Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Po antklode, tai gal kokį slaptažodį bus galima užsidėt? :hmm:​ 

Atsakyti

Arba kas nors teleportuosis pas tave po antklode "netyčia". 

:hihihi: 

Atsakyti

 

 

Vilmak, o kas konkrečiai jam kompuose patinka, ką jis veikia prie kompo? Ir genetika, ar dėl to, kad įdomu, ar dėl to, kad daug mokėsi ta tema?

 

 

Oi ne, Lietuti,  :D , ne tik po Akropolį vaikščiojo....mokėsi jis daugiau, nei programoje....ir programavimo, ir tinklapių kūrimo...O genetika...mokėsi papildomoje biologijos mokykloje, tai iš visos biologijos, genetika labiausi patinka( bet čia vėl įžvelgiu  ryšį su programavimu   :D ) Iš genetikos rašinio ir prizinę vietą respublikoje turi...

 Bet ką jis veikia prie kompo aš sąžiningai atsakysiu-nežinau   :lol: bet sėdi, kaip Restar sakė, per naktis.... :oh:​ bet kas iš jų dabar nesėdi?  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 12 liepos 2017 - 22:04

Vilmak  :4u: Tegu renkasi pats, tiesiog palaikyk. Man šios sritys irgi panašios atrodo, o gyvenimas paskui visaip susisuka ir išvinguriuoja.

Apie teleportacijas smagiai prirašėt  :D Aš norėčiau dirbt toj komandoj, kuri tas teleportacijas realizuos  :rolleyes: Norai pildosi, vat. Būtinai prie kokio nors tokio projekto gyvenime prisidėsiu.

Prisipažįstu, drakius pašėėėlo  :rolleyes: Reikėjo tik rožinių siūlų mano užsakovei. Nu bet tai kaip sau brangiausiai neprisipirksi... Vėl lagaminas neužsidarys.

Ir dar knygų krūvą turiu. Gavau dovanų lietuviškų  :wub:  :wub:  :wub: Statkevičiaus suknelių pašto ženkliukais apklijuotų  :wub: Dar ir senesnių neskaitytų visą lentyną turiu.

Ir ant Svetimšalės per LRT užsikabinau  :rolleyes: 

Atsakyti

labas rytas...nu pagaliau pamezgiau masinoj nes stora knyga tampytis nepatogu, palikau ant lentyneles (aisku as jos dar ir elektronine versija turiu jei ka :D )

 

bet tai skauda kaires rankos pirstus...lyg buciau persimezgus ir labai spaudus mezgini ta ranka. bet pastarosiom dienom nemezgiau, gal nuo pilateso :huh2:

 

kito zmogaus mintis suprasti vistik yra nerealu, nebent kartu tada teleportuot emocijas jausmus ir t.t.

nenoreciau :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 13 liepos 2017 - 07:29

Labas rytas,

Koks rytas...  :wub:  Tikras vasariškas, o kiek gi tokių buvo.... Nors jau vasara įpusėjo...

Labai smagiai vakar su vyru padviračiavom po lietaus iki lajų tako.  :bicycle: 

APrisiminiau, kaip meetą spa darėm su gadget, o gadget vyras lapkr. men su šortais blaškės :D

Ir nubružinau nugarą linui, sugalvojau išeitį, dalį peties susiuvau, o likusią užmegsiu už kaklo  :rolleyes: 

Atsakyti

Labas rytas,

ingriga - labai gražiai atrodai ir tas dryžius tau tinka :didis:

Atsakyti

Šarangė, 13 Lie 2017 - 08:31, parašė: Labas rytas, Koks rytas... :wub: Tikras vasariškas, o kiek gi tokių buvo.... Nors jau vasara įpusėjo... Labai smagiai vakar su vyru padviračiavom po lietaus iki lajų tako. :bicycle: APrisiminiau, kaip meetą spa darėm su [b]gadget[/b], o gadget vyras lapkr. men su šortais blaškės :D Ir nubružinau nugarą linui, sugalvojau išeitį, dalį peties susiuvau, o likusią užmegsiu už kaklo :rolleyes:

 

Ir sausį šortai yra apranga. Ir išvis, va kaip važiuot reikia

Priedas  download_20170711_200926.jpg   377,03KB   1 Parsiųsta kartų

 

Čia manavyrs centre.

 

Retsykiais ir kostiumą apsirengia. Tadaaaaa aš nemezgu.

 

 

 

Ahoj

 

 

Lietuti, ajsiu pirk pašto ženklų.

 

Vakar buvau ekskursijoj po miestą su puikia gide. Galiu rekomenduot.

 

 

 

 

Atsakyti

Ps ingrigos/ristinos dryžius smagus, matosi.

Şarangės sprendimas ne viską siūti - geras, pritariu!!!

Atsakyti

Kokias mintis, pas kokį šefą... Siūlus teleportuot. Arba į kokią vip siūlinę. Škia, mąstykit realiai.

Atsakyti

Mano mieste, rytas tikrai ne vasariškas  :D​ bet man ir tokie lb patinka.

Atsakyti

IMG_6947_medium2.JPG

6_medium2.jpg

4058561419_e8df9327cc_z.jpg

3312017-0043_medium2.jpg

zostera1-med_medium2.jpg

IMG_1263_medium2.JPG

IMG_1619_med_medium2.jpg

171mod25_92604_medium.jpg

Roma_2_medium2.jpg

Box_Pleat_Scoopneck_front_view_The_Knitt

Atsakyti