Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Kerpeną man irgi liūdna skaityt :( bet iš kitos pusės suprantu kaip jauties,nes mano mama labai panašiai kalba ir nieko nesiima,nei meilės sau,nei seniai pamirštų pomėgių, nei naujai išbandyt ko nors :( rutina ir tiesiog plaukimas pasroviui :(


Na aš dar mezgu kažkiek ir skaitau. :) Nors mano skaitymas tai sakyčiau toks nesveikas, kai jau įkrentu, tai negaliu išlipt turbūt irgi bėgimas nuo gyvenimo.

Atsiprašau, kad čia rašinėju tokias savo juodumas.  Kelis kartus jau supratau, kad tikrai negerai darau, bet vakar vėl kažkaip gavosi. :blush-anim-cl:

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Restar mergina pavijo mano mažajį  :D  ir įtariu, praaugs  :D 

Atsakyti

Labas rytas :)

Kerpena, gali drąsiai rašinėt :4u:  mes čia tam ir esam ir komentuojam,nes mums rūpi :4u: Kai išsikalbi gi dažniausiai kažkiek lengviau ant dūšios pasidaro,o daugiau virualiai nelabai ką galim padėt  :unsure: džiaugiuos, kad dar mėgsti knygas ir mezgimą  :mirksiukas: gal knygos iš dalies ir bėgimas, bet kartais jose atrandam ir kažkokius atsakymus sau arba įkvėpimo keltis ir eiti  :victory2: 

Restar vaikų ūgiai manęs irgi nestebina,nes mačiau mamą :P o ir tėtis tikriausiai ne 150cm,nors dar nemačiau :D :P

Atsakyti

gadget batai man stipriai patinka,bet kaina  :blink:​ nu ne iš mano šeimos biudžeto... :(

Atsakyti

Pafotkinau skarą. Fotkes vakare sukelsiu.

Labas!!

Donstop 20euriniai sapnai  :lietuva: va čia tai priklausomybė nuo pliurpesių, ką... Mirkt mirkt.

Atsakyti

Nuo ryto pyktis jama  :unsure: pabrangino telefonistai savo paslaugų planus  :unsure: dvigubai. Su intencija "kad žmogui būt geriau" :mad2:​ 

Atsakyti

Prajuokino Dontstop sapnai  :D  :super: 

Kerpena, rašinėt gali ką nori ir kiek nori, ne nuo mūsų reik tas mintis varyt, o nuo savęs  :4u:  :) 

Aš irgi Restar atžalų ūgiais nesistebiu ir taip žinojau, kad aukšti, nu tik didysis tai jau žiauriai aukštas, krepšinis nekabina jo? :)

Atsakyti

Restar turbut koks 180 vyras panasiai. Tai ner ko stebetis :)

Pazymas sutvarkiau. Ir nezinau kaip ten tos procentiles skaiciuojamos 75 25 50

Laba

Atsakyti

Labas rytas,

Pirmiausiai Kerpenai. nu kad nesijaustum kažkokia ten išsikirtinė (neigiama), pasisakysiu, kad knygos mane veikia panašiai. įkrentu, negaliu išlipt ir įsijaučiu, kad net rodos gyvenu toj istorijoj dar kelias dienas pabaigus, nekalbu apie patį skaitymo etapą.

kaip su tuo tvarkausi? nu ne visada ir norisi tvarkytis. bet. pvz, kaip save stabdau nuo skaitymo besaikio. imdama knygą į rankas, užsibrėžiu sau trumpalaikį tikslą - iki skyriaus pabaigos, jei skyrių nėr arba jie didokoki, iki tam tikro gražaus skaičiaus puslapio. ir neleidžiu sau skaityt toliau. dedu knygą į šoną ir mąstau-gyvenu-tame, ką perskaičiau. dėl įsijautimo, tai ne visada save stabdau, nu nes visai kartais smagu permąstyti, o kaip aš, o kodėl ir panašiai. tik stengiuosi bent kokią smegenų dalelę palikti realiam gyvenimui :D

ir dar - nu mes tau ir sakom, kad reik bendraut. tai būtinai rašyk ir čia, kaip jautiesi. pridalinsim krūvą patarimų :D  gal ir ne visai tinkamų, bet gi duok moteriškėm pasisakyt. žodžiu - užsidaryt nesveika :D

aš tai nustačiau, kad mano energijos trūkumas susijęs su hormonais. stabiliai periodiškai užeina toks nieko nenorėjimas ir negalėjimas. vakar toks panašiai ir buvo.... spėjau apicordint užmestuką ir out. miegelis užvaldė tiesiog momentaliai. o šiandien kelionė į rūgpienius, taip nesinori, vakare po darbo... bet va, radau pliusą :bigsmile:  nugis ne 6-8 valandas, kaip senais laikais. o tik varganas 1,5 val.

oj, Freke - Restar vyriškis grečiau koks 190 :D

Atsakyti

Nuo ryto pyktis jama  :unsure: pabrangino telefonistai savo paslaugų planus  :unsure: dvigubai. Su intencija "kad žmogui būt geriau" :mad2:​ 

o tai kokie čia telefonistai taip elgiasi :hmm:

maniškiai kažkaip gal ir brangino, bet jei aš pasirašiau sutartį tokiam planui, tai kol nepareikšiu noro, tai jie ne visai be mano leidimo gali keisti. nors realiai tokių planų jau kaip ir nebėra. iš kitos pusės, reik biškį parodyt tiems telefonistams, kad tau ne visvien, taip sakant parpieštaraut, tada pasirodo iš po prekystalio gali kokių nors bonusų pasiūlyt. ypač kai esi lojalus klientas jau kokia 15 metų :rolleyes:

Atsakyti

Su knygom ir filmais man dabar depresija. Labai rimtų, įtraukiančių, sudėtingų nenoriu, o lengvos istorijos manęs neužkabina, tai vėl gi lieku nepasitenkinus, žodžiu visaip blogai :D Pvz. detektyvinės knygos man labai patinka, bet nuo jų ir aš atsitraukt negaliu, tai gaunasi tada kaip ligonis koks, nieko negali daryt tik skaityt, ieškot progos paskaityt ir nuolat galvot apie tai, tai todėl vengiu pradėt :D 

Atsakyti

Katuk, as turejau mintyje kad Restar jau didele tai vyras bus panasus ar net didesnis. Naturalu kad ir vaikai dideli. Bernams gi tas suolis apie 15-17 metus buna. 

Abelo tu geriau zinai. Ka tos HAN procentiles reiskia? Ten ugio ir svorio santykis. Bet nesuprantu per kuria vieta mano bernui sukust reik :D ar kad zemas ar kad storas🤔

Atsakyti