Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O, Ingriga  :bigsmile: labiausiai patiko, kad buvo tikslas sumegzt siūlus, bet kų vistiek liko  :D 

Kerpena, Marijamolė buvo aplankyta. Ir su kolektyvu papuolėm į tiesioginę mišių transliaciją  :D​ 

Atsakyti

:4u:

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 12 liepos 2017 - 18:25

Dėl IT ir genetikos siūlau pačiam su savim pabūt ir pagalvot, kas arčiau širdies  :4u: Mane nukreipė į ten, kur protingiau, ir vis dar pagalvoju "o kaip būtų, jeigu..."  :rolleyes: Nors dirbu pagal specialybę, ir gaunasi gerai, ir pešasi dėl manęs, bet nesu įsimylėjus. Pripratus gal labiau.

 

 

Tai va, kad sunku tą širdį padalinti.    :rolleyes:  IT, kompai, kaip daugeliui vyrukų, iki kaulo artima....Biologija paskutinius tris metus netikėtai įtraukė, tad labai daug ir noriai mokytasi, daug dūšios ir laiko jai atiduota....Dabar, kaip kūdikiai dvyniai, abu brangūs.....   :rolleyes:

 

Ristina, sveikinu tapus tiesioginio eterio dalyve   :bigsmile:​ 

Ingriga labai gražiai Ristina papuošė tave.   :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 12 liepos 2017 - 18:26

ingriga, kokia grazi panele su dryzuotu uzmestuku :) labai grazus duetas. bravo Ristina :)

Atsakyti

Ingriga, gražu  :super: 

Vilmak, o kas konkrečiai jam kompuose patinka, ką jis veikia prie kompo? Ir genetika, ar dėl to, kad įdomu, ar dėl to, kad daug mokėsi ta tema?

Apskritai, man pasakymas "patinka kompai, stos į IT" (čia jau netaikau asmeniškai, čia jau vos ne lietuvių k. posakis :)) sukelia daug klaustukų  :mastau: O jei panelei patinka į Akropolį vaikščiot, tai jai reik stot ir pardavimų mokytis?  :mastau: 

Atsakyti

Aš tai laukiu galimybės teleportuot ir perduoti info mintimis. :D

Mezgu su užsidegimu. Jau pusė megztuko yra. Bus avietinis šiltukas.

Atsakyti

  :mastau: O jei panelei patinka į Akropolį vaikščiot, tai jai reik stot ir pardavimų mokytis?  :mastau:

Kokių dar pardavimų  :blink: 

Tik dizainere arba stiliste  :B 

Atsakyti

Kokių dar pardavimų  :blink:

Tik dizainere arba stiliste  :B

Gyvenimo būdo?  :D 

Atsakyti

Kokios gražiai paprastos bliuskelės :bigsmile:

 

Priedas  19959042_10154985245074582_5862199236320809678_n.jpg   91,31KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Gyvenimo būdo?  :D

O ką  :D pomėgis vaikščiot po Akropolį yra tam tikras gyvenimo būdas  :D 

Iš tikro tai sunku čia ką nors nuspėt, nes kai atidžiau pažiūri  :B  ... kartu baigę kursiokai dirba labai skirtingus darbus, o tą patį darbą dirba žmonės baigę skirtingus fakultetus ... gyvenimas nenuspėjamas  :D 

Ir bijau, kad teleportacija su mintiniu informacijos perdavimu įneštų dar daugiau sumaišties  :unsure: kažkaip nemaloniai man tokia perspektyva atrodo  :rolleyes: 

Atsakyti

Nite, dirbant tarptautinėje kompanijoje, kai tu esi Lietuvoj, o tavo bosas už 1000 km, na sudėtinga per skaipą "santykius akis į akį" išsiaiškint. Kol nuskrendi, tai ir praeina noras. O teleportu, šast ir viskas. :D 

Apie profesijas. Pažįstu serbą, kuris baigė statybų inžineriją, labai gerai įvaldęs programavimą, dirba finansų direktoriumi. Arba kitas. Studijavo mediciną, po 6 metų persigalvojo ir pasuko į finansus. Studijų pasirinkimas po mokyklos yra toks komplikuotas reikalas, todėl savo vaikus palaikysiu, jei jie studijuodami norės pakeist kryptį.

Atsakyti

Nite, dirbant tarptautinėje kompanijoje, kai tu esi Lietuvoj, o tavo bosas už 1000 km, na sudėtinga per skaipą "santykius akis į akį" išsiaiškint. Kol nuskrendi, tai ir praeina noras. O teleportu, šast ir viskas. :D

Teleportas galios ne tau vienai :lol: susidursit su kolega kaktom pas piktą bosą kabinete. Arba kas nors teleportuosis pas tave po antklode "netyčia". Vienžo, eismo taisyklės man pernelyg sudėtingos rodosi  :rolleyes:

Bet kai kam ir interneto protokolai per sudėtingi rodosi  :angel_not: 

Atsakyti