Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Filmu neziuriu. Intikas tiek neveza. O knygos... siuo metu visokios lengvo turinio romaniuksciai. Su vienoda pradzia ir vienoda pabaiga :D parsisiunciu i telefona ir paskaitau.

Atsakyti

mes su vyru irgi auksti  175 ir 190, , sunus 191, o dukra tik 170  tepasieke  ( neuzauga :D  na gerai, maze :D )

bet 16 metu dar augimas nesibaigia... oi sunku buna su rubais . is patirties kalbu.  kai gero ilgio kelniu reik paieskot ir man :4u:

Atsakyti

31Lieja_medium2.PNG

Bildschirmfoto_2016-10-11_um_13.22.15_me

mosaic_crescentb_medium2.jpg

vorl-IMG_0732a_medium2.jpg

vorl-IMG_0723_medium2.jpg

IMG_0737_medium2.jpg

Atsakyti

Labas rytas,

Dontstop prajuokino :D 

Ristina, ir man įdomu, kokie čia telefonistai :hmm: 

Mūsų tai interneto ir TV tiekėjai labai stringa ir dažnai :rolleyes: Aš kai TV beveik visai nežiūriu, tai man vienodai ir internetas tel neribotas, o bernai tai pyksta :D Labai jau greit savo turimus resursus išnaudoja.

Kerpena, aš irgi pritariu, gal geriau jau čia rašytum  :mirksiukas: Jei ko aš pati ir negaliu patart, bet labai suprantu tokią būseną.. Ir dalintis tikrai geriau.

Pastaruoju metu negaliu knygų skaityt, jei nors kiek nuobodi pasirodo. Anksčiau varydavau vis tiek iki galo :D Jau gavau perspėjimą iš bibliotekos, kad vėluoju grąžinti :D Tai gal pirmąkart reiks grąžint neperskaitytą knygą, paliksiu geresniems laikams.

Gal kas nors turit patirties su savaime prisipučiančiais kilimėliais? Kelioniniais, ant žemeės miegot. Ir turit kokių nors rekomendacijų? Draugų mergaitė nusipirko pernai, bet sakė, niekuo nesisikiria nuo tų paprastų jogos kilimėlių, miegot ne minkščiau :D Sakau, gal kokie gudresni yra  :ax:​ 

Atsakyti

Sveikos,

na, va, Donstop ir išlindo yla iš maišo, kodėl taip greit mezgi :), mažučiukai tie tavo mezginukai, nors iš foto ir neatrodo :). Nepyk tik :4u: . Akivaizdu, kad energijos kiekis pas tave vis tiek aukščiausioj procentilėj :4u: .

Nu nesakyk, kad Čekija tik dėl alaus, nes nugi mes abstinentai :hmm:. Gal visgi atrasim ką pamatyt ir be pigaus alaus. Nes jau panašu, kad vyras vakar per naktį dėliojo būtent į Čekiją.  Jeigu rimtai, tai noriu aš ir kalnų, bet realiai bijau, ar paveš sveikata. Nes man užeina silpnumai, kad kojų nepavelku. O ir mažai zyzlai ima staiga viską skaudėt, kai reikia daugiau vaikščiot arba tvarkytis :). Tai noriu biškį šio, biškį ano, pernelyg nepersitempiant. Per atostogas labiausiai džiaugiuosi, kai galim gyventi savo rimtu, mėgautis viskuo, kiek tik norisi, o ne siekti rekordų ar daugiau pliusiukų susidėti prie lankytinų objektų.

Šarange, ne, didysis ne krepšininkas. Mažasis jau trejus metus atlankė ir dar neketina mesti. Ir realiai jis lenkia brolio augimą pagal savo amžių. Aš irgi nesistebiu savo vaikų ūgiais :), netgi maloniai apsidžiaugiu, kai atsiranda tarp bendraamžių koks nors aukštesnis vaikas.

Atsakyti

Labos :4u: 

Nuoru Kerpenai palaikymo balionciku nusiust :4u: Man labai patinka tavo postai :wub: rasyk, but, dalinkis :mirksiukas: 

SOS HEPL PAGALBOS  :D merginos gal galit parasyt kas mezget kisenetas kaip daret reglano takeli kisenem, turiu omeny ar galit pamokint kaip teisingai uzdet platinimo akis :ax: kai savo kiseneta mezgiau dariau kaip visada, kaip ir peciu reglana, bet ka paskui pastebejau kad tos kiseniu kostes man gula i viena puse :( nemoku paaiskint, bet jutau kad kazka ne taip dariau, ar galetumet kuri pasidalint patirtim kaip reiketu tas akis gerai uzdet kad butu gerai, parasiau cia kazkaip keistai  :rolleyes: bet gal kuri suprattot ka nuorejau pasakyt :ax: 

Atsakyti

Labos :4u: 

Nuoru Kerpenai palaikymo balionciku nusiust :4u: Man labai patinka tavo postai :wub: rasyk, but, dalinkis :mirksiukas: 

SOS HEPL PAGALBOS  :D merginos gal galit parasyt kas mezget kisenetas kaip daret reglano takeli kisenem, turiu omeny ar galit pamokint kaip teisingai uzdet platinimo akis :ax: kai savo kiseneta mezgiau dariau kaip visada, kaip ir peciu reglana, bet ka paskui pastebejau kad tos kiseniu kostes man gula i viena puse :( nemoku paaiskint, bet jutau kad kazka ne taip dariau, ar galetumet kuri pasidalint patirtim kaip reiketu tas akis gerai uzdet kad butu gerai, parasiau cia kazkaip keistai  :rolleyes: bet gal kuri suprattot ka nuorejau pasakyt :ax: 

Atsakyti

Soli-sol. mano kišenės irgi gula vienon pusėn... .taip kad, neturiu patarimo. teoriškai galvočiau, kad reiktų uždedant akį sukt į kitą pusę .na, ten akis uždedama išmezgant iš tos pat akies dvi, kabinant už kitos sienelės, tai vat galvoju, jeigu kabinant tą sienelę persukt į kitą pusę... na, tikiuosi supratai :D  ką norėjau pasakyt

Atsakyti

aš kišenėtai ir reglano linijom ir kišenėm dėjau vienodai, iš vienos pusės į vieną šoną sukau iš kitos pusės kitaip. bet negaliu pasakyt kad idealiai linijos gula

Atsakyti

Labas rytas

Kerpenai  :4u: 

Atsakyti

Soli-sol. mano kišenės irgi gula vienon pusėn... .taip kad, neturiu patarimo. teoriškai galvočiau, kad reiktų uždedant akį sukt į kitą pusę .na, ten akis uždedama išmezgant iš tos pat akies dvi, kabinant už kitos sienelės, tai vat galvoju, jeigu kabinant tą sienelę persukt į kitą pusę... na, tikiuosi supratai :D  ką norėjau pasakyt

aš kišenėtai ir reglano linijom ir kišenėm dėjau vienodai, iš vienos pusės į vieną šoną sukau iš kitos pusės kitaip. bet negaliu pasakyt kad idealiai linijos gula

Taip. Ir dar patikrinti, ar siūlas neskersuoja. Visoms ratu mezgamoms suknioms aktualu.

Atsakyti

Kišenėtos nemezgiau, bet reglanui patiko toks akių uždėjimas  :mirksiukas:


Pridėta:

Atsakyti