Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tai kad nereik nė fantastikos :D tik geros atminties :mirksiukas:

Niekad neužmiršiu vieno doktoranto veido, kai pasakiau jam, kad aš gavau aukštojo mokslo diplomą, kai personaliniai kompai buvo retenybė :D ot "gūdūs laikai" buvo :lol: jau nekalbu apie laidinius telefonus ir tarpmiestinių pokalbių "stebuklus" :lol:

Baigtas mezginys yra gerai, jei jis tinkamas. O jei netinkamas, tai - trukt už vadžių (t.y. siūlo galo) ir vėl iš pradžių :lol:

nu jo, bet iš tikro buvo ne  vienam filme vaizdiniai skambučiai kaip fantastinis elementas ir vualia - turim, o eiliniam žmogeliui tikrai nearodė, kad tai realu, nebent kokiam rimtam mokslinykui

nežinau dr ar tinkamas. turiu vieksmo vienam vakarui - sukaišiot siūlgalisu ir išskalbti. tada bus matyt. nors abejonė kirba.

ir gerai Šarangė pastebėjo, kai ateina ta abejonė, tai ūpas dingsta....

Atsakyti

blyn, kas daros paskutiniu metu, kažkiap pirštai klaviatūra bėgiot su mintimis nespėja :D  ir gaunasi žodžiai iškraipytai parašyti. kartais netingiu perskaityt, ką parašau, o kartais ir nepaskaitau. SORIUKAS :4u:

Atsakyti

Ta proga sutvirtinkit arba paneikit abejones, kaip manot, ar linas tinkamas tokiems pečiams-kaklui? Kažkaip atrodo, kad reikia čia elastingumo ir siūlo minkštumo/tamprumo, ko linas neturi.... Ir kažin kaip čia rankovė suformuota? Mezgu, aišku, tai viską iš akies, bet idėja tokia, idomu, kaip čia man gausis...  :hmm: 

image_medium2.jpg

image_medium2.jpg

Atsakyti

man tai šita konstrukcija jokiam siūlui neatrodo patogi :hmm:  lyg ir turėtų slysti nuo tų pečių. o ir raukšlė priekyje metasi

o nenori įmaišyt į liną kokio nors kito siūlo? kad irmerino giją?

Atsakyti

Tokia konstrukcija nepatogi jokiam siūlui. Tai jei esi pasiryžus nešiot nuolat nuo pečių smunkantį rūbą - linas reikalo nepagadins :rolleyes:  

Spėkit, ką veikiu :D 

Atsakyti

Dyyrbi mezginį numetus :)

Atsakyti

 Nu ne, nedarysiu taip, kad smuktu, labiau per pečius ir kaklą juosta  eis, bet aš taip įsivaizduoju, kad jei per pečius temps, tai per kaklą bus garunkšnis, arba atvirkščiai... 

Atsakyti

keista, maniškis rūbas iš rogutinio kašmyro nuo pečių nekrenta visai

rankovė tiesiog tiesiai prirenkama ir numezgama, be jokiu formavimu. nu siaurinant tik zemyn

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 12 liepos 2017 - 14:10

Tiksliai, gi qqtė panašų turi, vis pamirštu, bėda ta, kad aš lyg noriu statytų rankovių, ta prasme normalioj vietoj, dėl smukimo labai nesibaiminu, nes galvoju,kad jei nebus laisva tai ir nesmuks. baiminuos dėl vaizdo :D

Atsakyti

va butent maniskis ner laisvas ir gal dar pynes prilaiko...nu va statytas rankoves neisivaizduoju ar eina i toki imontuot

Atsakyti

Nu bet pažastį tai išėmiau, o pas tave neišimtas?

Atsakyti

tai ir į išimtas pažastis gali įmegzt tiesiai rankoves.

nu bet žodžiu, mano ratuaks meta raukšlę po pažąstim, tada kitas toks lininis su mohera, tamsiai žalias, nors ir ne visai taip megztas, irgi kažkaip nesilaiko vietoj.

spėju, kad mezgėja kalta :D

todėl manau, kad Šarangei nieks nesutrukdys :B

Atsakyti