Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Na va, sakiau, kad Soli - Sol viską paaiškins kaip šeimininkė  :angel_not: 

Stos sūnus. Bandys mokytis, nors buvo ir kitokių minčių. Man patinka, kad jo draugė jį labai traukia, o jis klauso jos ;)

Atsakyti
Pietų meniu:
🔹Burokėlių lapų ir rūgštynių sriuba su grietine
🔹Vištienos krūtinėlė, jaunos bulvės, pomidorų, agurkų ir kopūstų salotos, raudono vyno padažas
🔹"Risotto", brokoliai, migdolų drožlės, sūris


Neblogai man, ania?


Aktyvus IT  yra trumpesnis, nei aktyvi genetika.
Atsakyti

Na va, sakiau, kad Soli - Sol viską paaiškins kaip šeimininkė  :angel_not:

Stos sūnus. Bandys mokytis, nors buvo ir kitokių minčių. Man patinka, kad jo draugė jį labai traukia, o jis klauso jos ;)

moterys išgelbės pasaulį :D

Liniuka, žinok tokie nekonkretūs grasinimai, kad negausi nė euro, jaunimo nelabai veikia. nu nes nėra to patyrę, tai vsi galvoja, kad nesąmonė, taip nebus, tik gąsdina. o kai jau ateina tas momentas tikrasis, tai grįžt nėra kaip.

bet su tuo "galėjau anksčiau" irgi ne viskas taip paprasta. maniškės irgi dažnai sako, kad galėjau pasimokyt ar kažką padaryt. bet iš tikro, jei apmąstai, kad realiai tai nieko negalėjai. jei grąžintų atgal, elgtumeis turbūt taip pat.

Atsakyti

Atsakyti

Kažkodėl neleidžia cituoti...

Gadget, kodel aktyvus  IT trumpesnis, nei genetika? :hmm:

Atsakyti

Šaunuoliai vaikai, šaunuolės mamos. Aš vis galvoju, ką galėčiau dėl vyriausio vaiko padaryt, bet nežinau... Nekalbus, nežinau ką galvoja, noras tik prie kompo sėdėt, dieną su naktim sumaišęs. Konfliktai neprideda sveikatos, o vat išminties kažkaip gudriai suveikt neturiu. Ale toj pačioj šeimoj ir visai kitokių vaikų auga... Tai kol kas guodžia. 

Nai, nai, baigia pagaliau džiūt megztiniai ir saviškiu esu beveik labai patenkinta. Tik lininės suknelės betrūksta :), nes jis toks nepriedžinsinis.

Mažei vakar pusę kūno nuvariau. Išsirinkau paprasčiausią variantą, be galvojimo. Toliau dar yra siūlų vėl kitai dukrai. Nes sau kažkur išgaravo visi norai...

Atsakyti

Kažkodėl neleidžia cituoti...

Gadget, kodel aktyvus  IT trumpesnis, nei genetika? :hmm:

Ilgai galės kodą 24/7 rašyt? Tiesiog informacijos kiekis ir krūviai, norint būti ant bangos, dideli. Kažkuriuo amžiaus tarpsniu ima nebederėti noriu ir galiu. Išskirtiniai atvejai, kur reikalinga patirtis, parodo programerį over 40. Kiti išeina į  vadovus ;)

Atsakyti

Ilgai galės kodą 24/7 rašyt? Tiesiog informacijos kiekis ir krūviai, norint būti ant bangos, dideli. Kažkuriuo amžiaus tarpsniu ima nebederėti noriu ir galiu. Išskirtiniai atvejai, kur reikalinga patirtis, parodo programerį over 40. Kiti išeina į  vadovus ;)

Nuuu :hmm:

IT - ne vien programeriai, tai viena. O antra, kas gi dabar pasakys kaip atrodys IT sritis, kai dabartiniams abiturientams bus "over 40" :hmm:

O noriu ir galiu nebederėt su amžium gali bet kokioj srity :rolleyes:

Atsakyti

Nite, protingai kalbi.

nors ir Gadget iš dalies teisi.

bet vistiek kalbat labai aukštom materijom, paprastiems VT sunkoka suprasti jus :Dypač kurie ne visai ant bangos.

gal visai į temą.

bet prisimenant, kokius fantastikos filmus žiūrėjau jaunystėj ir kai matau, kad bent 50 procentų viso to tapo realybe... spoksant šiuolaikinę fantastiką, darosi šiek tiek baugu - netolima ateitis? jei ne aš, tai mano vaikai tą patirs? tai vat man rodos, kažkaip IT ir genetika artėja viens prie kito gan greit

jei kalbant apie mezgimą. nu, kaip ir baigiau mezginį. kito neturiu. ir nežinau, ar noriu.... blgoai, ane....

