Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas

pas mus lietus kaupiasi.dangus pilvu zeme braukia.

verdu paskutines braskes.

vakar pavyko ardymas bet ne pamezgimas, nes gerdama kava atsiverciau knyga.....

Lietuti, sitas serialas jau du kart suziuretas, knygos suskaitytos pusantro karto.filme man patinka gamtos vaizdai ir mezginiai.

Atsakyti

gadget - super vyro super fotkė  :super: 

Atsakyti

Sveikos :4u:

Ateinu pasilabinti, preiš nerdama į "plėšinius"... Ariu, ariu, bet jau paskutinės dienos ir mausim visi į kalnus dviems savaitėms. :wub:

Antradienį čia tokio strioko apturėjau. :blink: Visai netyčia atsiverčiau Vaivos pasą ir pamačiau, kad jis jau du mėnesius negalioja   :oh:Buvau 120% tikra, kad pasą dariau praeitą rudenį ir jis galioja iki 2021 metų (pasirodo ten tik ID kortelę gaminau). :oh: Jei ne laimingas atsitiktinumas, pasą į rankas būčiau paėmusi šeštadinį, prieš pat išvažiavimą. :unsure: O kad per paprasta nebūtų - Vaiva su seneliais prie ežero poilsiauja. :D Žodžiu, mažė buvo greituoju būdu "teleportuota" į Vilnių, sumokėjau melejoną pinigų ir naujas pasas jau mano rankose, bet kažkaip nuo strioko tai vis dar negaliu atsigauti...

Mezgimo fronte vakar ardymas ištiko - negailestingai išardžiau savo prabandybinį malabriginį, o turėjau jau beveik visą nugarą numezgus, kokiais 3-4 cm per plati gavosi...

Atsakyti

haden_b_500_medium2.jpg

 

MMP-XT1B5028_medium2.jpg

 

MMP-XT1B5046_medium2.jpg

 

20161125_LM_Arkitektmuseet_368_medium2.j

 

110903km029_medium2.jpg

 

110903km126_medium2.jpg

 

DSCF6577_medium2.JPG

 

13-09-29a084_medium2.jpg

 

Knits-Fall-2016-0691_medium2.jpgKnits-Fall-2016-0718_medium2.jpg

Atsakyti

Lace, o, einu patikrinti vaikų dokumentų.

Aš tai galvojau "ažušventė moteris", o tu ...kaip Restar ;) Fotkės nekartosiu.

PS taj pamezgei makromėginuką ( ir parašei prabandybinį ).

Atsakyti

20151028_LM_Ekeberg_0575_medium2.jpg

 

20151028_LM_Ekeberg_0545_medium2.jpg

 

20151028_LM_Ekeberg_0742_medium2.jpg

 

20151028_LM_Ekeberg_0332_medium2.jpg

 

110903km018_medium.jpg

 

 

 

IMG_1959_medium.JPG

 

20150201_135000_medium2.jpg

 

image_medium2.jpeg

 

modelled_colour_correct-1_medium.jpg

 

2014-06-04_15.16.42_medium2.jpg

Atsakyti

Lace, o į kokius kalnus važiuojat, kad paso reikia?

Mano pačios pasas baigia galioti. Mano dar tas senas, kurį gavau kai 25 suėjo. Vyras dėl kažkokių kelioninių priežasčių daug anksčiau pasikeitė. Bet galvoju, kad kortelę darysiuos, nes nelabai kur važiuoju, kad paso prireiktų, o jei jau prireiks netikėtai, tada ir pasidarysiu.

Dukra tik neseniai pasą pasidarė, nes dar kol 18 nėra, tai labai apsimoka už pusę kainos pasas, o galios jis nemažai, taip pat ir sūnus prieš pora metų spėjo prieš pilnametystę pasidaryti.

Atsakyti

Sveikos, kazkoks mieguistas ir nedarbingas rytas.

Katinas uz elgesi siryt gavo pliusa - terorizavo jis mane vos akis pramerkiau, tai ant keliu uzlips, tai siaip palei kojas trinas, tai kniauksedamas i virtuve eina, nuejau ir as neapsikentus, gavojau gal Mantas i jo indeli ant maisto ka nors uzpyle netycia ar uzmete, o kacas ant kedes ir i spintele visaip bando demesi atkreip, gi pasirodo Mantas vakar vakare i saldytuva neidejo daktariskos desros, tai vargsas gyvunas visa nakti kankinosi ir dar kvaila seimininke visa ryta nesuprato ko jis praso  :oh:

Atsakyti


Dukra tik neseniai pasą pasidarė, nes dar kol 18 nėra, tai labai apsimoka už pusę kainos pasas, o galios jis nemažai, taip pat ir sūnus prieš pora metų spėjo prieš pilnametystę pasidaryti.

as irgi planavau taip pataupyt, bet kai i Stanbula skridom paso prireike, suziurejau, galioja iki metu pabaigos, tai tada jau vel kortele darysiu, nors Mantas jau prie duru stovejo pasiruoses - vaziuojam korteles daryt, labai jam patiko kai fotografavo ten :D


Atsakyti

Labos :4u:

Lace, o tai ID kortelė netinka? Tai visi keturi važiuosit į kalnus? Aš kažkap supratau kad dviese :mirksiukas: .

Gadget, oooo Gadget, perduok vyrui linkėjimų :wub: Kurioj vietoj jis čia dviračiuoja? Gal buvo pas mus Akmenėj o gal praeitą svaitę Kurtuvėnuose? Gal važiuos kitą šeštadienį į Panevėžį? Kokie jie visi panašūs, su tom aprangom :D , kokią komandą atsovauja? Tu su tokiu nedviračiuoji? Gal važiuoji su vaikais jo palaikyt palaikymo komandoj :D Labai daug su šeimom suvažiuoja, gražu žiūrėt :wub: Mes su vyru dabar taip užsikabinom :wub: bijau ar neteks plentinuko į MTB trasą keist :D

Atsakyti

Mumi vyrs turi abu, dar bėgioja pilną maratoną ir gerai grilina. Komanda parašyta ant marškinukų. Fotkė iš Vilniaus, Panevėžy būsim. Aš dviračiu važiuoju savo malonumui ;) Vaikai dalyvauja lenktynėse ;)

Vysks?

Atsakyti

Mumi vyrs turi abu, dar bėgioja pilną maratoną ir gerai grilina. Komanda parašyta ant marškinukų. Fotkė iš Vilniaus, Panevėžy būsim. Aš dviračiu važiuoju savo malonumui ;) Vaikai dalyvauja lenktynėse ;)

Vysks?

nevysks :D

smalsutė, ane

man klausimuks, gi anksčiau tavo vyrs nebuvo toks sportinyks toj srity - dviračių?

labas dienas

šiandien totaliai pramiegojau :B

Atsakyti