Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas, šalta... Na tikrai mūsų krašte vasaros nerasta...

Šiąnakt sapnavau, kad manęs į Kalėdinį SWAP nepriėmėt... Sąžinės priekaištai  :( 

Dar vis tebemezgu ta švelniai alyvinį... Gal kaip nors pabaigsiu per šią savaitę iki atostogų. 

Penktadienį jau sūnaus išleistuvės. Egzaminus išlaikė, prastai, bet išlaikė... Nes apie tai kalba ir tėjo.

Bet jau pats supranta, kad negerai taip..Jau pats kalba, kad neskyrė dėmesio mokslui ir turbūt reikės kitais metais perlaikyt. Visad vertingiausios tos mintys ir suvokimas, kurie ateina patys... Juk kai tėvai sako - tai yra nesąmonė...

Daug kas turbūt jau FB matė, nėra ką ir rodyt - eilinis tinginės primityvas. Tik pati fotosesijos vieta buvo atradimas - netoliese esantis nebeveikiantis Menčių klinčių karjeras. Planavom aplankyti tris karjerus, bet su dukra pabuvom crazy mergaitėm ir taip prisilaipiojom ir taip prisimurdėm čia, kad tik namo norėjosi jau ....

image_medium2.jpeg

image_medium2.jpegimage_medium2.jpeg

Atsakyti

Mergina! Karjeras ombreeeeee kaip ir plaukai, liux vieta! Mezginys wauuu (spalva), o kiek tu jų nuveikei?

Atsakyti

labas rytas,

Saulėlydi, :thumb_yello:  o ten ta technika irgi palikimas? nebeveikianti?

Atsakyti

labas rytas, kavos tai kavos...

Atsakyti

Mano kaimas tai ne skendo..... mano kaimą nuplovė :D

Atsakyti

labas rytas,

 

Saulėlydi, nuostabūs vaizdai, ir crazy mergaitės :super:

Ir mezginys gražus ant dukros, nors pati tokių nemėgstu. :)

 

Mano sūnui šeštadienį išleistuvės. Mano vyriausias panašiai, kaip ir saulėlydžio viską pats pripažindavo, kad nesimoko, kad nepasistengia, bet  taip ir nepradėjo. O antrasis, kuris dabar baigia ir 6 laikytų egzaminų gavo tris  šimtukus ir net gavo kvietimą pas Šimašių, kažkokie būna savivaldybės pagerbimai. :) Aišku ne pažymiuose gyvenimo laimė, bet šiuo momentu labai juo džiaugiuosi. :)

 

Vakar įdomiai su ta lūtim buvo. Ėjau į troleibusą, jau taip dangus užjuodavęs, galvoju turbūt pakliūsiu. Bet nuėjau sėkmingai ir tik po poros stotelių prasidėjo liūtis. Važiuoju ir taip naiviai pagalvojau, gal Dievas duos, kol parvažiuosiu baigsis. Paskui, autobusui jau sukant į Laivės prospektą per Gerosios Vilties žiedą tarsi debesis ant žemės nusileido, tarsi autobusas į upę įvažiavo, nieko nesimatė, vien vanduo. O man jau tik keturios stotelės liko. Ir ką jūs manot, kol jas parvažiavau, dar truputį lijo, bet jau normaliai su lietsargiu galima buvo pareit. O tik namo parėjau ir vėl pasilpylė smarkiai. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 liepos 2017 - 08:03

Priedas  IndondationsSerbie_0.JPG   108,03KB   0 Parsiųsta kartų

 

katuks, 12 Lie 2017 - 08:54, parašė: Mano kaimas tai ne skendo..... mano kaimą nuplovė :D
Maždaug taip?
Atsakyti

Labas rytas

Katukai  :4u:  tai kaip dabar gyvensit :D

Saulelydzio foto :wub:

Atsakyti

nu kaip kaip, kaip ir VIlnius :D tvarkysimės

gadget, nu panašiai :D  šiaip, mano pieva turi nelygumų, tai taip vadinamas vidinis kiemas panašus į nediduką ežeriuką, o kadangi žinant, jog po pieva molis, po kelių dienų ji bus panaši į pelkę, t.y. tas vandeniukas pasmirs dumblu. pats namelis tai ant kalniuko, kaip beje ir kitų kaimynų. bet mano pievutė, ne taip kaip Gedimino kalno, jau įsišaknijusi, tai krantai nenušliaužė. o vat vienas kaimynas vakar pasilygino kiemą.... šiandien pusė kiemo buvo ant kelio :oh: o ir pats kelias nuvagotas gerokai.....

gaila, kad neturiu įpročio fiksuoti visko, ką matau įdomaus.....

