Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nea, pas mane tiesiai

Atsakyti

Vienu žodžiu, vieną pusę jau turiu, šiandien tek nubružint nugarą ir bandyt sumontuot, jei ne, teks keist užmanymą ir daryt įprastus pečiussu įprastu kaklu, čia taip save guodžiu, kad tai blogiausia, kad gali nutikt :D Šiaip turiu 9x50g, kaip užsimojau raštuot, taip nekukliai, galvoju bus laisviau susisiaust, tai suėjo 2 kamuolaičiai vienai pusei, daba bijau, kad siūlo maža bus, tas irgi gali priverst keist įdėją :D

 

Dar noriu bliuskės alternatyvios tai mėlynai džinsinei ir dar noriu lengvo, bet poilgio megztinio medvilninio susiaučiamo su kišenėm, bet abu tingiu bružint... ir vaikų nėr, atrodo, nieks netrukdo, bet...  :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 12 liepos 2017 - 14:53

image_3_medium2.jpegimage_medium2.jpegDSC_0179_medium2.jpgDSC_0750_medium2.JPGSERENITE5_medium.JPG_TS24566_medium2.jpg

Atsakyti

Vienu žodžiu, vieną pusę jau turiu, šiandien tek nubružint nugarą ir bandyt sumontuot, jei ne, teks keist užmanymą ir daryt įprastus pečiussu įprastu kaklu, čia taip save guodžiu, kad tai blogiausia, kad gali nutikt :D Šiaip turiu 9x50g, kaip užsimojau raštuot, taip nekukliai, galvoju bus laisviau susisiaust, tai suėjo 2 kamuolaičiai vienai pusei, daba bijau, kad siūlo maža bus, tas irgi gali priverst keist įdėją :D

Dar noriu bliuskės alternatyvios tai mėlynai džinsinei ir dar noriu lengvo, bet poilgio megztinio medvilninio susiaučiamo su kišenėm, bet abu tingiu bružint... ir vaikų nėr, atrodo, nieks netrukdo, bet...  :oh:

Zara tau numezgė. 16 e. Puikusss

Pernai buvo melsvi ir rudi, şiemet lateees, raudoji i dakažkoki

Atsakyti

Zara tau numezgė. 16 e. Puikusss

Pernai buvo melsvi ir rudi, şiemet lateees, raudoji i dakažkoki

Ką tokį numezgė? :D Prašom vaizdais kalbėt :D

 

Nors šiaip, aš gal greičiau nusimegsiu, nei pasieksiu zarą :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 12 liepos 2017 - 15:27

Ką tokį numezgė? :D Prašom vaizdais kalbėt :D

Nors šiaip, aš gal greičiau nusimegsiu, nei pasieksiu zarą :D

šiaip Zara jau turi ir el. parduotuvę. jeigu ką. tik tiek, kad pristatymas beveik 5 eurai. atsiėmimas parduotuvėj nemokamas.

Atsakyti

priekis gražus, bet va rankovės nelabai....

L9998976_medium2.jpg

Atsakyti

Zaros fotkes tik žmogams gąsdinti galima naudoti.

Ilginto užpakalio susiaučiamą užmestuką numezgė, plonai viskozinį ir jaukų.

Atsakyti

Labos

aš šiandien irgi iš namų dirbu su kompu ir mezginiu :)

Šaunuoliai moksliukai, šaunuolės mamos  :super: 

Dėl IT ir genetikos siūlau pačiam su savim pabūt ir pagalvot, kas arčiau širdies  :4u: Mane nukreipė į ten, kur protingiau, ir vis dar pagalvoju "o kaip būtų, jeigu..."  :rolleyes: Nors dirbu pagal specialybę, ir gaunasi gerai, ir pešasi dėl manęs, bet nesu įsimylėjus. Pripratus gal labiau.

Nesutinku su Gadget, kad iš programerių į vadovus eina dėl to, kad darbo krūvio mažiau būtų... Paprasčiau viskas - dažniausiai tai pinigai, ambicijos. Dėl darbo laiko kiekvienas pasirenkam kiek dirbti, nes darbo visada yra ir dead-line'ai visada spaudžia.

Dabartinė fantastika man visai nefantastiška atrodo  :rolleyes: Aš kažkaip kaip tik už pažangą, man atrodo, kad žmonės savo smegenų pakankamai neišnaudoja  :rolleyes: Nors aš kai įtempčiau panaudoju, galvą skauda  :oh: Ot blondinės genai...

Gražus užmestukas, smagios foto  :super: 

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

šiandien buvau tooooli tooli nuo mezgimo  :D bet už tai transliavo radijas  :D aišku, ne įprastas, o Marijos  :D 

Atsakyti

Šiltutis, minkštutis, lengvutis :wub:

Džiaugiuosi, kad dr. iš savo lobių leidžia Ristinai megzti :D

[url=http://radikal.ru]f641b9666ca4.jpg[/url]

Atsakyti

šiandien buvau tooooli tooli nuo mezgimo  :D bet už tai transliavo radijas  :D aišku, ne įprastas, o Marijos  :D

Ir kur tu čia buvai?

Kartais visai mėgstu kai kurias to radijo laidas.

Atsakyti