Atsakyti

Gerai, kad nežiūriu fantastikos, bijočiau gyvent, tiesiog negaliu pakęst jei nors trupinėlis kažko nerealaus yra filme... :D Todėl kai kas nors klausia, pesimistė ar optimistė esu, visada sakau, kad realistė :D

Su mezginiu tas pats, vakar pasisėjo reali abejonė ar ten man gerai gausis pagal užmanymą ir ar užteks siūlų jei gausis ir fsio - dingo visas ūpas megzt...  :oh: 

Atsakyti

Nite, protingai kalbi.

nors ir Gadget iš dalies teisi.

bet vistiek kalbat labai aukštom materijom, paprastiems VT sunkoka suprasti jus :Dypač kurie ne visai ant bangos.

gal visai į temą.

bet prisimenant, kokius fantastikos filmus žiūrėjau jaunystėj ir kai matau, kad bent 50 procentų viso to tapo realybe... spoksant šiuolaikinę fantastiką, darosi šiek tiek baugu - netolima ateitis? jei ne aš, tai mano vaikai tą patirs? tai vat man rodos, kažkaip IT ir genetika artėja viens prie kito gan greit

jei kalbant apie mezgimą. nu, kaip ir baigiau mezginį. kito neturiu. ir nežinau, ar noriu.... blgoai, ane....

Tai kad nereik nė fantastikos :D tik geros atminties :mirksiukas:

Niekad neužmiršiu vieno doktoranto veido, kai pasakiau jam, kad aš gavau aukštojo mokslo diplomą, kai personaliniai kompai buvo retenybė :D ot "gūdūs laikai" buvo :lol: jau nekalbu apie laidinius telefonus ir tarpmiestinių pokalbių "stebuklus" :lol:

Baigtas mezginys yra gerai, jei jis tinkamas. O jei netinkamas, tai - trukt už vadžių (t.y. siūlo galo) ir vėl iš pradžių :lol:

Atsakyti

Mūsiškis atrodo renkasi fiziką VU. Nors visą laiką svarstė tarp matematikos ir IT :)

 

Mūsų jauniausias sūnus dabar visokiom IT domisi labai, žaidimus kuria, visokiuos game  jam'uose dalyvauja. Tai neseniai išėjo kalba su bernais, tada vyriausias pareiškė, kad jis tokio amžiaus irgi labai domėjosi visokiais programavimais, bet niekas jo nesuprato ir nepalaikė. Klausiau, kokio palaikymo jam reikėjo, tai sakė, kad kompo laikas buvo ribojamas, ir bardavomės pamatę per daug telefone sulindusį, o jis kūrė svetaines ir pan. O paskui atseit ir noras praėjo.  Tai va, gal ką ir pražiūrėjom, niekada nebuvau gera mama. Iš kitos pusės, jei jis tada būtų bent kada pasakęs, kad jam reikia laiko programavimui, tikrai būtume daugiau leidę. Nors kai pagalvoju jam slapukavimas nuo pat mažumės buvo būdingas ir dažnai man nesuvokiamas.

Buvo toks atvejis gal antroje klasėje. Eina ryte į mokyklą - žiūriu iš po džinsų naminis treningas kyšo :blink: Sakau:

- Čia dabar kas? O jis ėmė išsisukinėt, bet paskui pasakė, kad jam reikia tų treningų kūno kultūrai. Tai sakau:

- Kur tavo šortai?

- Ai, kažkur dingo.

Buvau jam tokius nedidelius medvilninius šortukus tam reikalui skyrus, kad nekaistų. Tai gal ten kokios mados susidarė klasėje, gal ilgomis kelnėmis pradėjo visi sportuoti. Tai jis vietoj to, kad paprastai pasakytų, kad netinka tie šortai, reikia ilgų kelnių ar ten dar ko, ėmėsi tokio slapukavimo - po džinsais eiti su naminėmis ne pirmo švarumo treninginėmis kelnėmis. Paskui per susirinkimą mokytoja rodė pasimetusius "niekieno" daiktus, tai tarp jų ir tie šortukai buvo. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 liepos 2017 - 13:06