Atsakyti

labas rytas,

Saulėlydi, :thumb_yello:  o ten ta technika irgi palikimas? nebeveikianti?

 

Palikimas. Va čia buvo nejuokinga kai klinčių ir žvyro mišinys apsiurbė batus 

 

Mano kaimas tai ne skendo..... mano kaimą nuplovė :D

Žiauru tokie potvyniai :(

labas rytas,

 

Saulėlydi, nuostabūs vaizdai, ir crazy mergaitės :super:

Ir mezginys gražus ant dukros, nors pati tokių nemėgstu. :)

 

Mano sūnui šeštadienį išleistuvės. Mano vyriausias panašiai, kaip ir saulėlydžio viską pats pripažindavo, kad nesimoko, kad nepasistengia, bet  taip ir nepradėjo. O antrasis, kuris dabar baigia ir 6 laikytų egzaminų gavo tris  šimtukus ir net gavo kvietimą pas Šimašių, kažkokie būna savivaldybės pagerbimai. :) Aišku ne pažymiuose gyvenimo laimė, bet šiuo momentu labai juo džiaugiuosi. :)

 

Vakar įdomiai su ta lūtim buvo. Ėjau į troleibusą, jau taip dangus užjuodavęs, galvoju turbūt pakliūsiu. Bet nuėjau sėkmingai ir tik po poros stotelių prasidėjo liūtis. Važiuoju ir taip naiviai pagalvojau, gal Dievas duos, kol parvažiuosiu baigsis. Paskui, autobusui jau sukant į Laivės prospektą per Gerosios Vilties žiedą tarsi debesis ant žemės nusileido, tarsi autobusas į upę įvažiavo, nieko nesimatė, vien vanduo. O man jau tik keturios stotelės liko. Ir ką jūs manot, kol jas parvažiavau, dar truputį lijo, bet jau normaliai su lietsargiu galima buvo pareit. O tik namo parėjau ir vėl pasilpylė smarkiai. :)

Ir kaip paaiškint tokį vaikų skirtumą... Smagu. Sveikinu, Kerpena.

Saviškį pirmadienį iš Rygos Londonan išlydim ir patys iki Talino važiuosim pasižvalgyt.

Tegul gerą mėnesį padirbės ten, kitokio gyvenimo nors šiek tiek pamatys...


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 12 liepos 2017 - 08:28

Sveikos :4u: 

Katuk :blink:  Atrodo, kad ne apie mano kaimą pasakoji :blink:  Pievutėj vandens saikingai ir jokių nuoplovų pro langą nematau. 

Šiandien dirbu iš namų. Sėdžiu kaip koks Hamletas ant sofos. Vienoj pusėj kompas, kitoj mezginys. Būti ar nebūti :D 

Saulėlydi, gražią vietą fotosesijai radot :wub:  Ir adijaliukas fainas. Noriu pyniuot...

Atsakyti

kodėl dirbi iš namų? o būtnet dėl to ir nieko nematai, kad pro langą tik žiūri. ir dar bevei kant pačio kalno viršūnės :D

Saulėlydi, oho, buvo pavojus nuskęsti

šiaip turbūt nėra taip buvę dar, kad Vilnius skęstų ne tai, kad kelis kart per vasarą, bet per mėnesį. čia suprast, kad Kaunas turi geresnę lietaus kanalizaciją, ar kad nėra tokių įdubų :hmm:ar kad lietaus mažiau :D 

beje, yra realių planų tvarkyti lietaus nuotekų sistemą Vilniuje. ir būtent Narbuto g. bei Geležinio vilko g. ten kur didižiausi potvyniai. bet žmonės turėtų suprast, kad tai neįmanoma per kelias valandas padaryt, gal kitiems metams ir bus kas nors. nors realiai tik pradės greičiausiai, nes pačios statybos tai apie 2 metus trukmė....

Kerpena, nu vis pradedau rašyt ir neparašau, kad turėtum didžiuotis saviškiu, trys šimtukai! pagarba.

Atsakyti