiju. Nes mažai kam skambinu.

Tai dabar, man "pagerino" sąlygas :D pridėjo kažkiek tų baitų interneto :D nemokamų žinučių ir nemokamų pokalbių :oh: Ir už tai (ko nenaudoju!!!) teks susimokėt. ... abydna.... Kažkaip pasijaučiau apgaudinėjama vidury baltos dienos laisvoj ir nepriklausomoj respublikoj.

O kai paskambinau paklausti, ko čia tokie nagli pasidarę, tai atgiedojo ditirambus, kad už tai užsieny bus skambučiai pigeu :lol: :oh: Durnių laivas.

Sakau, išeisiu pas kitus paslaugų teikėjus, atsakė - geros dienos :oh:

Atsakyti

Merginos, ar kas mezge is drops merino extra fine? Tiktu paltukui/megztiniui/ chalatui?

Atsakyti

Ristina, o tai jie patys pakeitė ir tada pranešė  :blink: 

Atsakyti

Ristina, o tai jie patys pakeitė ir tada pranešė  :blink:

Nu taip. Keičiasi  visiems nuo liepos 31d. Papigino paslaugas užsieny, tai dabar lups už paslaugas LT :oh:

Ne piniguose esmė, o nesąžininguose "žaidimuose".

Atsakyti

Aciuuuu uz patarimus :4u: Bandysiu kazkaip, Katuk patiko tavo ideja, bet kazin persukant ta aki ar nesigaus skirtingi to reglano takeliai, turiu omeny tas praplatejimas, :rolleyes: kai bus persukta ta akis? Ka manai?

Atsakyti

Ristina, ten  ne Tele2 pakeitė, pasikeitė kažkokia ES direktyva, ten nustatymai kažkokie, reikalavimai ir pan, dar kažkas ir visiems pasikeitė apsoliučiai.

Atsakyti

Bite man nepabrangino nieko :) ir jokių ten baitų nepriklijavo. Viskas išliko po senovei.

Kaip atsiimsi € už papigintus pokalbius užusieny? Atsakymas aiškus - pabrangint paslaugas LT. Logiška.

Atsakyti

Abelo tu geriau zinai. Ka tos HAN procentiles reiskia? Ten ugio ir svorio santykis. Bet nesuprantu per kuria vieta mano bernui sukust reik :D ar kad zemas ar kad storas🤔

Ką tas han reiškia tai nežinau dabar taip staigiai,o procentilių lentelės būna skirtingos. Vienos tik ūgiui,kitos tik svoriui ir trečios ūgio ir svorio santykiui. Pvz,jei svoris daugiau 75procentilės,tai jau storokas,bet jei ūgis kokia 90, tai santykis gaunasi geras,apie 50procentilė ir vadinas viskas ten gerai. O va jei svoris toks,o ugis ties kokia 10procentile,tai santykis bus ties kokia 75 ir reik kudintis ;) tai iš tavo tų trijų skaičiukų kuris yra kuris? :)

Atsakyti